Delikli metal asma tavan

Delikli metal asma tavan

Tavanlar için askıya alınmış metal bileşimler, genellikle ticari binaları bitirmek için bir seçenek olarak kullanılır. Bu tür kaplamaların tüm çeşitleri arasında, delikli metal tavanlar , bu tür kaplamaların geleneksel tiplerine göre bazı avantajları ile öne çıkmaktadır .

Özellikler

Kaplamanın detayları ince alüminyum veya çelik sacdan yapılmıştır. Alüminyum neme karşı ek bir korumaya ihtiyaç duymaz ve çelik, parçalara suya direnç sağlayan galvanizli bir prosedür uygular. Panellerin dış tarafı metalize bir kaplama ile kaplanabilir, ayna parlaklığı verir, boyanır veya özel bir koruyucu cila ile kaplanır.

Delik açma, panellerde performanslarını artıran küçük bir delikler kümesidir. Deliklerin varlığı pratikte parçaların gücünü etkilemez. Bu tür kaplamaların kurulum prensibi, basit düz panel çeşitleriyle aynı çalışmalardan farklı değildir. Aynı şekilde, tavanın parçalarının mandallarla tutturulduğu veya çerçeve elemanlarının üzerine ilave bir sabitleme yapmadan yerleştirildiği özel bir çerçeve monte edilmiştir.

Çözümün Avantajları

Bu tür tavanların temel özelliği, perforasyonun varlığıdır . Diğer askıya alınmış yapı türlerine göre bu tür çözümlerin temel avantajlarından biri olacağı. Hava, çok sayıda delikten serbestçe geçer ve bu, havalandırma veya iklimlendirme sistemlerinin bileşenlerini görünür alana değil, doğrudan kaplamanın üstüne yerleştirmeyi mümkün kılar.

Modüllerin standartlaştırılmış boyutları, bunlardan birinin yerel olarak hızlı bir şekilde değiştirilmesini veya havalandırma sistemlerinin, lambaların ve diğer benzer elemanların havalandırma deliklerini yerine getirmeyi mümkün kılar. Özel armatür modelleri satışa sunulmuş olup, boyutlarına göre tavan bölümlerinden biri yerine montaj için idealdir.

Böyle bir yapıyı birleştirmek oldukça basittir ve belirli bir bilgi ya da beceri gerektirmez. Her şey kısa sürede yapılabilir ve kurulum için perforatör, şerit metre, tornavida ve inşaat seviyesi şeklinde asgari bir alet setine ihtiyacınız olacaktır.

Metal kasetlerin veya profillerin tavanlarının bir çerçeveye monte edilmeleri nedeniyle, taban yüzeyinin mevcut tüm dezavantajlarını mükemmel şekilde gizlerler. Ek olarak, tavan boşluğunda, tüm temel iletişim mühendisliği planlarını düzenleyebilirsiniz - kablolama, havalandırma borularının çeşitli boruları veya kanalları.

eksiklikler

Böyle bir son işlemin dezavantajları çok değildir. En önemli dezavantajlardan biri, bu tür yapıların görünmesinin monotonluğu olacaktır. Çoğu durumda, metal tavanlar aynı modüllerin raf veya kaset yapılarıdır. Deliklerin varlığı bir çeşitlilik getirmektedir, çünkü açıklıklar farklı boyut ve şekilde olabilmektedir.

İkinci önemli dezavantaj, odanın yüksekliğini azaltma ihtiyacı olacaktır. Kaplama kurulumu çerçeveye yapıldığından, alanın bir kısmını “yer”. Bazı kararlar daha fazla yer kaplar, bazıları ise daha az yer kaplar. Bu tür yapıların en yaygın türü - Armstrong tipi metal delikli tavan, yaklaşık on santimetre duvar yüksekliği alır. Eğer süspansiyon sistemini kullanmıyorsanız, ray bileşimleri ana düzlemden daha kısa bir mesafede kurulabilir.

Delikli metal asma tavan neye benziyor

Aşağıdaki fotoğraflar bu tür yapıların birkaç türünü göstermektedir. Deliklerin varlığı çıtaları ve panelleri görünüş olarak daha ilgi çekici hale getirir ve onlara işlevsellik kazandırır. Bu tür yapıların en çok ticari binaların tasarımı için kullanıldığı göz önüne alındığında, görünümleri oldukça uygun olacaktır.

Delikli Metal Tavan Panelleri

Tavan tasarımlarınıza mükemmellik katmanız için sizi motive eden nedir? Klasik bir dokunuş veya yaratıcı modellerin karmaşıklığı olabilir mi? Hayal gücünüzü harekete geçiren ne olursa olsun, Delikli Metal Tavan Panelleri tasarım hikayenizi anlatabilir.

Dek-Mar, benzersiz fikirlerinizi hayata geçirir. İlk tasarımın kavramsallaştırılmasından, bitmiş kurulumu elde etmek için ürün seçimi, kurulum, özelleştirme ve şartnameye kadar, güvenilir metal tavan plakası tedarikçiyiz.

Metal tavan döşemeleri için sayısız seçeneğiniz olmasına rağmen, dayanıklılık, işlevsellik ve estetik çekicilik söz konusu olduğunda, delikli metal tavan döşemeleri beklentilerinizi aşar. Sadece güçlü olmakla kalmazlar, aynı zamanda zevkinize uygun çeşitli tasarım seçenekleri sunarlar.

Dekoratif açıklıklara sahip metal tavan plakaları, mimarilere sadece estetik bir etki katmakla kalmaz, aynı zamanda kolay hava akışı sağlar. Delikli tavanlar, gelişmiş ses emilimi ve hatta manyetik nitelikler sağlar. Muhafazalar için delikli metal malzemelerden daha çok yönlü başka bir çeşit yoktur.

Metal tavan plakaları mükemmel ses emilimi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda delikli metal tavan plakalarımızın montajı da işlenmiş alanın yukarısındaki ve yakınındaki alanlardan gürültü azaltımı sağlayacaktır.

Delikli Metal Tavan panellerimiz şık, zarif ve performans odaklı olacak şekilde yapılmıştır. Clip İn metal tavan panelleri sunuyoruz ve panelleri yerleştiriyoruz.

Klipin tavan döşemeleri

Teknik özellikler Panel:

Son teknoloji ekipman kullanılarak imal edilen clip in metal tavan panelimiz, profil veya yaylı T şeklindeki klipin tavan güvenli bir şekilde geçmesini sağlamak için mükemmel bir şekilde yükseltilir, borulanır ve durdurulur, ancak tek tek karoların sorunsuz bir şekilde sökülmesine olanak tanır. Karoların kare ve pahlı kenar çeşitleri mevcut olup 0.6 / 0.7mm kalınlığında alüminyum ve 0.5mm kalınlığında galvaniz ve rulodan yapılmıştır. Üstün bir son kat vermek için kesintisiz bir boya hattı üzerine kaplanmıştır. Çekici renkler, yüzeyler ve perforasyonlarda karolarda geniş bir klips yelpazesine sahibiz. Klipin tavan panelleri 600x600mm ve 600x1200mm boyutlarında mevcuttur.

Metal Asma Tavan Döşeme

Teknik özellikler Panel:

Yüksek hassasiyetli makineler kullanılarak yapılan Dek-Mar delikli metal panel döşeme, 0,5 / 0,6 / 0,7 mm kalınlığında alüminyum veya 0,45 / 0,55 mm kalınlığında galvanizli çelikten üretilmektedir. Bobin, müşterilerimize eşsiz bir kalite sağlamak için birden fazla seviyeleme aşaması içeren üstün son kat boya hattı üzerine kaplanmıştır. Delikli metal tavan panellerin de her iki ucunda bir flanş bulunur ve T ızgarasına maruz kalır. Bu, özel aletlere ihtiyaç duymadan karoların kolay montajını ve sökülmesini kolaylaştırır. Karoları kare ve eğimli kenarlarda sunuyoruz. Geniş renk yelpazemiz, cilalarımız ve fayans döşeme deliklerimiz arasından seçim yapın.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.