Metal Tavan Fayansları Alerji Yapanlara Yardımcı Olur

Evde her zaman alerjilerinizden sıyrılmak için en uygun yer değildir. Polen veya evcil hayvan tehlikesine karşı alerjiniz varsa, burnunuzu dolduran şeylerden uzaklaşmanıza yardımcı olabilir, ancak içeri girdiğinizde küf sporları ve toz akarları gibi diğer genel alerjenlerle karşılaşabilirsiniz.

Neyse ki, ancak, her yerde bu davetsiz misafirlerden rahatlama yolları vardır. Örneğin çarşaflarınızı düzenli olarak yıkayabilir ve yatağınızdaki akarları plastik ile kaplayarak yakalayabilirsiniz. Küflenmeden kurtulmak daha zor olabilir, ancak iyi bir ovma ve uygun nem kontrolüyle en azından varlığını sınırlayabilirsiniz. Tabii ki, metal tavan panelleri takarak kalıp durumunu da iyileştirebilirsiniz. İşte metal tavan döşemeleri alerjisi olanlara nasıl yardımcı olur:

Alçıdan Daha İyi

Diğer popüler tavan malzemeleri olan sıva ve mineral elyaf karolar ile ilgili olan şey, ilk başta neme ve küf oluşumuna karşı direnç gösterebilmeleridir, birkaç on yıl sonra kırılgan bir büyüme eğilimi gösterirler ve daha sonra toz ve küflenme için cennete dönüşürler. Metal tavan

Öte yandan, metal tavan panelleri 100 yıl veya daha uzun süre mükemmel durumda kalabilirler, ve bunları çekmek için tek gereken ara sıra tozlaşma ve hatta sabun ve suyla ara sıra fırçalamaktır. Metal ayrıca, sıva ve mineral elyaftan belirgin bir fark olan duman, koku ve diğer dumanlar gibi şeylerin emilimini ve daha sonra serbest bırakılmasını önler.

Seramikten Daha Güvenli

Doğru metal panel türleri, hipoalerjenik yetenek açısından seramik ve cam kiremitlerden daha iyi performans gösterebilir. Her üç malzemenin de kolayca silinmesi kolay olduğu kadar eşit olsa da, seramik ve cam karoların harçla tutulması gerekir ve harç kalıbın büyümeyi sevdiği gözenekli bir malzeme olur. Ancak bazı metal tavan panelleri aynı zamanda kalıba dökülmesine de ihtiyaç duyulurken, metal tavan panelleri sadece bulundukları yerde kalmak için çivilere veya bir damla tavan çerçevesine ihtiyaç duyar, harç için yer kalmaz ve bu nedenle kalıp için yer kalmaz.

Alerjilerin zaman içinde solup gittiği ve tekrar tekrar maruz kaldıktan sonra daha da kötüleştiği bilinmektedir. En azından birkaç alerjiye sahip olmaktan kaçmak zordur, özellikle de pratik olarak her şeye alerjik olmanın mümkün olduğunu göz önünde bulundurarak ve eğer bir iç mekan alerjiniz varsa, zamanınızın en azından bir kısmını problemlerinizden uzakta geçirebileceğinizi bilmek güzel. Metal paneller insanlara bu rahatlamayı sağlayabilir, bu da hemen hemen her odaya yerleştirmenin iyi bir fikir olmasının bir nedenidir.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.