Projeniz için Doğru Tip Alçı Levha Seçme

Alçıpan, tavan ve iç duvarların yapımında kullanılan bir bina kaynağıdır. 1940'lı yıllarda Avustralya'da tanıtılan alçıpanların kurulumu kolay, makul fiyatlı ve yıllarca dayanabilir. Alçı levhalar farklı amaçlara sahip olduğundan, alçı levha ürün çeşitleri arasındaki farklılıkları bilmek, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı belirlemenize yardımcı olabilir

İzolasyon için alçıpan

Yalıtımlı alçı levhalar tipik olarak sırtına tutturulmuş bir yalıtım ürününe sahiptir ve dış duvarlar veya ısı yalıtımı için kullanılır. Yüksek kaliteli izolasyonlu alçı levhaların montajı enerji maliyetlerinden tasarruf etmenize ve ev, ticari veya endüstriyel mülkünüzün verimli bir şekilde yalıtıldığından emin olmanıza yardımcı olabilir.

Knauf Alçı Levhaları, kesin spesifikasyona göre yapılmış ve sıkı kalite kontrolünden geçen bir dizi yalıtım ürününe sahiptir.

Ses yalıtımı için alçıpan

Odanızda biraz huzur istediğinizde, ses yalıtımı sağlayan bir alçıpan ideal seçenektir. Knauf, istenmeyen sesleri korumak ve mükemmel akustik sağlamak için iyi olan yüksek yoğunluklu bir alçı levhadır. Knauf akustik alçıpan standart alçıpandan daha yoğun olduğu için, ses titreşimlerini daha iyi absorbe edebiliyor ve bu sayede keyfini çıkarabileceğiniz daha sessiz bir ortam sağlıyor.

Yangın koruma için alçıpan

Yangınlar beklenmedik bir şekilde gerçekleşebilir. Yangına dayanıklı alçıpanlar, evinizin güvenliğini sağlamak istiyorsanız veya endüstriyel projenizin yerel bina yönetmeliklerine uyması gerekiyorsa, gidilecek yoldur. Ateşe dayanıklı alçıpanların özel bir çekirdeği ve sırtlığı vardır. Bu tip alçı levha mı arıyorsunuz? KNAUF FR , gereksinimlerinizi karşılamak için çok çeşitli kalınlık seçenekleri sunar.

Su koruma için alçıpan

Nem, iç mekanları hızla bozabilir. Banyo veya tuvalet alanında çalışıyorsanız, suya dayanıklı alçıpan en iyi bahistir. Müşterilerimiz, düşük emilim çekirdeğine sahip olan ve evinizin zarar görmesini önleyen KNAUF WR Suya Dayanıklı Alçı Levhayı sevmektedir.

İnşaat projeniz için farklı alçı levhaları hakkında bilgi edinmek için zaman ayırmak size zaman ve kaynak tasarrufu sağlayabilir. Hangi alçıpanın kullanılacağından emin değilseniz, projenizi tartışmaktan ve size tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyarız. Projeniz için doğru yapı malzemelerinesahip olduğumuzdan eminiz ! Bizi arayın veya bize bir mesaj göndermek

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.