Gergi Tavan Nedir

Gergi tavan nedir?

Bir Gergi Tavan, iki temel bileşenden oluşan bir asma tavan sistemidir - bir palet ve hafif bir kumaş zarı, gerilir ve profil içine sıkıştılır. Tavanların yanı sıra, duvar kaplamaları, ışık difüzörleri, sergiler ve yaratıcı fikirler için kullanılabilir.

Gergi Tavanlar, her türlü ışık fikstürünün, ızgaraların ve sabitleme noktalarının tescilli bir arka plan desteğiyle kullanılmasına izin verir.

Kumaş

Bizim kumaş malzeme 0.2mm kalınlığında PVC esaslı tamamen geri dönüştürülebilir Streç Membran. Materyal, aydınlatma difüzörleri, arka aydınlatma ve projeksiyon için Mat, Saten, Lak (ayna benzeri), Metalik, Delikli ve Saydam dahil olmak üzere çok çeşitli Renkler ve Kaplamalar ile birlikte gelir. Malzeme ek efektler için basılabilir veya boyanabilir, tamamen su geçirmez, yıkanabilir ve buhar geçirmeyen. Malzeme bakım gerektirmez, hijyeniktir, zehirsizdir ve EN 13501.1'e göre yeni Avrupa standardı B s1 d0 derecesine göre sınıflandırılmıştır, Birleşik Krallık'ta 'O' sınıfına eşdeğerdir.

Hafif tabakalar, tek parça halinde tipik olarak 50 metrekareye kadar herhangi bir şekil ve boyut oluşturmak için rulo malzemeden yapılmıştır. Her panel, rayın içine klipslenen ultrasonik kaynaklı bir "Harpoon Edge" içerir.

Izlemek

Tipik olarak Alüminyum veya PVC Yarı-Gizli yol, çoğu mimar ve tasarımcı için tercih edilen bir seçimdir, bu da eğrilerin, kubbelerin, tonozların ve diğer birçok şeklin kolaylıkla oluşturulmasını sağlar.

Kurmak

Başarımızın sırrı; doğrudan istihdam edilen ve çok deneyimli personel adanmış

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.