Modern Tavanlar

Modern Asma Tavanlar

Modern tavanlar, ıslak bir bezin gerildiği ve yanlış bir tavan oluşturmak için kurutulduğu zamandan beri olmuştur. Teknik çok benzer olsa da, günümüzün gerilimli tavanları hafif PVC membran ve bir parça kullanan asma tavan sisteminden oluşmaktadır. Kusursuz bir tavan sağlamak için PVC membran gerilir ve parçaya klipslenir.

Montajı kolay olan gergi tavanlar, tavan ve duvarlardaki kusurları gizlemek için idealdir ve eşsiz, güzel iç mekânlar yaratmak için kullanılabilir. Germe, mevcut tavanın üzerine yerleştirilmiştir - bu nedenle kurulum için büyük zorluklar ya da karışıklık olmaz.

Bu tavanın görünümü ve hissi, sıradan bir tavanınkiyle karşılaştırılamaz; Diğer tüm tavan sistemleri ile elde edilemeyen en iyi görünümü ve mükemmelliği sunar. Germe tavanları, her türlü ışık fikstürünün, ızgaraların ve sabitleme noktalarının tescilli bir arka plan desteğinin kullanılmasına izin verir.

Bu tavanın görünümü ve hissi, sıradan bir tavanınkiyle karşılaştırılamaz; Diğer tüm tavan sistemleriyle elde edilemeyen en iyi görünümü ve mükemmelliği sunar. Bu tavan, kesinlikle kusurlu olmayan ve zar üzerine baskı yapma özelliği ile sonsuz tasarım olanakları sunan mükemmel seviyede bir yüzey sunar.

10 yıllık garanti ile soyulmayacak, pullaşmayacak veya lekelenmeyecek bir tavanı bekleyebilir ve herhangi bir resim gerektirmeyecektir.

Gergi tavanlar nem ve yosunlara karşı dayanıklıdır

Banyo tavanının nemli bir ortamla başa çıkabilmesi için hijyen ve temizlik, banyo tavanında her şeyden önemlidir. Gergi tavanlar ıslak ortamlar için uygundur ve mükemmel nem bariyerleridir. Üstlerindeki yapıya etkili ve kalıcı koruma sağlarlar; parçalanmazlar ve kolayca korunabilirler. Montajı kolay olan streç tavanlar, tavan ve duvarlardaki kusurları gizlemek için idealdir ve eşsiz, güzel iç mekanlar yaratmak için kullanılabilir.

Mutfağınızda mükemmel

İdeal mutfak tavanı temizliği kolaydır ve yeni aydınlatma armatürleri, havalandırma veya klima sistemlerinin basit kurulumuna izin verir. Mutfağınızda, pratik ve sağlıklı bir tavan istersiniz. Germe tavanların montajı oldukça kolaydır (oda büyüklüğüne bağlı olarak sadece birkaç saat gereklidir). Kurulum, dağınık veya tozlu bir prosedür değildir, odanın mobilyalarını çıkarmaya gerek yoktur ve tek gereklilik, odanın çevresine ücretsiz erişimdir.

Genellikle, ortalama büyüklükteki bir odada (yaklaşık 20m²) kurulum 2-3 saat içinde tamamlanır.

Mutfağınızda, pratik ve hijyenik bir tavan istersiniz.

Beyaz veya renkli, düz veya tasarımlı - bir gergi tavan tüm bu olanakları ve daha fazlasını sunar. Germe tavanların plastikten yapılmış olması, su ile zarar görmemesi ve yumuşak sabunlu yumuşak mikrofiber bez kullanılması ile temizliği kolaylaştırır.Gergi tavanlar öncelikle iç kullanım için ve ince zarını delebilecek keskin nesneler kullanarak hasar riski olmayan ortamlar için tasarlanmıştır.

Bununla birlikte, pergolalar, lapaslar, vb. Yapılarda da kullanılabilirler.Genel olarak, bir gergi tavanın uygulanması sadece birkaç yönerge ve hayal gücünüzle sınırlıdır.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.