Klinik te Asma Tavan Kullanımı

Klinik İçin Asma Tavan

Tesisle ilgili tasarım kararları, asma tavan sisteminin ortaya çıkması sayesinde gerçeğe dönüşmesi daha kolay hale gelmiştir.Elektrikli cihazlardan, havalandırma kanallarından ve klima sistemindeki borulardan gelen çeşitli teller, modüler bir tavan sistemi kullanılarak gizlenebilir. Böyle bir tavan sistemi, herhangi bir çıkıntı olmadan zarif bir yüzey oluşturur.
Metal tavanlar, tıbbi tesisler de dahil olmak üzere güç ve yüzey bakımı kolaylıkları nedeniyle talep görmektedir.

Bu tür tavan sistemlerinin oluşturulması sayesinde tavanın yüzeyini yağlı boyalarla işleme ihtiyacı ortadan kalkmıştır. Bu, tesislerin sık sık onarımını ve büyük miktarda çaba uygulanmasını ortadan kaldırdı. Daha önce, sık sık yapılan onarımlar nedeniyle, departmanların çalışmaları askıya alınmıştı ya da onarım çalışmaları çalışanlar ve tedavi görenlerle karışmıştı.

Panel ve raf süspansiyon sistemlerinin oluşturulması bu sorunları atlatmaya izin verdi. Odalarda konforun yaratılmasına katkıda bulunan karakteristik özellikleri, görünüm estetiği, yüksek düzeyde yüzey hijyeni, çevre temizliği olarak kabul edilir. Metal, tavan kaplamalarının üretiminde alüminyum ve çelik saclar kullanıyor. Üretilen elemanlar, yüzeylerini yıkımdan koruyan eletrostatik toz boya ile işlenir. Gömme aydınlatma armatürleri aynı şekilde yaratılır.

Raf ve kaset tasarımlarıyla mükemmel bir şekilde birleştirilen bu tür aydınlatma armatürlerinin Metal tavan ürün listesindeki varlığı, birçok zorluğu atlamanızı sağlar. Bir üreticinin bileşenlerini kullanma yeteneği, güvenilir, güzel ve dayanıklı bir tavanın oluşturulmasına katkıda bulunur.Bu nedenle, hastanelerde kullanım için tavan kaplamalarının uygunluğu için ana kriterler kurulum karmaşıklığı değil, bakım kolaylığı, tüm tavan sistemini sökmeden arızalı parçaları değiştirme kolaylığı ve gizli bir tavanla iletişime kolay erişimdir.

Asma tavanın negatif özellikleri sadece nispeten yüksek maliyetine atfedilebilir. Bu tesis, saygınlıklarını ve ziyaretçiyi önemseyen özel tıbbi kurumların sahiplerini karıştıramaz. Bununla birlikte, şehir hastanelerinde fon tahsisi daha zordur. Ancak, yüksek kaliteli bir tavanın maliyetinin birkaç yıl içinde ödeyeceğini düşünmeye değer.

Dek-mar tavan sistemleri, hastanelere monte edilebilecek birçok tipte tavan kaplaması üretmektedir. Bunların arasında, hastanelerin hijyen ve yangına dayanıklılık ile ilgili gereksinimlerini karşılayan raf tavanlar ve ayrıca kaset tavanlar bulunmaktadır. Strekmetall tasarımlı kasetler, hastanelerde kullanımları nedeniyle çok olumlu geri bildirimler aldı.Ayrıca, yapıların her biri ile birleştirilen tavan ışıklarına da yanıt verdi.

Bu tasarımların her çeşidi, tavanın gizlediği iletişime hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Bu tür tavanlar hastanelerde dayanıklı ve güvenilir tavan yapılarının oluşturulmasına katkıda bulunur.Geniş bir renk yelpazesi olan dek-mar tavan serisi, her iç mekanla kombinasyonlarına katkıda bulunarak güzellik ve konfor yaratıyor.

Asma tavan, odanın içini oluştururken basitlik, pratiklik ve ergonomi ile karakterizedir.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.