Knauf Dış Cephe

Knauf Dış Cephe

AQUAPANEL ® Teknolojisine sahip Knauf Dış Cephe Duvarı, geleneksel yapı malzemelerinden elde edilemeyen avantajlar sunan uzun ömürlü yapılar oluşturmak için kullanılabilecek yeni nesil bir yapı malzemesidir.

Knauf AQUAPANEL ® geleneksel tuğla ve blok konstrüksiyonun yanı sıra geleneksel sıva taşıyıcı levhaya ekonomik bir alternatif olan, sağlam ve stabil, hava koşullarına dayanıklı, çimento esaslı bir kaplama ve doğrudan uygulanan ince kat sıva taşıyıcı levhadır. Birden fazla sıva üreticisi, Knauf AQUAPANEL ® sıvaları için bir destek tahtası olarak onayladı ve birçoğu eksiksiz bir ortak BBA sistem sertifikası sunuyor.

Dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı bir sistem olarak Knauf Dış Cephe Duvarı aşırı yağmur ve neme dayanabilecek bir bina kabuğu oluşturur. Tamamen suya dayanıklıdır ve inorganik olduğu için küflenmez, yumuşamaz veya kabarmaz.

Kurulu duvarda geleneksel malzemelere kıyasla% 75'e kadar daha az ağırlıkla, her uygulama için daha fazla tasarım özgürlüğü ve üstün performans bulunmaktadır. Yeni inşa veya yenileme, AQUAPANEL® Technology Inside ile Knauf Dış Cephe Duvarı, rakipsiz ekonomik ve sürdürülebilirlik avantajları sunuyor.

Knauf Dış Cephe Duvarının Temel Faydaları:

  • Aynı enerji performansına sahip ince duvar (her ikisi de 16 cm yalıtım ile bloklar için 32-34,5 cm'ye kıyasla sadece 22 cm kalınlığında 0.20 W / m2 K)
  • Tuğla ve bloklara kıyasla daha hızlı yapım süresi (% 27'ye kadar daha hızlı).
  • Malzemelerin daha ince genişliği nedeniyle% 8'e varan ekstra iç mekan odası.
  • Enerji tasarrufu sağlamak ve işgali sırasında maliyetleri azaltmak için ek yalıtım için daha fazla alanla daha iyi enerji performansı elde edilebilir.
  • Daha hafif bir konstrüksiyon olmanın ek faydası ile karşılaştırılabilir akustik, yangın, sismik ve termal performans tuğla ve blok.

Knauf Dış Cephe Duvarları bir bina ile sınırlı değildir, bunun yerine yer açarlar. Knauf Dış Cephe Duvarlarının kullanılması sonucu, geleneksel yapıya göre% 8,4 daha fazla iç alan.


Sadece bir duvar değil, bütün bir çözüm

Knauf'ta projeniz için eksiksiz bir dış duvar sistemine sahibiz. Tüm bir çözüm olarak, doğrudan bizden temin edilebilen her bileşenle. Tüm Knauf Dış Cephe Duvarı'na katkıda bulunan tüm aksesuar yelpazesine bakın.

Sadece inşa edilmesi kolay değil, aynı zamanda tuğladan daha hızlı ve aynı zamanda daha hızlı yatırım geri dönüşü sağlayan blok. Knauf duvarlarının ne kadar hızlı inşa edildiğini görün.


AQUAPANEL® Teknolojili Knauf Dış Cephe İçinde yüksek performanslı tavan sistemleri bulunur. Dış alanları korumak ve korumak için uzun ömürlü bir sistem için asma tavan olarak idealdir. Bu tavan sistemleri, çatıyı olasılığını artırabilmenizi sağlamanıza yardımcı olabilir. Tamamen kesinlik ve yeniliği riske atmadan sembolize eden denenmiş ve test edilmiş bir sistemle hafif ve kurulumu kolay malzemeler sunarlar.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.