Bir Metal Tavan Lobinizi Parlaklaştırır

Hiç kamuya açık bir binanın lobisine girdiniz ve kendinizi mimarın lobide kullandığı metal tavan döşemelerinden şaşırttınız mı? Mimarlar, yüzyıllar boyunca kamuya açık alanlarda metal tavan döşemeleri kullandılar. Birkaç yıl boyunca stilden düştükten sonra, lobilerde metal tavan döşemeleri kullanımı çarpıcı bir dönüş yapıyor.

Fuaye görünümünüzü veya müşterilerinizi şaşırtmak isteyen bir daire veya ofis sahibinin görünümünü geliştirmek isteyen bir ev sahibi olmanızın bir önemi yok, binanızın lobisine metal tavan panelleri döşemek bunu yapmanın en iyi yollarından biridir. Bu lobinin parlamasını sağlayacak!

Metal Tavan Panel Kurulumu Kolay

Metal tavan uygulamaları ile ilgili en iyi parçalardan biri kurulum işleminin ne kadar kolay olduğu. Tipik olarak, panellerin tavana askı sistemi ile asabilirsiniz. Bu, bir hafta sonu boyunca lobinizin görünüşünü elden geçirebileceğiniz anlamına gelir. Bina sahiplerinin lobilerinin mevcut düzenine uyan bir metal panel bulmasını kolaylaştırıyoruz.

Metal Tavan Panelleri Uygun Fiyatlıdır

Lobideki bir başka metal tavan döşemesi düzlemi, özellikle ne kadar dayanacaklarını düşünürken, uygun fiyatlı olmalarıdır. Metal tavan uygulamalarını doğru bir şekilde önemsiyorsanız ve sık sık toz ve kirden arındırıyorsanız, döşemeler yıllarca sürebilir. Karoların satın alınmasının küçük ön maliyetinin yanı sıra, bakım ve bakım maliyeti minimumdur.

Artık “tahminde bulunmak ve test etmek” için para harcamanıza gerek kalmayacak. Küçük bir ücret karşılığında lobide kullanmak için sevdiğiniz bir panel bulabilirsiniz.

Herhangi Bir Mimari Tarzla Sığdır

Eğer bir metal asma tavan olursa gittikleri ülkelere refah varlıklı ya da modern yüksek katlı apartman, size uygun bir metal tavan karosu var. Her türlü mimari stile uygun bir karo bulabilmenizi sağlayacak şekilde modern ve rustik tasarımlar sunuyoruz.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.