PVC Tavan ve Duvar paneli hakkında

PVC malzeme nedir?
Polivinil klorür (yaygın olarak kısaltılmış PVC) yaygın olarak kullanılan bir plastiktir. Küresel olarak üretilen tüm PVC'nin%50'den fazlası inşaatta kullanılmaktadır. Bir yapı malzemesi olarak PVC, bütçe dostu ve montajı kolaydır. Son yıllarda PVC, birçok alanda ahşap, taş, beton ve kil gibi geleneksel yapı malzemelerinin yerini almıştır.

PVC içeriği ile fiyat arasındaki ilişki nedir?
PVC tavan ağırlıklı olarak PVC ve CaCO3 ile oluşur. PVC fiyatı / birim ağırlığı, CaCO3'ten 10 kat daha pahalıdır. Yani daha yüksek PVC içeriği, daha yüksek fiyat olacak. PVC Tavan için en yüksek PVC içeriği%95, en düşük%30 olabilir. Genellikle, aynı kalıp için, üretim sadece%10-15 oranında değişebilir. Bu, eğer imalat genellikle%30 PVC üretiyorsa, sizin için%50 PVC yapamazlar. Çünkü maddi özellik çok farklıdır, aynı kalıpla aynı anda uyum sağlamak çok zordur. Bu özellikle 60cm genişlik gibi geniş çaplı kalıplar için geçerlidir.

Yüksek PVC içeriği yüksek fiyat anlamına gelir, aynı zamanda yüksek kalite anlamına gelir?
Kısa cevap evet. Daha yüksek PVC içeriği, PVC tavanın daha güçlü ve kırılması zor demektir. Bu yüzden kullanım sırasında ezikleri görmeniz daha az kolay. Ama PVC tavan genellikle üstte, birkaç kez dokunursunuz. Yani bazı müşteriler daha düşük PVC içeriği ile daha ucuz tavan satın alacaklar. PVC duvar paneli için, genellikle müşteri ağır ağırlıkta daha yüksek PVC içeriği satın almak isteyecektir. Duvar olarak, çok fazla temas var, bu yüzden başlangıç ​​maliyeti biraz daha yüksek olmasına rağmen, daha güçlü olmak gerekiyor, ama kesinlikle uzun süre kullanım para tasarrufu yardımcı olacaktır.

PVC kaplama nedir?
Avrupa'da, 1970'lerde PVC kaplama, diğer duvar kaplamalarına kıyasla benzersiz özelliklere sahip dekoratif bir iç cephe cilası olarak geliştirilmiştir. PVC kaplama veya paneller, dekorasyon için düz bir yüzeye ve kolay montaj için bir dil-in-oluk kenarına sahip içi boş, hafif bir paneldir.

PVC duvar panelleri bana veya ülkeme yeni bir ürün, bu yüzden onunla herhangi bir sorun olmadığını nasıl emin olabilirim?
PVC duvar kaplaması ilk defa 20 yıldan uzun bir süredir Belçika, Hollanda ve Fransa'da kullanılmaktadır. O zamandan beri, daha fazla ülkede popülerlik kazanıyor. Elbette, bu basit gerçek, ürünlerimizin yıllardır güvenilirliklerini kanıtladığını göstermektedir. Ürünlerimizin çoğu gerekli bina sertifikasına sahiptir.

Kaplama ne boyutta geliyor? Ne tasarımları?
PVC panel esas olarak 20cm, 25cm ve 30cm popüler genişliklerde mevcuttur. Ayrıca 10cm, 18cm, 24cm, 40cm, 50cm, 59.5cm, 60cm genişliğinde üretiyoruz. En yaygın uzunluk 2.9m, 3.9m, 5.95m'dir. Panel stilleri, 'kesintisiz' monopanels'den V-oluk panellerine (v-şekilli eklem) kadar uzanır. Orijinal ahşap tahıl desenleri, mermer ve taş efektleri ve alternatif fantezi tasarımları dahil birçok tasarım deseni mümkündür.

PVC panellerin yalıtım değeri var mı?
Evet, paneller, normal bir ev tuğlasının yalıtım değeri ile karşılaştırılabilir olan R 2.25 (0,16 watt / mok) değerinde bir yalıtım değerine sahiptir.

PVC paneller için maksimum sıcaklık nedir?
Panellerimiz maksimum 65 derece C sürekli sıcaklığa dayanabilir. Bu şekilde PVC paneller duş duvar paneli olarak kullanılabilir, ancak saunalarda kullanılamazlar. Tavan lambaları yerleşik olabilir.

PVC Tavan Panelinin Özellikleri
Hafif, dayanıklı, uzun ömürlü
Düşük bakım, temizlenmesi kolay
Su ve Korozyona dayanıklı
Kolay montaj, Kurulumu kolay
Ucuz fiyat, Düşük maliyetli
Sert çift duvarlı paneller, Ses geçirmez
Yüksek dereceli, renk hızlı malzeme
Yapışkanlı montaj
Kolay montaj standart araçlar ile
Yüksek parlaklık yüzeye, kolay temizlenebilir
eve taşırken tekrar kullanabilir miyim

PVC Tavan ve Duvar Panelinin Uygulanması

Banyo için PVC Tavan ve Duvar paneli

Korozyon direnci için PVC Tavan Paneli

Kıyı alanında uygulama

Ticari kullanım için PVC Tavan

Oturma odası için PVC Tavan ve Duvar paneli

Mutfak için PVC Tavan Paneli

Yemek odası için PVC Panel

Geleneksel sundurma için PVC Tavan

Belediye binası için PVC Duvar paneli

Benzin istasyonu için PVC Tavan

Alışveriş merkezi için PVC Tavan

Hastane için PVC Tavan ve Duvar paneli

Restoran için PVC Tavan ve Cephe Paneli

PVC Tavan ve stadyum için duvar paneli

Araba yıkama için PVC Tavan ve Duvar paneli

Süt çiftliği için PVC Tavan ve Duvar paneli

Gıda işleme odası için PVC Tavan ve Duvar paneli

Ofis için PVC Tavan ve Duvar paneli

Fabrika için PVC Tavan ve Duvar paneli

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.