Banyo Tadilat

Banyo tadilat fiyatları istanbul

Tasarım, depolama, malzeme ve demirbaşlar ile ilgili yaklaşımlar dahil, düşünebileceğiniz banyo tadilat fikirleri.

Banyolar en iyi ev sahiplerinin popüler oda listelerini yeniden şekillendirmeye ve iyi bir sebeple sürdürmeye devam ediyor. Amerikalılar, satmak yerine evlerine dikkatli bir şekilde yatırım yaparken, yeni bir dekorun tadını çıkarmanın ötesinde bir banyo yinelemenin değerini anlıyorlar. Remodeling dergisinin 2010-2011 Maliyet / Değer Raporuna göre, orta ölçekli banyo modelleri, bazı bölgelerde veya mahallelerde bile% 70 oranında yatırım geri dönüşü elde ediyor.

Herhangi bir ev geliştirme projesinde olduğu gibi, özenle harcamak akıllıcadır. Bir banyoya ne kadar rahat yatırım yapacağınıza karar vererek süreci başlatın, ardından biraz araştırma yapınve temel bilgileri öğrenin. Bu kılavuz, tasarım konuları, depolama çözümleri ve malzeme ve demirbaşların seçimine ilişkin ipuçları hakkında yararlı bilgiler sağlayacaktır.

EN İYİ BANYOLARINIZI PLANLAMA

Çoğu banyo, boyut olarak (50-70 fit kare) mütevazıdır, ancak bu, ev sahiplerinin rüya görmesini engellemez. Almak için gerçekçi bir bakış açısı mümkün olanın üzerine, fikirler için tasarım kitaplar, dergiler ve web siteleri aracılığıyla bakmak. Çekmeceleri açabileceğiniz, jet spreylerini hissedebileceğiniz ve gerçekten 'lastikleri tekmeleyebileceğiniz' ev şovları ve tasarımcı showroom'larını ziyaret edin.

Başlamanız için bazı önemli noktalar şunlardır:

Banyo nasıl kullanılacaktır? Açık gibi görünebilir, ama önce banyoyu kimin kullanacağını ve nasıl olduğunu not edin, diyor Nakahara. Çok fazla aşınma ve yıpranma alan bir aile banyosunu yeniden mı yapıyorsunuz? Yoksa bakımınızı uzaklaştırmak için spa benzeri bir ana banyoya mı gidiyorsunuz? Sakinlerin ihtiyaçlarını belirlemek, materyaller, depolama ve alan ihtiyaçları konusunda size önemli bir yön verecektir.

Güvenlik konularını gözden geçirin. Sağlık ve güvenlik açısından banyolar, düşmeleri önlemek için uygun havalandırma, iyi aydınlatma ve kaymaz zeminlere ihtiyaç duyar.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.