mesh cephe kaplama fiyatları

Genişletilmiş metal cephe kaplamaların evrimi

Cephe sadece dış çevreden (kötü hava, güneş, rüzgâr ve soğuk gibi) korunmakla kalmaz, aynı zamanda sosyalleşme olarak iç ve dış arasındaki şeffaflığı vurgulaması gereken bir iletişim unsuru haline gelir. Özellik. Bu "açıklık", hem mimari bir unsur hem de kişisel refahın bir unsuru olarak ışığa sahip olma ihtiyacına da cevap verir.

Metal mesh cephelerin şeffaflığı, doğal havalandırma ve aydınlatma sağlar. Genellikle maliyetli havalandırma sistemlerinden vazgeçilebilir: bu sadece enerji maliyetlerini düşürmekle kalmaz, aynı zamanda çevrenin korunmasına da olumlu katkı sağlar. Metal mesh açık yüzeyini, havalandırma ve havalandırma ile ilgili projeye özel gereksinimleri karşılayacak şekilde uyarlıyoruz.

Tam olarak dengelenmiş açık yüzeyi sayesinde, mesh kaplama güneş ışığını filtreler ve böylece hoş, serin ama aynı zamanda hafif bir iç mekân iklimine katkıda bulunur. Özellikle yaz aylarında, tel örgü yapısı, güneş ışığının yüksek bir geliş açısı için etkili bir gölgeleme etkisi sağlar ve binanın ısınmasını önemli ölçüde azaltır. Bununla birlikte, ışığın insi dansına göre, mesh metal şeffaf karakteri yine de istenen şeffaflığa izin verir.

Geniş pencere alanlarına sahip binalar ve özellikle modern cam mimarisi, yoğun güneş ışınlarına karşı etkili koruma gerektirir. Bunun için en akıllı çözüm dış cephe mesh kaplama ile sunulur: hassas bir şekilde dengelenmiş açık alanı ile güneş ışığını engeller ve filtreler. Bu şekilde aynı zamanda hoş, serin ve aynı zamanda hafif bir iç mekân iklimine de katkıda bulunur.

Güneşten ve yüksek maliyetlerden korunma

Mimari mesh cephe kaplama ile dış güneş koruması, iç sistemlerden önemli ölçüde daha etkilidir. Mükemmel koruyucu etkisinin yanı sıra, aynı zamanda çok ekonomik bir çözümdür: iklimlendirme için enerji maliyetleri düşürülür.

Mimari mesh cephe kaplamaları

Dek-Mar, mesh cephe kaplaması olarak metal ağ ile dış cephelerin mimarisine özel bir karakter kazandırabilirsiniz. Mükemmel teknik özelliklere sahip yarı saydam bir kaplama olarak, paslanmaz çelikten yapılmış mimari mesh cephe kaplama, tasarımı yüksek derecede pratik kullanımla birleştirir. Mesh metal cepheler, asil güneş korumasının yanı sıra kendi tasarım kelime dağarcığına sahip parıldayan bir bina zarfıdır.

mesh cephe kaplama fiyatları

Mehs cephe giydirme teklif hizmeti nasıl çalışır?

1. Bize cephe kaplama projenizden bahsedin. Fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

2. En iyi profesyoneller ve en iyi cephe kaplama şirketleri projeniz hakkında bir bildirim alacaklardır.

3. İlgilenenler size bir teklif sunmak için sizinle iletişime geçebilirler.

İnşa etmek veya yeniden geliştirmek için çözümler

Dek-Mar, güçlü yönlerinden biri, kamu veya özel kullanım için ölçüye göre yapılmış cepheler için tam olarak genişletilmiş metaldir. Genişletilmiş metal cephelere ayrılmış bölümde yayınlanan projeler arasında şunlar bulunmaktadır: ticari, üçüncül ve konut binaları, sergi salonları ve fuarlar, özel evler. Ayrıca okul, hastane, müze, kilise gibi birçok kamu binasında proje için gerekli şeffaflık ölçütlerine göre seçilen genişletilmiş metal türleri ile alüminyum cepheler benimsenmiştir. Mimari için şekil, boyut ve kalınlıkta yapılandırılabilen ağ ağlarının genişliği, tasarımcılara maksimum tasarım esnekliğini garanti eder. Özellikle, stokta hazır ticari olanlara ek olarak özelleştirilmiş formatların mevcudiyeti, hem yeni inşaatlar hem de mevcut inşaatlar için proje kısıtlamalarına uyum sağlamaya izin verir.

Alüminyum cephelerin modülerliği

Kesimler, kıvrımlar, eğriler ve diğer birçok işlemi gerçekleştirme yeteneği mimari için gerilmiş ağ kullanımıyla bağlantılı bir başka büyük avantaj oluşturur. Çeşitli şekillerde ve estetik etkilemede Profillere sahip basit yarı mamul levhalar veya kenarlı paneller kullanılabilir. Bu elemanlar, farklı yan yana yerleştirme türleri ile kolayca monte edilebilen parçalar haline gelir: hizalı, kademeli, tuğla. Büyük boyutlu kaplamalar, orijinal kromatik ölçeklerde boyanmış veya anodize edilmiş genişletilmiş metalden yapılmıştır: “ton sur ton” veya titiz görsel iletişim ölçütleri temelinde seçilen renklerde. Genişletilmiş metal, cam, ferforje, doğal taş gibi diğer malzemelerle de birleşerek, zaman zaman düz veya yuvarlak şekiller oluşturarak, bu malzemenin performansının mümkün kıldığı çıkıntıların ve cüretkâr geometrilerin etkisiyle.

Mesh kaplama

Tüm metaller farklı çözümlerde bükülebilir ve eğri olabilir. Bu özellik, onları paralel boru şeklinde olmayan, ancak kavisli yüzeylere sahip binalar durumunda özellikle uygun hale getirecektir.

Her durumda, bir metal kaplama kendini farklı estetik çözümler altında sunabilir: mesh, plakalar, dışbükey paneller, tabana mükemmel uyum sağlar ve uygun değer sonucu garanti eder.

Örneğin cephe mesh kaplama, en güzel manzaralardan biridir. Metalden olmak aynı zamanda yansıtıcı bir etkiye sahiptir, bu yüzden ışığı yakalar ve şüphesiz çekiciliğin çekici bir direği haline gelir.

Dek-Mar ve Cephe Mesh avantajları

Dek-Mar, verimli ve uyumlu kaplamalar elde etmek için tasarımcılara en uygun mesh sacı seçmede ve yönetici detayları belirlemede destek olur. Dek-Mar İnşaat sayesinde, çözümlerin tasarımı ve mühendisliği için eksiksiz bir yardım hizmetine sahip olmak mümkündür. Dek-Mar İnşaat, tasarım streslerine göre genişletilmiş metal panellerin boyutlandırılmasında uzmanlaşmıştır ve cephe kaplamasının alt yapıları için en verimli orta tiriz ve vasistas sistemlerini araştırmaktadır.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.