Neden bir asma tavan seçmelisiniz?

Asma tavan, ofisinizde veya iş yerinizde atmosferi tamamen değiştirebilir ve aynı anda hem sofistike hem de profesyonel bir hava yaratabilir. Peki asma tavan tam olarak nedir? Ve neden ofisiniz tam olarak birisinin kurulmasından faydalanmaya devam ediyor? Bu ayın makalesinde tam olarak buna cevap vereceğiz.

Asma Tavan Nedir?

Asma tavanlar ayrıca asma tavan olarak da bilinir ve gerçek tavanın altına monte edilen ek bir tavan olarak kolayca özetlenebilir. Önerilen alan boyunca tellerle asılmış bir metal izler ızgarası monte edilerek yaratılmışlardır; bunlar daha sonra üzerine kiremitler monte edilmiştir. Kabloları gizlemek ve ofisinizdeki aydınlatmayı yeniden konumlandırmak için kullanılabilirler.

Ekonomik Bir Yenileme

Ofisinizi yenilemek ancak sıkı bir bütçeniz varsa asma tavan sizin için doğru seçim olabilir. Tüm bölümleri yıkmak ve yeniden inşa etmek gibi tesisinizde kapsamlı ve pahalı çalışmalar yapmanız gerekmeyecektir. Tavanların takılması ve çıkarılması kolaydır, maliyetleri daha az veya müdahaleci çalışma için nispeten düşük yapar. Ek olarak, ofisler, okullar, fabrikalar, hastaneler, spor salonları ve benzeri gibi çeşitli ortamlarda iyi çalışırlar.

Çok çeşitli malzeme, renk ve aydınlatma

Kullanmak istediğiniz tasarım türü ne olursa olsun, size uyacak bir malzeme ve renk olacaktır. Tamamı profesyonel, asma tavandaki fayanslar arasından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli dokular ve renkler var. Dahası, çok çeşitli aydınlatma stilleri ve düzenlerinden de yararlanabilirsiniz - asma tavanlar bu konuda çok büyük bir seçenek sunar. Sonuç olarak, ofisiniz için oldukça işlevsel bir tasarım seçeneğidir, ancak özellikle sallar söz konusu olduğunda, büyük estetik potansiyele de sahiptirler. Size tasarım seçenekleri gerçekten çok büyük, ancak CPS Interiors yardımcı olmak için hazır olacak.

Kolay kurulum

Asma tavanlar kolayca monte edilir ve bunun sonucunda şirketinizin üretkenliği üzerindeki etkilerin minimumda tutulabileceği anlamına gelir. Ayrıca, herhangi bir onarım gerektiğinde, bunların ne içerdiklerine bakılmaksızın, bunların hızla ve ustalıkla ele alınabileceği anlamına gelir.

Neme Dayanıklı ve Hijyenik

Asma tavan oluşturmak için kullanılan malzemeler hem yüzme havuzlarında hem de hastanelerde kullanım için mükemmeldir. Bunun nedeni, kullanılan döşemelerin hem neme dayanıklı hem de hijyenik olabilmesi, fabrikalarda ve temiz odalarda da faydalı olmasını sağlayan bir özelliktir.

Asma Tavanlar Yangın Koruma ve Isı Yalıtımı Sunuyor

Asma tavan montajı için belki de en büyük sebeplerden biri mükemmel yalıtım özellikleri sundukları ve yangına karşı koruyabilecekleri gerçeğidir. Bir yandan yeşil bir alternatif, diğer yandan oldukça işlevsel bir yangın güvenliği ilavesi.

Ses sönümleme

Ofis tadilatı için asma tavan seçmenizin bir diğer nedeni de ses yalıtımı için bir unsur sağlamaktır. Ofisinizde diğer katlardan gelen gürültü ile ilgili sorunlar varsa veya ofisiniz çok fazla gürültü çıkarırsa, asma tavan bu gereksiz ses dalgalarını engellemeye yardımcı olabilir. Sonuç, müşteri toplantıları ve üretken bir çalışma ortamı için ideal olan, benzeri görülmemiş bir profesyonellik ofisi olacak.

Dek-mar İnşaat dekorasyon üstün ofis yenilemeleri ve iç tasarım hizmetleri sağlamaya odaklanmıştır. Uzmanlıklarımızdan sadece biri, bugünden yararlanabileceğiniz asma tavan hizmetimizde geliyor . Ofis alanınızı en iyi profesyonel çalışma ortamını yaratacak şekilde nasıl optimize edeceğinize dair fikirler için bugün dost ekibimizle iletişime geçin.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.