Mesh Asma Tavan Nedir

Metal Mesh Tavanlar

Mesh Asma Tavan Panelleri standart tavan süspansiyon sistemlerine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Tavan ağı, herhangi bir projeye endüstriyel ve çağdaş bir görünüm kazandırmak için ideal bir seçimdir. Ürün yelpazesi, mevcut tavan döşemelerinizi metal ızgara tavan döşemelerimizle kolayca ve ızgara sisteminizi değiştirmeden değiştirebilirsiniz. Mesh tavan panelleri ayrıca 15 mm ve 24 mm gibi yeni ızgara sistemleriyle de monte edilebilir.

Metal Mesh ,geniş açık alanların kapsanması gereken özel projelerde mimarlar, tasarımcılar ve müteahhitlerle doğrudan çalışıyoruz. Mesh asma tavan döşemeleri, nakliye merkezleri için idealdir, eski inşaatçıları yenileyerek modern bir görünüm ve his ve geniş tavan alanlarına sahip alanlar sunar. Her ürün farklı malzemelerden üretilebilir ve çok çeşitli renk ve renklerde elde edilebilir.

Mesh Tavan Anahtar Nitelikler

  • Çağdaş ve açık bir his yaratın
  • Yeni metal metal mevcut tavan sistemlerini kolayca iyileştirin.
  • 600x600 mm ve 600x1200 mm mesh tavan panelleri için on dört standart tasarım.
  • Bir odanın içindeki hava akışını iyileştirin.
  • Bir odadaki aydınlatma koşullarını iyileştirin.
  • Sipariş seçenek olarak mevcut ek boyutlar, renkler ve desenler.
  • Basit ve kolay kurulum - mesh tavan paneller standart 15 mm ve 24 mm ızgara sistemlerinde döşenmiştir.

Genişletilmiş Metal Mesh Tavan Aksesuarı:

Genişletilmiş Metal Mesh U-Kenar, genişletilmiş metal bir ürün aksesuarıdır. kenarları daha çekici ve homojen hale getirmek için genişletilmiş metal mesh ürünün kenarına tutturulmuş metal U şeklinde L şeklinde veya kare boru şerididir. Keskin kenarları kaplayan tabakanın kesim kenarında güvenlik bariyeri sağlar, karbon çeliği, paslanmaz çelik, alüminyum ve galvanizli sac olarak bulunur.

Dek-mar, genişletilmiş metal tavanı çeşitli ebat, desen ve renktedir. Mesh asma tavan benzeri bir malzeme oluşturmak için kesilerek uzatılır. Teller ve mafsallar, levha düzlemine düzgün bir açıyla yerleştirilir. Bu, mukavemet ve sağlamlık kazandırır ve yükü destek çerçevelerine dağıtır.

Mesh asma tavanlar da büyük açık alan olduğu için, metal tavan gibi tavanın ağırlığını, diğer tarafını daralttığı için, bina içindeki dış cephede olduğu gibi yangına dayanıklılıktan bitmiş ürüne kadar aynı avantajlara sahiptir, temizliği kolaydır. Daha verimli ısıtma ve soğutma sayesinde kullanım maliyetlerini düşürün. Sesi absorbe etmek veya yönlendirmek için genişletilmiş metal ağ da mevcuttur.

Genişletilmiş metal ızgara tavan, istediğiniz renkle boyanabilir ve farklı kaplamalar, pirinç, alüminyum ve krom ile yapılabilir. Farklı bir estetik görünüm sağlamak için farklı şekillerde dizayn edilebilir.

© 2021, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.