Mesh Tavan

Genişletilmiş metal asma tavan

Metal mesh tavan plakalarının imalatında ve örgü tavanların yapımında kullanılmak üzere bir dizi kafes üretiyor ve tedarik ediyoruz - iç mimarların ve mimarların diğer tasarım öğelerini tamamlayacak bir çözüm seçmesine olanak tanıyan çok sayıda model arasından seçim yapabilirsiniz. Mesh tavan döşemeleri, paslanmaz çelik mesh tavan döşemeleri ve alüminyum mesh tavan döşemeleri mevcuttur

Genişletilmiş metal asma tavan, çok amaçlı bir üründür. Metal plaka (demir, alüminyum, paslanmaz çelik gibi), elmas ızgara şeklinde delikli bir plaka ağ oluşturmak için bir mesh metal sac yüksek hızlı genişleyen ağ makinesiyle aynı anda kesilir ve genişletilir.

Son derece zorlu projeler için, mükemmel, elmas şekli oluşturan yüksek standart ürünler ve aynı boyut ve şekil kurallarına sahip delikli plaka ağları oluşturmak için yüksek mukavemetli ve yüksek tokluklu malzemeler kullanılır.

Atık malzeme, üretim sürecinin genişlemesi sırasında ortaya çıkacak ve çok fazla malzeme maliyetinden tasarruf edilecektir. Dahası, genişletilmiş tabaka orijinal tabakadan daha hafif ve yapı olarak daha güçlüdür.


Genişletilmiş metal asma tavan döşemeleri


Genişletilmiş metal asma tavan panellerimiz, perakende satış mağazaları, spor salonları, seyahat merkezleri ve restoranlar dâhil olmak üzere birçok ortam için tavan plakalarının imalatında kullanılmaktadır.
Mimari tasarım endüstrisi ile nasıl yakın çalıştığımız hakkında daha fazla bilgi edinin ve tüm yelpazemizi buradan görüntüleyin

Bir dizi tedarik ve son işlem seçeneği sunuyoruz, neden ihtiyaçlarınızı görüşmek için iletişime geçmiyorsunuz? Sonuç olarak, mimarlar ve geliştiriciler, dekoratif özellik ve iç duvar ekranlarından büyük ölçekli bina kaplaması ve cephelerine kadar bir dizi iç ve dış projede mimari ağ kullanıyor.

Genişletilmiş metal asma tavanlar, giydirme, perdeler ve kolonlar gibi yüzeyler için kontrol edilebilir bir kontur sağlar ve malzeme ışık ve hava hareketinin kontrolünü sağladığından, estetik avantajların yanı sıra işlevsellik sunar.

Mesh Tavan, gün içinde hareket ederken güneş ışınlarını engelleyerek bir binanın güneş enerjisi kazanımını da azaltabilir. Genişletme işlemi, malzeme içinde çoklu minyatür gölgeler olarak işlev gören açılı, panjur benzeri açıklıklar oluşturur. Bu açıklıklar, herhangi bir malzeme israf edilmeden oluşturulur.

 • Tasarımcılar ve mimarlar için esnek, çok yönlü bir görünüm
 • Geniş malzeme, renk, desen, yüzey ve doku seçeneği
 • Işık ve hava hareketinin kontrolünü sağlar
 • Bir binanın güneş enerjisi kazancını azaltabilir
 • Kullanım alanları arasında tavanlar, ekranlar ve giydirme bulunur

Ayrıca galvanizleme, polyester toz kaplama ve anotlama dâhil olmak üzere çeşitli sonlandırma seçenekleri sunabiliriz.

Genişletilmiş Metal çok uygundur. Görsel güzelliğe ve çizgi koordinasyonuna sahip tavan filesi yapımında kullanılır. Modern mimarinin vazgeçilmez temel unsurudur. Daha fazla stil tasarımının ihtiyaçlarını karşılamak için sadece hafif değil, aynı zamanda oldukça şekillendirilmiştir. Yüksek verimli inşaat kolaylığı ve sağlam bir yapı, daha çeşitli lamba ve süslemeler sağlar. Aynı zamanda son yıllarda endüstriyel tarzda mimari dekorasyon için tercih edilen malzemedir.

Dek-Mar mesh tavan metal ağının kullanımı, bakım için uygun olma özelliklerine sahiptir, boru hatlarının merkezi planlamasına, inşaat ekipmanlarının boru hatlarının dekorasyonuna, mekânın görsel etkisini dengelemesine, iç aydınlatma ve aydınlatma düzenlemelerinin daha çeşitli olmasına imkân tanır, basit çizgi tasarımı açısından vizyonu zenginleştirir ve en iyi genişletilmiş iç tasarım hissini elde etmek için iç mekânı zenginleştirir, konforlu bir alan deneyimi sunar.

Mesh asma tavan sistemleri şeffaf görünümü ile hem aydınlatma hem de hava sirkülasyonu için kolaylık sağlar. Yarı geçirgen bir yüzeye sahip olduğu için arkasına uygulanan tesisatı gizleme özelliğine sahiptir. Bükülebilir metalden üretildiği için uygulama alanları geniştir. Hook-on, lay-on ve lay-in sistemleri ile uygulanan bu ürün, genellikle sadece tavan uygulamalarında değil, cephe uygulamalarında da tercih edilmektedir.

Renk sadece basit bir kaplama değil, aynı zamanda herhangi bir projeyi daha değerli kılan özel estetik efektler sunmak için tasarlanmıştır. Mesh tavan RAL tüm renklerine sahip olmasının yanı sıra, yenilikçi efektlerle özelleştirilmiş ve benzersiz renkler de sunuyor. Uygulanan toz kaplamalar yüksek dirençlidir ve toksin değildir.

ESTETİK, İŞLEVSELLİK, DİRENÇ

 • YENİLİKÇİ STİL
  Yenilikçi ürünlerle müşterinin yaratıcılığını buluşturan özel efektler yaratıyoruz.

 • MODÜLER
  En basitinden en karmaşık çözümlere, her türlü mimari projeye.
 • HAFİF VE DAYANIKLI
  Ağımız dayanıklıdır ancak aynı zamanda hafif ve çok kullanışlıdır.
 • MONTAJI KOLAY
  Teknoloji çözümlerimiz, kurulumda büyük kolaylık ve hız sağlar.
 • RENK
  Ral renginin her çeşidini ve ayrıca kişiselleştirilmiş renkleri sunabiliyoruz.

Dek-Mar, perakende ortamında hafif tasarıma adanmış bir ekipten oluşur. Işık, müşterilerimiz için zıtlıklar, duygular ve sonuçlar yaratır. Günümüz perakende aydınlatmasıyla, müşterilerinizin davranışlarını ve satın alma arzusunu her zamankinden daha enerji verimli bir şekilde etkileyebiliriz. Nasıl olduğunu merak ediyor musun?

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.