Petek Asma Tavanın Standart Hücre Özellikleri

Petek asma tavan hücre özellikleri

Bugün standart hücreli Petek Tavan , 100x100 hücre aralıklı en popüler ve klasik Petek tavan tipi olarak kabul edilmektedir. Bu, tavanın estetik görünümünün dayanıklılığını belirleyen, tüm yaşam döngüsü boyunca orijinal görünümün muhafaza edildiği, yanmaz ve neme dayanıklı malzemeden yapılmış, piyasada en çok talep edilen tavan sistemlerinden biridir. Bir örgü tavan kullanarak, bakım sırasında tavan boşluğuna operasyonel erişimi korurken tüm mühendislik iletişimini gizleyebilirsiniz. İstatistiklere göre, standart hücreli Petek Asma Tavan en popüler seçenektir: alıcıların% 93'ü bunu seçiyor.

Ek bir avantaj, kullanım kolaylığı ve kurulum kolaylığıdır. Kurulum sırasındaki standart Petek Tavan sürekli bir alan şeklini alırken, destekleyici yapılar görsel olarak gizlenir. Bu, tavanda görsel bir hafiflik ve şeffaflık hissi yaratır. Günümüzde, bu tür tavanlar ofis tasarımında yaygın bir popülerlik kazanmaktadır. Buna karşılık, en sevdiğiniz renk düzeninin lambalarla muhteşem bir kombinasyonu, kendi özgün tasarımınızı yaratıyor. Estetik Petek Tavan , işinin ortaya çıkması için önemli olan bir şirket avantajıdır.

Standart Petek Tavanın popülaritesi de pratik özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Tavan malzemesi zehirli maddeler yaymaz ve bu nedenle sağlık açısından güvenlidir. Tavanın arkasına, ilk ateş işaretlerinin görünümünü gösteren özel sensörler yerleştirilebilir. Yangın durumunda, tavan arası boşluğa duman kaçar ve su anında akar.

Standart Alüminyum Petek Asma Tavan hücresi herhangi bir nesneye kolayca monte edilir, dilerseniz, doğal olarak gerekli alet setine sahip olan yapıyı bağımsız olarak kurabilirsiniz.

Standart tipteki Alüminyum Petek Tavan hücreleri farklı boyutlarda olabilir: 50x50, 75x75, 100x100, 150x150, 200x200.

Kendinden Taşıyıcılı 100*100 Hücre Aralıklı Petek Asma Tavan Paneli

petek asma tavan hücre çeşitleri

Petek asma tavan modelleri, Petek asma tavan sistemleri

T15 Taşıyıcı Sistem, 100x100 hücre aralıklı petek asma tavan paneli

Petek asma tavan ölçüleri

petek asma tavan ölçüleri

Depo programımıza da uygulanan en popüler hücre büyüklükleri 50x50, 75x75 ve 100x100 mm hücrelerdir. Sunulan boyutların her biri, tavan tasarımıyla birleştirilerek zarif ve çekici bir görünüm elde edilir. Tavanın seçimi yalnızca kendi tercihlerinize dayanmaktadır. İsterseniz, burada diğer kafes tavan türlerini seçebilirsiniz: farklı renk tipi petek tavan , Petek Asma Tavan Taşıycı Profil, T15 vb . Tavanların içine yerleştirilmiş armatürler.. Tavan ile zemin arasındaki mesafenin yanı sıra tavanlar arası boşluğun derinliğini göz önünde bulundurmanızı öneririz. Unutmayın ki, uzun yıllar süren deneyimleri nedeniyle sizin için hızlı bir şekilde bireysel bir seçenek seçecek satış yöneticilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Daha sonra, doğru renk ve boyut, armatürleri tavan yapısına etkili bir şekilde monte etmenize olanak sağlar.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.