Plastik Duvar Lambiri

Pvc Lambiri Duvar Panelleri

Konut sektöründe duvar dekorasyonunda çeşitli sorunların arttığı PVC Lambiri Paneller, duvar dekorasyonunun geleceği olarak kabul edilmektedir. Plastik ürünler olan PVC Duvar Lambiri Panelleri, duvar kağıdı veya boya vb.Gibi duvar dekorasyonunun normal yollarına göre günlük yaşamda birçok fayda sunar.Onların popülaritesi, daha fazla insanın faydalarını fark etmesiyle birlikte önümüzdeki zamanlarda artacaktır.

Geleneksel duvar dekorasyonu stilleri emek yoğun, bazen pahalı, bakımı zor ve kolayca tamir edilemez. Boya veya duvar kağıdı olan bir duvar hasar görürse, tüm oda olmasa da, duvarın tasarımında tam bir revizyon gerektirir. Özellikle boya vs. durumunda, duvarın küçük bir kısmı tamir edilemez. Öte yandan, PVC kaplama küçük paneller şeklinde gelir ve birbirine kilitleme mekanizması ile birleştirilir. Durumunda PVC Duvar Lambiri Kaplamaları nedeniyle sert inşaat ve sağlam malzemeden çok olası değildir küçük bir parçası zarar görmüş olsa bile, kolayca uzak ucuzdur ancak hasarlı paneli, değiştirerek değişti ve çok daha iyi bir sonuç verir edilebilir .

PVC Duvar Lambiri Panelleri sadece konutlarda çok yönlülüğünü kanıtlamakla kalmadı, aynı zamanda sigorta sektörü, bankalar vb.Gibi ticari binalarda geniş kullanımlarını buldular. PVC kaplama rengi asla solmaz veya donuk görünmez ve hatta zengin görünüm izlenimi verir, hatta yıllar sonra. Plastik lambiri paneller , sürekli desenleri ile profesyonel çekicilik sağlar. Yeni tasarımlar oluşturmak için birden fazla tasarım bile birleştirilebilir. Plastik lambiri paneller kolayca değil yakalamak kiri yapmak ve aynı zamanda büyük kalabalıklar günlük olarak örneğin restoranlarda toplamak halka açık yerlerde, düğün salonlarında vb de kullanılabilir PVC lambiri levha temiz bir görünüm elde etmek için kuvvetli temizlemeye gerek yoktur. PVC lambiri levhalar, maliyetin bir kısmında birçok avantaj sundukları ve daha uzun vadede premium görünüm sundukları için iç duvar dekorasyonunun geleneksel ve eski stillerini değiştirmek için hazırlanmıştır.

Asma tavan oluşturmak için kullanılan PVC kaplamalara PVC Tavan Lambiri Panelleri denir . Bazen duvarlar için kullanılan aynı paneller tavanları süslemek için kullanılır ve bazen tavanlar için PVC kaplama ayrı olarak oluşturulur. Bunlar da aynı avantajları sunar, ancak Tavan Panelleri farklı bir mekanizmaya sahip odaların tavanlarına monte edilir. PVC lambiri paneller tavanlar için daha da faydalıdır, çünkü yükseklik faktörü nedeniyle tavanların bakımı daha zordur. Plastik Tavan Lambiri Panellerineredeyse bakım gerektirmezler, malzemesinin içindeki nemi emmezler. Nem, boyanın tavanlardan ve duvarlardan soyulmasının ana nedenidir. Bir duvardaki duvar kağıtlarına zarar verme söz konusu olduğunda nem de ana suçludur. Nem, duvar kağıdının duvara yapıştırıldığı yapıştırıcıya ve ardından duvar kağıdının baskısına zarar verir. Bununla birlikte PVC kaplama, iyi görünümlü duvarları koruma sürecinde ortaya çıkan ve geleneksel duvar dekorasyon çözümlerinden çok daha iyi olan tüm zorlukları ortadan kaldırır. PVC Duvar Lambiri Kaplamaları, ön yüzüne boya ve lake kaplamalı ekstrüde edilmiş PVC'den üretilmektedir. PVC kaplama sadece bir tıklama köknar mekanizmasında birbiriyle sabitlenir.

PVC Duvar Lambiri Panelleri, aşağıda olduğu gibi birçok avantaja sahiptir ve diğer duvar dekorasyon yöntemlerinin sorunsuz bir alternatifidir -

1. Hızlı Kurulum - Tıkla ve tak mekanizması sayesinde kurulumu hızlıdır ve çok zaman kazandırır.

2. Derz Dolgusuna Gerek Yok - Lambiri Panellerin montajı için duvarın önceden hazırlanması gerekmez. Bunlar, ahşap, tuğla duvar veya çimentolu duvar vb. Herhangi bir yüzeye monte edilebilir.

3. Ekonomik - Uzun ömürlülükleri göz önüne alındığında çok ekonomik olduklarını kanıtlarlar.
4. Nem Geçirmez - Plastik Lambiri kaplama su geçirmez olduğundan, nemli duvarlar için en uygundur.
5. Oda sıcaklığını korur - Plastik lambiri Kaplamalar, içi boş rijit yapıları nedeniyle daha iyi yalıtım sunar.
6. Hijyeni Korur - Plastik lambiri paneller mikro organizmayı veya küf oluşumunu desteklemez ve temizliğin korunmasına yardımcı olur.
7. Bakımı kolay - yıkamak ve bakımı çok kolay.
8. Ses Geçirmez - Duvar lambiri kaplama içi boş ızgara yapısı nedeniyle, ses geçirmez kaliteye sahiptirler ve müzik odaları vb için uygundurlar.
9. Su Geçirmez - Plastik lambiri kaplamalar plastikten yapılmış olduklarından bunlar tamamen su geçirmezdir.
10. Termit Kanıtı - PVC Levhaların ahşap içeriği yoktur ve tamamen termit kanıtıdır.
11. Geri dönüştürülebilir - Duvar İşlerinden bakan PVC de geri dönüştürülebilir, çünkü bunları bir konumdan kaldırabilir ve daha sonra başka bir konuma kurabilirsiniz.
12. Yangın Geciktirici - PVC lambiri paneller özel malzemelerden üretilmiştir ve bu nedenle kolayca alev almaz.
13. Pas Geçirmez - PVC Duvar Lambiri Kaplamaları tamamen pas geçirmezdir, çünkü demir içermezler.
14. Hafif - Hafif olması PVC lambiri kaplama her yerde güvenle kullanılabilir. Bir panel düşse bile yakındaki kişilere zarar vermez.
15. Darbeye Dayanıklı - Duvar İşlerinin PVC lambiri Levhaları ve PVC Tavan lambiri Levhaları / Panelleri, kaliteye özel önem veren özenle seçilmiş imalatlardan tedarik edilmektedir. Sert yapıları nedeniyle, bunlar makul sarsıntılara karşı darbe direncidir.

PVC Duvar Panelleri ve PVC Tavan Lambiri Panelleri söz konusu olduğunda, Duvar İşleri önde gelen markalardan biridir . Duvar İşleri PVC panelleri kesinlikle su geçirmez, bakım gerektirmez ve kurulumu kolaydır. Bunlar fayansların mükemmel bir alternatifidir. PVC Duvar Lambiri Kaplamalarının kullanılması, bölgenize mümkün olan en kısa sürede makyaj yapmanın en iyi tekniklerinden biridir. Duvar İşleri'nin PVC kaplaması çok sayıda yüzey ve dokuda sunulmaktadır. Duvar İşleri PVC lambiri levhalar ıslak veya kuru alanlarda kullanılmaya uygundur ve güçlü bir dil ve oluk bağlantısına sahiptir. Yüzeyleri temizlemek kolaydır, güvenli hale getirir ve hijyeni korur.

Duvarlarınızı süslemek için alternatif bir yol arıyorsanız, dek-mar plastik lambiri, dekoratif duvar kaplamaları mükemmel bir seçimdir. Su geçirmez ve temizlenmesi ve bakımı kolay olması, banyolar, tuvaletler, mutfaklar, bodrum katları, garajlar ve diğer tüm yaşam alanları için idealdir. Özellikle nemli ve nemli alanlarda Plastik Lambiri panellerimiz duvarları ve tavanları etkili bir şekilde dekore etmek için mükemmel bir alternatiftir. Estetik olarak hoş ve tamamen su geçirmez olması, ev dekorasyonunu bir üst seviyeye taşıyor. PVC Lambiri Panellerimiz, çimento duvarlar, tuğla duvarlar, fayanslar vb. Gibi herhangi bir yüzeydeki duvarlara ve tavanlara güzel ve maksatlı bir görünüm kazandırır. Beyaz Mermer, İki Oluk, altı Oluk dahil olmak üzere alanınızı tamamen yenilemek için çeşitli tasarımlar sunulmaktadır.

PVC Duvar Lambiri Panellerimiz ve PVC Tavan Lambiri Panellerimiz , verniklenmemiş veya parlak panellerden ahşap tasarımlı, mermer motifli ve fantezi efektli baskılı panellere kadar çeşitli dekoratif desenlerde mevcuttur.

Plastik panelli duvar dekorasyonu: oda duvarlarının plastik panellerle bağımsız dekorasyonu

PVC lambiri paneller pratik ve dayanıklı bir malzemedir ve bu nedenle dekoratif duvar dekorasyonunda yaygın olarak kullanılmaktadır . Herhangi bir oda için uygundur ve çeşitli dokular, şekiller ve renkler iç mekanı sadece rahat değil, aynı zamanda çok şık hale getirmenizi sağlar. Sabitleme teknolojisi oldukça basittir, bu nedenle plastik panelli duvar dekorasyonu acemi bir usta için mükemmel bir seçenektir.

Dekorasyon için panel Malzemenin mukavemeti sadece duvar kalınlığına değil, aynı zamanda panelin içinde bulunan takviye sayısına da bağlıdır. Malzemenin ne kadar dayanıklı olduğunu kontrol etmek için, yüzeye bir parmak basmanız gerekir - plastik bükülürse, panel uzun sürmez.

Plastik lambiri panellerin aralığı o kadar geniştir ki deneyimsiz bir alıcının anlaması çok zordur. Hatalardan kaçınmak için, bu malzemenin özelliklerini ve çeşitlerini önceden tanımanız gerekir. Sadece sertifikalı materyalleri düşünün , çünkü düşük kaliteli paneller gerekli mukavemete sahip değildir ve hızla söner.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.