Barisol Tavan

BARRISOL NEDİR

Barrisol, Dünya No 1 gerilmiş tavan sisteminin ticari adıdır; 50 yıldan uzun bir süre önce geliştirilen ve 100 ülkede bayi ağı boyunca bu eşsiz ürüne talep sağlayan Fransa'da üretilmektedir. Tavanlara ek olarak, sistem duvar kaplamaları, ışık difüzörleri, yüzer paneller, sergiler ve yaratıcı şekiller BARRISOL, her çeşit ışık armatürünün, ızgaraların ve sabitleme noktalarının uygun arka plan desteğinin kullanılmasını sağlar.

STRESCH TAVAN SİSTEMİ NEDİR

Barrisol, iki temel bileşenden oluşan bir asma tavan sistemidir - inşaat sırasında gerdirilen ve çevre ray sistemi tarafından tutulan çevre yolu ve hafif kumaş membran.

BARRISOL KUMAŞ

Bizim kumaş malzeme, 0,2 mm kalınlığında, tamamen geri dönüşümlü vinil 230 renk ve 18 farklı yüzeyler mevcuttur. Ürün yelpazesinde; mat, saten, lake (ayna parlatıcısı) metalik, süet, ışık difüzörleri, arkadan aydınlatma ve projeksiyon, delikli, geri dönüşümlü ve ekstremite için delikli ve saydam bulunur.

Kumaş ek efektler için basılabilir veya boyanabilir, tamamen su geçirmez, yıkanabilir ve buhar geçirmeyen. Hafif tabakalar, herhangi bir şekil veya boyut oluşturmak için rulo malzemeden özel olarak üretilir. Her bir panel, izleyiciye klipslenen ultrasonik kaynaklı bir “Harpoon Edge” içerir.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.