Petek Asma Tavan Fiyatları

Petek asma tavan fiyatları, Petek tavan fiyat

Petak asma tavan fiyatı değişti

Petek asma tavan fiyatları proje detaylarına göre değişebilir yani uzaklık, yükseklik, m2'nin az olması yapacak ustanın günlük masrafları göz ününde bulundurarak hesaplanır. Petek asma tavan m2 fiyatları, bu dönem hammaddeye bağlı fiyat değişiklikleri göstermektedir.

Petek asma tavan işçilik fiyatları ortalama olarak 45, 50, 75 TL / m2+KDV gibi bu petek tavan fiyatı 100 m2 üzeri alan için geçerli olur. Petek asma tavan malzeme fiyatları ise petek asma tavan hücre aralığına göre değişir hücre aralığı küçüldükçe petek asma tavan fiyatı artar. Petek tavan hücre aralığı büyüdükçe petek tavan fiyatı azalır. Son yıllardaki TÜRKİYE piyasası petek tavan hücre aralığı olarak 10x10 hücre aralıklı petek asma tavan tercih edilmektedir. Tercih edilen petek tavan renk seçeneği olarak RAL 9005- Siyah Mat

Alüminyum petek asma tavan fiyatları

petek asma tavan fiyat, petek asma tavan birim fiyat, petek asma tavan m2 fiyatlarıPetek tavan fiyat

10X10 PETEK HÜCRELİ BEYAZ, SİYAH VE GRİ RENKLER İÇİN TAM TAKIM PETEK ASMA TAVAN M2 FİYATLARI 19,50 $ / M2+KDV 100 m2 üstü metrajlar için geçerlidir (29.03.2022)

T15 TAŞIYICI SİSTEM, PANELLER 600X600MM MONTELİ PANEL ve TÜM AKSESUARLAR DAHİL PETEK TAVAN FİYATI.

100 M2 ÜZERİ PETEK TAVAN ALIMLARINDA İSTANBUL ŞEHİR İÇİ NAKLİYE ÜCRETSİZDİR.

Teknik özellikleri, malzemeleri ve üretim teknolojisi nedeniyle, neme dayanıklı, yanmaz kafes tavanlar, herhangi bir odada - hem bir satış alanı veya ofis için hem de bir ev, koridor, yatak odası, salondaki bir oda için kullanılmasına izin verir. , tuvalet veya yatak odası - hepsi çeşitli güzel çiçekler, lambalar, tasarım öğeleri nedeniyle. Tabii ki, bu tip tavanların ana uygulaması ticari nişte bulunsa da - alışveriş ve eğlence merkezleri (alışveriş ve eğlence merkezleri), restoranlar, barlar, mağazalar, eczaneler, işletmelerin ofisleri ve çeşitli firmalar için mükemmel bir seçenek türleri.

Petek asma tavan sistemlerinin resmi tedarikçiyiz, çalışmalarımızda kalite belgeli en iyi malzemeleri kullanıyoruz. Aşağıdan ihtiyacınız olan asma tavan tipi ve tipinin komple setini seçebilir ve bizimle iletişime geçerek gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

Tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız, bitmiş ürünü kendi nakliyemizi veya bir taşıyıcıyı kullanarak sipariş ederek çevrimiçi mağaza modunda çalışabiliriz. Diğer durumlarda, asma tavanların seçiminden doğrudan kurulumuna kadar eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmaktan mutluluk duyacağız.

Petek metal asma tavanlar - modern bir oda için ideal tavan

Şirketimiz, iç mekânınız için ultra modern bir çözüm sunar – Petek asma tavanlar. Bu iç unsur, çeşitli görsel yapılar ve renk varyasyonları ile ayırt edilir. Petek tavan, odalar için farklı stiller ve tasarım seçenekleri oluşturmaya yardımcı olur. Net bir geometrik tasarım, en yenilikçi malzeme ve teknolojileri kullanarak en çarpıcı projeleri hayata geçirmeyi mümkün kılan bu tür asma tavanların ayırt edici özelliğidir.

Petek tavan uygulaması

Petek asma tavan bugün satın almak, karlı bir yatırım yapmak anlamına gelir. Bu ürünler, mükemmel performans özelliklerinin yanı sıra mükemmel görünüm ile ayırt edilir. Bu, kare petek asma tavan hemen hemen her ofis, perakende, depo, ev ve konut binasında kullanılmasına izin verir.

Bununla birlikte, T15 Taşıyıcı ve alüminyum petek tavan ana uygulaması hala ticari iş içindedir. Sinemalarda, alışveriş ve eğlence merkezlerinde, restoran ve kafelerde, süpermarket ve mağazalarda, idari ve ofis binalarında, özel ve kamu ticari yapılarında aktif olarak kullanılmaktadır.

Petek asma tavan m2 fiyatlarını ne belirler?

Petek asma tavan tarzı modüler petek tavan, bir ofis veya apartman alanı düzenlemek için ucuz ve güvenilir, ergonomik bir seçenektir. Yüksek kaliteli hava dolaşımı, saldırgan, nemli bir ortamda çalışabilme, dayanıklılık ve zarafet, tasarımcıları ve ofis ve ev sahiplerini cezbeder.

Kaliteli bir iç dekorasyon için para ve zaman harcamak gerekir. En iyi çözüm nasıl seçilir ve asma hücresel tavanın maliyetini ne belirler?

Petek tavan malzemeleri - Petek tavan maliyetinden daha fazlası

Alüminyum petek asma tavanları, fiyat ve eksiksizlik açısından önemli ölçüde farklılık gösterir. Ana fark, Petek asma tavanının, fiyatı kare hücrelerin boyutuna bağlı olarak değişen bir dizi yapı malzemesi olmasıdır. Petek tavan hücre aralığı ne kadar küçük olursa, m2 fiyatı o kadar yüksek olur.

Çoğu iç mekânda kullanılan iki seçeneği göz önünde bulundurun:

  1. Parasal maliyetler açısından en uygun olanı, fiyatı minimum kareden 3 kat daha az olan 100x100 boyutunda büyük bir Petek tavan hücresidir. Bu asma tavan seçeneği, ticari binalar, geniş odalar için uygundur. Bir şirketin çalışması için bir konferans odası, perakende alanı, büyük bir ofis odası olabilir;
  2. Ev ve ofis tasarımında popüler olan küçük Petek tavan hücresi 50x50, fiyatı daha yüksek olmasına rağmen küçük bir satın alma hacmi için oldukça kabul edilebilir. Bu hücre karesi, standart bir oda veya küçük bir işletme binasının boyutuna çok uygundur.

Petek tavan için minimum maliyet, 1 m2'lik fiyatı minimum 30x30 hücre maliyetinden 6 kat daha düşük olan 200x200 tavan seti ile temsil edilir.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.