Mesh Tavan Modelleri

Mesh asma tavanlar

Ofis, idari ve işyerleri için, kaset ağ asma tavan satın almayı öneriyoruz. Bu ağ, çeşitli şekillerde olabilen büyük kaset panellere sahip bir sistemdir. Bu tasarım herhangi bir tasarıma mükemmel bir şekilde uyuyor, genişletilmiş metal asma tavan hem spor salonunda hem de üretim atölyesinde iyi görünecek. Bu tür tavanlar sinemalara, alışveriş merkezlerine, mağazalara, hastanelere ve diğer tesislere kurulur.

Ofis, idari ve işyerleri için, kaset ağ asma tavan satın almayı öneriyoruz. Bu ağ, çeşitli şekillerde olabilen büyük kaset panellere sahip bir sistemdir. Bu tasarım herhangi bir tasarıma mükemmel bir şekilde uyuyor, tavan hem spor salonunda hem de üretim atölyesinde iyi görünecek. Bu tür tavanlar sinemalara, alışveriş merkezlerine, mağazalara, hastanelere ve diğer tesislere kurulur.

Metal mesh asma tavan yapımı

Metal mesh asma tavanlar, 600 * 600 veya 600 * 1200 mm boyutlarında kasetlerin yerleştirildiği T şeklinde askı sisteminden oluşmaktadır. Paneller 0,8 mm kalınlığında alüminyum, galvaniz ve paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu malzemeler korozyona dayanıklı ve ateşe dayanıklıdır, bu nedenle genellikle yüzme havuzları için seçilirler ve kablolar kasetlerin altına yerleştirilir.

Mesh asma tavan malzemeleri özel bir boyama kabininde boyanır, renk RAL ölçeğine göre seçilir. Kaplama monoton olabilir veya doku seçimi ile farklı bir tasarımda tasarlanabilir. Tavanın tüm yüzeyine tek bir desen uygulayabilirsiniz.

Mesh tavan seçenekleri

Bir mesh tavan seçmeye karar verirseniz, satın alma işlemi bir kaset modeli seçerek başlar. Fabrikamız iki tip model üretmektedir - Q ve R, ilki birkaç kategori içerir:

  • S6 - Binanın ana tavanını% 80 oranında kaplayan minimum hücre boyutuyla. Bu tür tasarımlar ofis ve idari binalar, toplantı odaları veya iş merkezleri için seçilir. Tavanlar gürültüyü bastırma da iyidir; Ek olarak, Ecophon akustik ağını sipariş edebilirsiniz.
  • Q8, yarı dairesel baklava desenli orta boy bir ağdır. Çalışma alanlarına uygun taban kaplamasını% 75 oranında gizler.
  • Q10, dikdörtgen eşkenar dörtgen desenli asma kafes tavanlardır. Ana kapsama alanını% 70 oranında gizlerler, bu nedenle büyük odalar için bu tür tavanlar seçilir. Dışa doğru, delikli bir ağa benziyorlar.
  • R16 kasetleri düz eşkenar dörtgenlerle tasarlanmış olup tavan alanını% 75 oranında kaplar. Mağazalar, marketler, alışveriş ve eğlence merkezleri için böyle bir tavan sipariş edilir.

Neden Metal MeshTavanları Seçmelisiniz?

Birçoğu delikli ağ ile bitirmeyi reddediyor ve daha kullanışlı, güzel ve pratik olduğu düşünülen bir mesh ağ tavanı seçiyor:

  • Tavanlar iyi görünüyor, kasetler herhangi bir renge boyanabilir ve bir desen seçilebilir;
  • Yüksek bir ses emme katsayısına sahiptir (akustik ekler kullanıldığında, 0,85 ila 1,0 arasındadır);
  • Malzemeler neme ve ateşe dayanıklıdır;
  • Dayanıklı yapı, bakım için zorlayıcı değildir, tek tek elemanların değiştirilmesiyle kolayca onarılabilir.

Mesh asma tavan - üreticiden satın alın

Herhangi bir renkte, standart tonlarda tavan üretimi yapıyoruz: koyu siyah, gri, kahverengi ve kırmızı. Boyama, RAL ölçeğine göre yapılır, müşterinin gereksinimlerine göre renk birleşim mümkündür. Bir koşum takımı ile birlikte ayrı kasetler veya setler üretiyoruz. İmalat, teslimat ve kurulum siparişi verin. Yüksek kaliteli kasetli tavanlar sunuyoruz, fiyatları katalogda yer alıyor. Herhangi bir sorunuz varsa, danışmanımız bunları telefonla veya çevrimiçi olarak yanıtlanacaktır.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.