Hücre Asma Tavan Sistemi

HÜCRE TAVAN SİSTEMİ

Açık Hücreli Petek Tavan Sistemlerimiz bir mekanı tanımlamaya ve ilginç gölgeler ve ışık efektleri yaratmaya yardımcı olur. Çeşitli boyutlarda ve renklerde mevcut olan Açık Petek Tavanlarımız, tavanın tavan boşluğunun odak noktası olmasını sağlayan plenuma yaratıcı bir maske sunar.

Neden Hücre Tavanı?

Petek asma Tavan sistemleri, açık, hafif yapıların arzu edildiği iç mekanlar için ideal olan geniş bir görünüm yaratır. Tek bir tavanda farklı modüller oluşturmayı kolaylaştırır ve çok küçük plenum derinlikleri için idealdir. Bu çok yönlü ürün 1 profil yüksekliğinde ve 7 modüler hücre boyutunda mevcuttur.

Özellikleri

  • Profil ölçüleri: 40mm yüksekliğinde 15mm genişlik
  • Orijinal oda hacmini korurken oda yüksekliğinin görsel olarak azaltılması için ideal sistem
  • Standart olarak 7 farklı modül mevcuttur. Diğer modüller (kare veya dikdörtgen) istek üzerine temin edilebilir
  • İki süspansiyon yöntemi mevcuttur. Montajlı paneller, geleneksel montaj için entegre kancalar veya panellerin ana ve çapraz raylara asılmasını sağlayan alttan kolay montaj ve sökme sağlayan kayan klipslerle sağlanabilir

Uygulama

Petek Asma Tavan Sistemleri, hafif ve açık tavanın gerektiği projelere uygundur. Bunlar kurumsal, taşımacılık (havaalanları, metro, otobüs ve tren istasyonları), perakende, eğlence, kamusal alan ve ağırlama ortamlarıdır.

Tasarım ve İlham

Dek-Mar, Petek asma tavan Sistemleri, mimarların yüksek performanslı alüminyum ile açık bir tavan tasarlamalarını sağlar. Çok çeşitli hücre ve desenlere sahip olan bu tavanlar, tasarımda maksimum özgürlük sunar. Petek Asma Tavan sistemleri, açık, hafif yapıların arzu edildiği iç mekan tasarımları için ideal olan geniş bir görünüm yaratır. Tek bir tavanda farklı modüller oluşturmayı kolaylaştırır ve çok küçük plenum derinlikleri için idealdir. Sistemler sürgülü, kancaya, aşağı ya da kiremit olarak mevcuttur. Modüller 50 x 50 mm ila 200 x 200 mm arasında değişir. Profil boyutları 15 mm genişliğinde ve 40 mm yüksekliğindedir.

© 2021, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.