Ev dekorasyonu 2020

Ev dekorasyonu 2020

2020'de Her Yerde Görmek Üzere Ev Dekorasyonu Trendleri

Donanma boyasından çiçek duvar kağıdına, bunlar uzmanların çok büyük olacağını söyleyen trendlerdir.

Evinizi güncellemek için mükemmel bir an varsa, yeni bir on yılın başlangıcında. Aynı eski, aynı eski 10 yıl sonra, şimdi en iyi boya renklerinden birine dönme, evinizin kalbini en sevdiğimiz mutfak fikirlerimizden biriyle yenileme veya galerinize yeni bir sanat eseri ekleme zamanı duvar. Ve bu yıl ciddi bir açıklama yapmak istiyorsanız, 2020'nin en sıcak ev dekorasyonu trendlerinden birini eklemeyi deneyin.

Her yerde olmak üzere olan ev fikirlerini bulmak için doğrudan en sevdiğimiz iç tasarım profesyonellerine gittik. Donanma boyası ve çiçek duvar kağıdından renkli dolaplara ve ayaklı küvetlere kadar, bunlar uzmanların görmek için sabırsızlanacağı 2020 ev dekoru trendleridir. İster trendleri seviyor olun ister tipik olarak bunlardan kaçınmak için büyük çaba harcayacaksınız, listemizde hayran kalacağınız (ve önümüzdeki on yıla tapmaya devam edeceğiniz) birkaç fikir olması gerekiyor.

Vintage Vurgular

Etrafta dolaşan şey- özellikle ev dekoru trendleri söz konusu olduğunda. İç tasarımcısı "Görmeye başladığımız bir şey, daha eski ve geleneksel detaylara bir bakış- makaralı bacaklar, iğler ve 1800'lerin başlarından ve 1900'lerin başlarındaki mobilyalarda gördüğümüz diğer şeyler" diyor. Ama her yerde tüm vintage görmek için beklemeyin. Bu sefer, tasarımcılar sadece bir veya iki ifade parçası içeriyor.

Lacivert

Yılın 2020 Pantone Rengi Klasik Mavi'dir (lacivert bir gölge), bu da yeni yılda çok fazla renk görmeyi bekleyebileceğiniz anlamına gelir. Neyse ki, tamamen çok yönlü ve sofistike.

"Lacivert hem geleneksel hem de modern ev tarzlarında iç ve dış mekanlar için mükemmel bir kontrast sağlar " "Bir mutfak adasının hızlı bir şekilde yükseltilmesi ya da bir oda, kontrastlı beyaz süslemeler ve ahşap işleri ile dramatik bir görünüm kazanıyor olsun, gölge tamamen siyahlaşmadan görkemli bir görünüm sağlar.

Çiçekli Duvar Kâğıdı

Çiçek gücü duvar kâğıdı düşüncesi sizi çıldırırsa, 2020 sadece ayarınızı değiştirdiğiniz yıl olabilir "Çiçek duvar kâğıdı yıllardır var ve güzel deseni görmeye devam edeceksiniz, ancak çok daha modern bir güncelleme ile" diyor. Büyük ölçekli, cesur renk ve hatta metalik versiyonlar burada kalacak. Banyolarda ve fuayelerde özellikle iyi bir seçim olduklarını söylüyor. Ayrıca, tam olarak çalışmaya hazır değilseniz tonlarca yapıştırma seçeneği vardır.

Yüksek Kontrastlı Dekor

Yüksek kontrastlı tasarımların şu anda bir anı var- yani her zaman evinizi siyah boyamak istiyorsanız, şimdi bir koşuşturma vermenin zamanı geldi (elbette ılımlılıkta). "Uzun zamandır beyaz, beyaz, beyazdı, diyor “Ama şimdi, örneğin, belki siyah kumaş ve beyaz bir çerçeve ile bir sandalye görüyoruz. Veya açık renkli donanıma sahip koyu lekeli bir ahşapta bir konsol masası görüyoruz.

Beyaz Mutfaklar

ev dekorasyonu trendleri 2020 - mutfak

2010'ların belirleyici bir tasarım trendi olsaydı, tamamen beyaz mutfaktı. Ancak 2020'de tasarımcılar, sadece beyazın ötesine geçen alanlara doğru bir geçiş olacağını tahmin ediyorlar. Örneğin, daha doğal ahşap dolaplar, adalar ve raflar görmeyi umuyor- hepsi ev sahiplerinin kendilerini her şeyle beyaz renkle sınırlandırmadan parlak ve havadar bir hava tutmasına izin veriyor.

Renk-Pop Dolapları

Ev dekorasyonu trendleri 2020- renkli dolaplar

Tamamen beyaz mutfak trendini geride bırakmak istiyorsanız, başka bir 2020 ev dekor trendi seçin: renkli dolaplar. Uzmanlara göre, 2020'deki eğilim, mutfak adası, mutfak duvar dolapları veya koyu kırmızı, parlak sarı, yeşil veya lacivert gibi cesur renklerde taban dolapları gibi bir veya birkaç unsur seçmek.

Gölgelik Yataklar

ev dekorasyonu trendleri 2020 - gölgelik yatak

Şimdi tüm regal gölgelik yatak hayallerinizi gerçekleştirmenin zamanı geldi. Gölgelik yataklarının artık ağır kumaşlara ve tıknaz yatak başlıklarına batırılmasına gerek yok. Modern versiyonlar akrilik, metal ve şık döşemeli çerçevelerle yapılmış bir dönüş yapıyor.

Patina Vurguları

ev dekorasyonu 2020 - patina

İç tasarımcı Ortaya çıkan tasarım trendlerinden biri patine ve yaşın takdiridir. Daha eski mobilyalara ek olarak, bunun kil ve pişmiş toprak gibi renk trendlerinin yanı sıra toprak ve seramik gibi dekoratif eşyalarda da oynandığını görmeyi bekliyoruz.

Zeytin ağaçları

2019, dramatik keman yaprağı incirinin yılı olsaydı, 2020'nin çok daha ince zeytin ağacının yılı olacağını bekliyor. Parlak yeşil çiçek açmak yerine, bu ağaçlar daha sofistike bir adaçadır.

Antik Sanat

Ev dekorasyonu 2020- antika sanat

2020'yi sanat koleksiyonunuza başladığınız veya büyümeye devam ettiğiniz yıl yapın. Herhangi bir antika türü geri dönüyorsa, bu sanattır diyor. İnsanlar yaşlı göründüğünü ve bir hikayesi olduğunu sever.

Mutfak Sanatı

Ev dekorasyonu 2020- mutfak sanatı

Bu sanat eserlerini toplarken, mutfak için biraz keşif yaptığınızdan emin olun. Mutfağın her zaman yemek pişirmek için bir makine değil, evde bir oda olmasını sağlamaya odaklanıyor diyor. Bu, mutfağa sanat asarak veya kişiliğinizi gösteren öğeleri görüntülemek için açık raflar kullanarak gerçekleştirilebilir diyor.

Kavisli Kanepeler

Bu 2020 ev dekor trendi sizi başka bir on yıla geri götürecek. Modern bir bükülme ve çizgi ve eğri odaklı bazı 60'ların ve 70'lerin gerilemelerini göreceğiz.

Rattan ve Hasır Mobilya

Hayır, bu malzemelerin arka güverteye düşürülmesi gerekmez. Hasır yeniden canlanıyor, bana çocukluğumu sıcak bir şekilde hatırlatıyor ve sandalyelerde, masalarda veya ışıklarda taze ve heyecan verici bir şekilde gelişti. Modern ve geleneksel tarzı dengelemek için mükemmel bir katman.

Ayaklı Küvetler

Yeni bir ana banyo fikrine mi ihtiyacınız var? Lüks bir ıslatma küvetini deneyin. 2019 Banyo Trendleri Çalışmasına göre, ev sahiplerinin%38'i ana banyo projesinin bir parçası olarak bir küvet ekledi veya değiştirdi ve bu kişilerin%50'si bağımsız bir düz dipli küvet şekli seçti; %9'u ayaklı ayaklı küvet seçti.

Rahat Kumaşlar

Neyse ki iyi bir kitapla rahatlamayı seven herkes için, rahat kumaşların yeni yılda her yerde olacağını söylüyor. Lüks büyük kadife yerine, yırtılma, kusurlu deriler ve yumuşak dokulu göreceğiz.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.