Bazı Tavanlarda Plastik Asma Tavan Tercihi

Plastik Asma Tavan Neden Tercih Etmelisiniz

Büyük ev sinema sisteminden aile çamaşırhanesine, evdeki hiçbir oda bodrum katından daha fazla yüz veya işlev almaz! Ve tavan döşemeleri, bu odanın işlevselliğinde, borulara, hava kanallarına ve elektrik kablolarına kolay erişim sağlayan, genellikle önemli bir rol oynar. Doğru tavan döşemesini seçmek, evinizin sağlık ve güvenliğinin yanı sıra bütçenize ve bodrumunuzun genel görünümüne büyük bir fark yaratabilir.

Mineral elyaf veya akustik fayanslar uzun zamandır ızgara veya asma tavanlarda bilinen bir seçenek olmuştur ve çoğu kez bodrum katında bir ev bulmuşlardır. Sorun, bodrum katlarının nemli olması ve akustik döşemelerin bu nemi emmesidir. Bu, küf, küf ve nemli, bodrumların eğilimli olduğu küf kokusu gibi çeşitli sorunlara yol açabilir.

Bodrumunuzdaki nem yaygın olmasa bile, bir tavan borusundan en küçük sızıntı akustik karo içine emilir, karoların gücüne zarar verir ve istenmeyen lekeler bırakır. Bu panelt türü de temizlenemez; Bariz nedenlerden dolayı sabun ve su sorunu daha da kötüleştirir. Tek cevap panelleri değiştirmektir.

Birkaç yıl sonra (veya ertesi gün sızar!) Bir süre sonra tekrar yerine konması gerekebilecek daha fazla mineral elyaf panelyerleştirmek yerine PVC'den yapılmış kiremit daha iyi bir alternatif. Küf, küf ve neme dayanıklıdırlar ve nemden sarkmazlar. Kurulduktan sonra, kutudan çıkardığınız gün kadar taze ve temiz görünmeye devam ederler. Bu, PVC paneli harika ve uzun vadeli bir yatırım haline getirir.

Ve kurulumdan bahsedersek, bu, PVC karolar için bir başka harika noktayı ortaya çıkarır: katlanması inanılmaz derecede kolaydır! Ev geliştirme projelerinde adil bir paranız varsa, bir uygulama yapmak için muhtemelen bütün bir hafta sonu için işten atma konusunda oldukça bilginiz vardır! Ancak hafif, esneklik ve çevre ve aydınlatma armatürleriniz için yeniden boyutlandırma kabiliyeti sayesinde Plastik tavan panelleri birkaç saat içinde monte edilebilir. Plastik asma tavan panelleri toz yaymayacağından ya da akustik panel gibi lifler kullanıldığında yaptığı gibi, gözlüklere gerek yoktur. İster evde ister ev yapımı bir guru olun, isterse ilk uygulama biriyle uğraşmak olsun, bu asma tavanı yapmak gerçek bir zevktir!

Seçtiğiniz stile bağlı olarak, PVC asma tavan döşemeleri, içine düşürdüğünüz bir ızgaraya sahip değilseniz, sert yüzeyli bir tavana doğrudan monte edilebilir. Eski akustik fayanslar bu doğrudan montaj tipi uygulama için genellikle çok ağırdır, ancak PVC herhangi bir yere kurmaya yetecek kadar hafiftir!

Ve sonuçta, harika görünüyorlar. Dek-mar inşaat dekorasyon, koleksiyonlarımız o kadar çeşitlidir ki, yaratıcı zevkiniz ne olursa olsun, bodrumunuz için uygun bir asma tavan paneli vardır. Panoramik fotoğraf serimiz ile nefes kesen bir plaj sahnesinde eğlenin ya da sıcak hava balonuyla gökyüzüne gidin. Spor bağımlıları ve caz meraklıları da kendi zevklerine göre uyarlanmış paneller bulacak!

Gerçekten de klasik, ultra modern, yumuşak, basit ve süslü ve göz kamaştırıcı bir şey var! Harika görünen ve uzun ömürlü, bodrumunuzu yeniden yaratan ve daha sağlıklı bir çevreyi yaşamaya teşvik eden karolar. Karolarımız tüm bunları ve daha fazlasını yapabilir!

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.