Petek asma tavan tasarım çözümü

Petek Asma Tavanlar

Bir aydınlatma armatürü seçerken, odanın ne için tasarlandığını, genel iç mekanı ve tarzı düşünmelisiniz. İç tasarımdaki en yeni trendlerden birinin asma tavan olması nedeniyle, gömme tavan lambaları yaygın olarak kullanılmaktadır. Asma tavan'da gömme lambanın kullanılması, odayı rahat, iyi aydınlatılmış, modern hale getirir. Bu tür lambaların durumunun neredeyse bulunmaması nedeniyle, neredeyse tüm bina iç mekanlarıyla çok uyumlu bir şekilde birleştirilir ve daha fazla tasarım kararları için tam bir özgürlük sunar. Ayrıca, gömme aydınlatma armatürlerinin avantajları, onlara optimum aydınlatma parametreleri ve enerji tasarrufu işlevi sağlar.

Petek asma tavan m2 fiyatları

Tavan gömme armatürleri asma tavanlara, "Kare Petek" tipindeki hücresel tavanlara, alçıpan ile sarılmış tavanlara monte edilmek üzere tasarlanmıştır.

Peki bu Petek tavanlar nelerdir? Bugün, Petek asma tavan a gömme ışıklar ve asma tavanlar için talep çok yüksek. Petek tavanları, yeni ve modern bir tarzın ayırt edici özelliğidir. En yeni aydınlatma teknolojisi Petek tavan aydınlatma armatürlerini dayanıklı ve verimli bir aydınlatma kaynağı haline getirmiştir.

Hücresel veya kafes , Petek tavanları , günümüzün asma tavanları için en sıradışı ve yeni tasarım çözümlerinden biridir .. Çeşitli renk çözümleri ve geometrik yapı tamamen yeni tasarım umutları yaratmakta ve binaların tasarımı için hayal edilemez sayıda farklı seçenek ve çözüm sunmaktadır. Petek Asma Tavanların yarattığı etki, tamamen monolitik, kesintisiz bir tavanın etkisidir, aynı zamanda hafiflik ve şeffaflığın görsel bir etkisini yaratır. Petek asma tavanlar, diğer asma tavanlarla mükemmel uyum sağlar. Petek asma tavanları, çeşitli renklere ek olarak, büyük bir odanın yüksekliğini görsel olarak azaltmanıza, gürültü seviyesini düşürmenize, ana ve asma tavanlar arasındaki alanda bulunan tüm elektriksel ve teknik kabloları gizlemelerine izin verirken, bunlara engelsiz erişime izin verir.

Petek asma tavan lambalarının sahip oldukları ana avantajlar , bu lambalar için gözle görülür bir mahfazanın mevcut olmayışının bir sonucu olarak düşük maliyetidir . İkinci avantaj, iç mekandaki diğer ışık dağılımının en iyisidir . Ve elbette, tartışılmaz avantaj Petek asma tavan armatürlerinin dayanıklılığı ve yüksek kalitesidir . Petek tavan lambaları, otomobil galerisi, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, mağazalar, otel salonları, kafeler, barlar, restoranlar, havaalanları ve tren istasyonları olsun, yüksek tavanlı odalar için uygundur.

Petek asma tavan m2 fiyatları

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.