Kaset Metal Asma Tavan

Kaset Metal Asma Tavanlar

Kaset Metal Asma Tavan, mevcut tavana süspansiyonlarla sabitlenmiş T-profilinden yapılmış ve çerçeveye yerleştirilmiş metal kasetlerin destekleyici bir çerçevesidir. Kasetler, düz (Panel kenarı) ve dışbükey (Tegular kenarı) olabilir; buna bağlı olarak, kartuş, çerçevenin (Tavan) seviyesine yerleştirilir veya çerçevenin 5 mm altına çıkıntı yapar (Tegular), tavanda "çikolata" kabartması oluşturur . Kasetler alüminyum, çelik, plastik, genişletilmiş metal ağdan yapılmıştır. Müşteriler için en popüler seçenek alüminyum kasetlerdir.

Kaset tavanı delikli olduğu gibi delikli de olabilir (havalandırma ve gürültü azaltma için). Delik, hem desen hem de boyut ve delik sayısı bakımından değişebilir. Kasetlerin ana renkleri beyaz, metalik gümüş, krom, altın, siyahtır. Müşterinin talebi üzerine, kartuşlar RAL renk tablosuna göre herhangi bir renkte boyanabilir . Boya kasetleri hacmine bağlı olarak 2-3 gündür.

Kaset Metal Asma Tavan Sistemleri, yukarıdaki avantajlar nedeniyle, çeşitli amaçlara sahip odalarda ve çeşitli alanlarda kullanılmaktadır: mağazalar, ofisler, fast food restoranları, tıbbi tesisler, alışveriş merkezleri vb. Artan ses yalıtımı istediğiniz odalar için, malzemelerinin nedeniyle kasetli tavanlar çok etkili olmayacaktır. Diğer tüm durumlar için, kasetli tavanlar mükemmel bir seçim olacaktır.

Kasetli tavanların avantajları ve faydaları

Kaset metal asma tavan, önemli fonksiyonu olan dekorla başa çıkmaktadır. Tavan boşluğunu içinde bulunan tüm iletişimlerle tamamen kaplar ve odanın estetik görünümünü sağlar. Aynı zamanda, kasetler kolayca çıkarılıp tekrar takılabildiğinden tavan boşluğundaki iletişim , havalandırma ve cihazlara istediğiniz zaman erişebilirsiniz .

  • Kasetli tavanların ve armatürlerin, diğer birçok asma tavan sistemine kıyasla basit montajı ve sökülmesi, bunları geniş alanlara sahip odalarda hızlı ve verimli bir şekilde monte etmenizi sağlar.
  • Mutlak yangın güvenliği ve metal kasetli tavanların çevre dostu olması, onları yüksek hijyen standartlarına uygunluk gerektiren odalara yerleştirmenize olanak tanır.
  • Metal kasetler , ek enerji tüketimi olmadan odanın daha fazla aydınlatılmasının bir sonucu olarak iyi bir yansıtıcılığa sahiptir .
  • Ve son olarak, kasetli tavanlar dayanıklıdır . Korozyona karşı dirençlerini belirleyen alüminyum, galvanizli çelik veya plastikten yapılmıştır .

Kaset Metal Tavan Çeşitleri

Lay - On Metal Asma Tavan - Üstten Oturtmalı

Kurulun kenarı dikdörtgendir. T-24 veya T-15 sisteminde kurulum seçeneği. Sonuç olarak, çerçeve ve kasetler sektörlere ayrılmadan aynı düzlemdedir. Tek bir boşluğun etkisi. Lay - On kaseti kenarlı kaset asma tavan - kurulumu kolay ve tavan kullanımı pratiktir. Kasetlerin takılması kolaydır, kırpma işlemi kurulum sırasında herhangi bir zorluğa neden olmaz. Bu kasetler düz bir yüzeye sahiptir.

Lay - İn Kaset Metal Asma Tavan - Tegular Metal Tavan

Kaset bir basamak şeklinde çerçevelenmiştir ve T-24 süspansiyon sistemine monte edilmesi amaçlanmıştır. Bu, kasetlerin çerçevedeki "girintiye alınması" (yani bir çikolatanın görsel olarak benzeri) etkisine ulaşır. Benzer bir sonuç Microlook edge ile olacaktır.

Tegular kenarlı kasetli tavan, fiyat / görünüm açısından en karlı seçenektir . Kasetin kenarları boyunca girintili kenar, kasetlerin görsel olarak bir çikolata çubuğuna benzer bir yüzey yaratarak 5-6 mm dışa doğru çıkması nedeniyle tavana üç boyutlu bir etki verir. İki seviyeli bir köşe duvar profili olarak kullanılır.

Clip - İn Kaset Metal Asma Tavan

Clip-in Sistem (Gizli taşıyıcılı)

Clip in kaset metal tavan Sistemi piyasadaki en yaygın kullanılan klipin metal tavan sistemlerinden biridir. Ürün, iç ve dış kullanım için gerekli destek çerçevesine sahip, tamamen erişilebilen gizli metal asma tavan sistemi üzerine sabitlenmiş geniş bir kare ve dikdörtgen panel yelpazesine sahiptir. Bunlar, ofisler ve sınıflar için ideal bir seçim haline getiren, aşağı doğru demonte edilebilirliğe sahip ekonomik ve uygun bir sistemdir. Standart (Clip-in) sistem, galvaniz ve alüminyum plakaların üçgen kesitli omega taşıcıya alttan takılması ile olur. Bu Clip-in kaset sistem de taşıyıcılar gözükmez, sarkmalı ve oturmalı sisteme göre güzel ve sade bir gürüntü meydana gelir. Sökülüp takılması kolaydır.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.