Ofis İçin Akustik Ahşap Tavan

Akustik Ahşap Asma Tavan ve erişilebilir tavanlar, ofisler ve toplantı odaları için en çok kullanılan ve önerilen yerlerdir.

İş yerleri sık ​​sık tesisleri değiştirir, anın ihtiyaçlarına daha uygun olan başkalarına geçerler ve değişim ile birlikte yeni çalışma alanlarını reforme etmek ve dekore etmek için avantaj sağlarlar. Ahşap tavanlar her zaman kullanıldı çünkü ahşabın kullanıcılarına çok az malzeme sunabilecekleri bir sıcaklık hissi veriyor ve her şeyden önce, işlerinde çok fazla zaman harcayacaksa, mekânı olabildiğince keyifli hale getirmek iyi bir fikirdir. .

Fakat aynı zamanda, bu ahşap tavanlara mümkün olduğunca çok yönlü ihtiyacınız var. Ahşap Asma tavan ve her şeyden önce erişilebilir tavanlar, ofisinizin ahşap tavanlarına hava delikleri, yangın sensörleri veya güvenlik, aydınlatma, hoparlörler, vb. Gibi unsurları dahil etmenizi sağlarken, aynı zamanda sizin olmayan diğer öğeleri de gizler. Hava delikleri veya elektrik tesisatı veya fiber gibi görülmek ister. Buna ek olarak, erişilebilir tavanlar herhangi bir bina sistemi (elektrik, güvenlik, havalandırma, veri, vb.) Üzerindeki onarım ve bakım görevleri için ahşap tavanın herhangi bir noktasına doğrudan erişmenizi sağlar.

İstanbul da ahşap tavanla ile ilgili üretim yapan firmalar mevcuttur. İki tip ahşap tavan üretmektedir ve monte etmektedir - sökülebilir tavanlar ve ahşap tavanlar, buna ek olarak ofislerde ve toplantı odalarında akustik şartlandırma sağlamak için akustik paneller kullanın. Proje detaylarına ve göre üretim yapılmaktadır.

akustik ahşap paneli

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.