Ofis Asma Tavan

Ofis Asma Tavan Çeşitleri

Ofis binalarında, iyi durumda ana: tavan, duvarlar ve zemin olmalıdır. Listelenen parçalar tavandan en az etkilenen unsurdur ve yine de estetiğin temel bir unsurudur. Ofisinize gelen herhangi bir ziyaretçi hemen tavana dikkat edecektir ve eğer kötü durumda ise: akış veya ondan, şirketin hangi konumda olduğu hemen anlaşılır, tavan şirketin yüzü gibidir, bu yüzden karşılık gelmelidir, temiz ve güzel olmak.

Geçmişte, tavanlar basitti: sıvalı ve boyalı, ancak bu geçmişte kaldı ve şimdi ofislerde yapılmıyor. Diğer çalışma odalarında asma ofis tavanları kullanılmaktadır. Çalışma odalarına uygun tüm tavanlar üç gruba ayrılır: dekoratif, kesintisiz ve modüler.

Modüler asma tavan , özel olarak tasarlanmış bir kafes çerçeveden yapılmıştır, daha sonra üzerine çeşitli şekillerde modüllerin monte edildiği: fayanslar, paneller ve çıtalar. Dekoratif asma tavanlar daha az kullanılır , açık bir çerçeve üzerinde daha karmaşık montaj yapılarından oluşur ve bu aynı zamanda farklı yüksekliklerde monte edilen standart olmayan bir lamba tasarımıdır. Ve sorunsuz tavanlar alçıpan plakalardan yapılır, onlardan ideal bir eşit yüzey yapabilirsiniz. Çok seviyeli asma tavanlar alçı levhalardan yapılmıştır , bu malzeme bu tür işler için en uygun malzemedir.

Ofis asma tavanları genellikle ofisler için uygun modüler tavanlardan yapılır. Böyle bir tavan farklı malzemelerden geliştirilir: alçı veya metal veya sıradan ve mineral fiberglas, bazen bile birleştirilir.

Tavanın rengi genellikle yatak tonları olarak seçilir, ancak ofis asma tavanlar için beyaz en iyisidir, bu renk o kadar pratiktir ki herhangi bir iç mekan için uygundur ve beyaz olup olmadığı konusunda bulmaca yapmak zorunda değildir, tavan daha yüksek gibi görünüyor.

Asma tavanlar hafif ve montajı hızlıdır ve büyük onarım problemleri göstermezler. Ayrıca ses yalıtımında büyük bir rol oynarlar ve odadaki ısıyı iyi tutarlar, bu da ofis konforunu artırır, bu tür tavanlar odayı tanınmayacak şekilde dönüştürebilir. Özellikle metal asma tavanları ayırt edinAlüminyum ve galvanizli çelikten imal edilmiştir. Bu tür tavanlar ofis alanı için en uygunudur. Metal asma tavanların büyük avantajları vardır, mekanik stresle bile zor aşınırlar ve seviyelerine hayran kalan ses geçirmezlik özelliklerine sahiptirler. Ayrıca yüksek bir güce sahiptirler, deforme edilemezler, ofis asma tavanları için en uygun olanıdır, çünkü büyük güvenlik ve güvenilirliğe sahiptirler. Tavan lambalarının ve armatürlerin ağırlığını ve fanların ağırlığını desteklerler.

Ofislerde mühendislik iletişimi büyük bir rol oynamaktadır, modern ofisler asma tavanlarda gizlenmesi kolay birçok kablo ve kabloya sahiptir, gerekirse bunları her zaman açabilir ve gerekli iletişimlere erişebilirsiniz.

Ofis asma tavanları ses geçirmez olmalıdır, bunu yapmanın birçok yolu vardır, metalin kendisi iyi ses yapmaz, ancak ses geçirmez asma tavanlar vardır , sesi emen özel bir malzeme ile döşenebilirler. Küçük ofis odalarında, metal cilalı alüminyumdan asma tavanlara izin verilebilir. Bu, alanı genişletecek ve ofise cazibe ve özgünlük kazandıracak bir ayna etkisi olacak.

Asma tavanlar için özel bakım gerekli değildir, ofislerde çok pratik ve değiştirilemezler. Tavanın bazı elemanlarını çıkarmanız gerekiyorsa, bu çalışma saatleri içinde yapılabilir, fazla zaman ve çaba gerektirmez ve değiştirme hızlı ve tozsuz olarak gerçekleşir.

Ofis asma tavanları, bugün metal asma tavanlar modern ve hem ofis binalarının küçük hem de büyük sahipleri arasında büyük talep görüyor. Bu tür asma tavanlar dekor olarak önemli bir rol oynar ve ayrıca tavanın güvenilirliğini ve dayanıklılığını sağlar.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.