Metal Tavan Panelleri

Alüminyum Asma Tavan

Sonsuz olanaklar ile birlikte klasik tasarım. Basit ve uygun maliyetli ticari metal tavan sistemleri. Yerleştirin / Yerleştirin metal tavan döşemeleri, farklı ebat ve kenar seçeneklerine sahip klasik tavan çözümleri ve standart özelliklerle uyumluluk sunar. Bu, bir projeye metal tavan eklemek için basit ve ekonomik bir yoldur.

Neden Panel

Bu sistemin temel özelliği kurulum kolaylığıdır. Bu metal tavan döşemelerinin yararı alet veya bağlantı elemanı
gerektirmez ve plenum alanına kolay erişim sağlar.

Özellikleri

  • Yerleştirme ve Yerleştirme Panelleri geleneksel T-24 sistemlerine kurulacak şekilde tasarlanmıştır
  • Metal Panelller standart olarak çeliktir (0,5 mm), diğer malzemeler talep üzerine temin edilebilir
  • Düzenli erişimin gerekli olduğu durumlar için ideal
  • Karoların kolay temizliği ve bakımı
  • Panellerin iç kısımlarına yapıştırılmış akustik kaplamalı delikli paneller kullanarak optimum akustik kontrol
  • Karoların, servislerin ve aydınlatmanın kolayca yeniden konumlandırılmasını sağlayan sistemin tam uyarlanabilirliği

Uygulama

T24 Metal tavan panel döşemeleri tüm inşaat sektörleri için uygundur: C orporate, Ulaştırma (havaalanları, metro, otobüs, tren istasyonları), Perakende, Eğlence, Kamusal alan, Konaklama, Sağlık veya Eğitim.

Tasarım ve İlham

Karo tavan panellerin kare tasarımına sahiptir. Biri sağlam bir tavana ihtiyaç duyduğunda, bu mükemmel bir seçimdir.
Girintilerin farklı derinlikleri projeniz için mükemmel bir görünüm sağlayan ince desenler oluşturabilir.

Malzeme özellikleri

Metal tavanlar, düzlemden 16mm derinliğe kadar farklı girintilerde mevcuttur, tavan düzlemi ile oynama veya yumuşak bir görünüm yaratma seçeneği sunar. Adaptör panelleri kenar döşeme profili üzerine kilitlenmelidir.

AKUSTİK PERFORMANS

Bir ofis alanında, okulda veya kamu binasında akustik konfor, iyi bir akustik rahatlığın sağlık, iletişim, güvenlik, verimlilik ve öğrenmeyi etkileyebileceğinden refahımıza katkıda bulunur. Metal Asma Tavan yüksek performanslı akustik tavan ürünleri, olağanüstü akustik performans, konfor ve estetik bir çözüm sunmak için en iyi çözümdür. Metal asma tavan sistemi ile tavana ve panel konfigürasyonuna bağlı olarak bir emme değeri (αw) 0,75 elde edilebilir.

Sağlık ve refah

Metal Asma Tavan, sürdürülebilir binalara konforu artıran ve enerji tasarrufu sağlayan estetik çözümlerle katkıda bulunur. Bina sakinlerinin sağlığını ve iyiliğini artırmak, tartışmalı olarak binaların en önemli işlevidir. Binalar sadece enerji tasarruflu olacak şekilde yapılmamıştır. Metal asma tavan modellerinde. Gölgelendirme çözümlerimiz, parlama ve termal rahatsızlık engelleri olmadan sağlıklı gün ışığının kullanımını teşvik eder. Akustik tavanlarımız, akustik konforun sağlanmasında kilit bir unsurdur.

Ses malzemeleri

Çevreye duyarlı malzemeler sürdürülebilir binaların anahtarıdır. Stratejimiz, başlamak için iyi çevresel özelliklere sahip malzemeler seçmek. Ürünlerimizin birçoğu kendi eriticilerimizde üretilen alüminyumdan yapılmıştır. Ürünlerimiz için doğru alaşımı üretmek için proseslerimizi% 99'a kadar geri dönüştürülmüş içerik kullanacak şekilde optimize ettik.

Enerji tasarrufu

Toplam bina stoğunun enerji kullanımını azaltmak, küresel ısınmanın önlenmesinde anahtardır. Modern ofis binalarının çoğu soğutma için ısıtma sisteminden daha fazla enerji kullanır. Ön cephenin şeffaf kısmından geçen güneş enerjisinin etkin bir şekilde yönetilmesi, hem eski hem de yeni binalarda aşırı ısınmanın önlenmesinde kilit bir stratejidir. Yüksek performanslı gölgelendirme çözümlerimiz, önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlarken, aynı zamanda sağlığı ve refahı teşvik eder.

Metal asma tavan firmaları İstanbul

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.