Metal Delikli Tavan - Delik Açma Özelliği

metal asma tavan fiyatları

Belirli bir tavan şekli yardımı ile odanızın kendine özgü tarzını oluşturabilirsiniz . Kutlamaların yapıldığı oda için kubbeli kullanmak mükemmel bir çözüm olacaktır. Orta Çağ'a hayran olanlar için, kirişli tavan antik bir görünüm verecektir. Birdenbire odanın oranlarını görsel olarak değiştirme isteği varsa, o zaman en iyi çözüm çok seviyeli bir tane kullanmak olacaktır.

Birçok tavana delikli denir, çünkü her bir ürün için sayı, boyut ve yere göre değişiklik gösterebilen birkaç küçük delik vardır. Numune materyali, bu ürünün özelliklerini ve amacını belirlemeye yardımcı olur.

Açıklıkların şekli ve yere göre değişebilmesine rağmen, birçok büyük delik en büyük ilgiyi çekmektedir. Ancak, birbirlerine çok yakın konumlandıkları ve tavan panelinin sarkmasına yol açabileceği not edilmelidir. Büyük boyutta panellerle maksimum açıklık yapılması gerekirse, genişletilmiş metal gergi tavan kullanımı en uygun olacaktır, ancak bu seçenek daha pahalıdır.

Delikli asma tavandan geçen delikler sayesinde ışık geçişleri kırılır ve dağılır. Bu da, en cesur tasarım fantazilerinin uygulanmasını mümkün kılar. Görevlerin yerine getirilmesini kolaylaştırmak için, kurulumun hemen ardından tavanın bir altyapısı kurulur, üzerine panellerin doğrudan monte edildiği, yüzeye az miktarda alan bulunması gerekir, böylece sadece demirbaşlar değil, diğer gerekli donanımlar da sabitlenebilir . Belirli bir ruh hali yaratmak için çeşitli renklerde aydınlatma armatürleri kullanın. Ve dağınık veya kırılmış ışık almak için, belirli bir açıda ayarlanırlar.

Bu tip yapılardaki doğal özellikler

1. Delikli metal tavan rutubetten korkmadığından, havuz gibi yüksek nemli odalarda kullanılır. Bir dairede tuvalet, banyo veya mutfak gibi odalara monte etmek avantajlıdır. Açıklıklar sayesinde hava değişimi mümkündür, bu nedenle tavan boşluğuna bir havalandırma sistemi yerleştirilir.
2. Hasar görüldüğünde, ayrı bir tavan panelinin değiştirilmesi çok kolaydır.
3. İzolasyon malzemeleri (mineral yün) ile birlikte küçük boyutlu deliklere sahip metal konstrüksiyon, yukarıdan gelen seslere karşı mükemmel koruma sağlar.
4. Her tavan paneli, armatürlerle değiştirilebilir (gömme avize için bir delik açmak mümkündür) ve asma tavana çeşitli kirişler, klimalar ve yangın söndürme sistemleri monte edilir. Ekipmana servis yapılabilmesi için birkaç kaseti çıkarmak yeterlidir.

5. Lambaların panellerin üzerinde olması, ortam için gerekli tavan aydınlatmasını oluşturmak için harika bir fırsattır.
6. Metal asma tavan, ev kimyasallarının kullanıldığı yıkamadan bile korkmaz.
7. Delikli tavanların birçok endüstriyel bina, konser salonu, restoran ve diğer halka açık alanlar için mükemmel bir ses yalıtımı çözümü olduğu düşünülmektedir. Sadece gürültüyü iyi emmezler, aynı zamanda iyi bir dekor elementidirler.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.