Pvc Yer Kaplama Özellikleri

PVC Yer Kaplama Sistemleri

PVC yer kaplama sistemlerinin pazar payı hem Türkiye'de hem de Dünya'da hızla yükselmektedir. Bunun oluşmasını sağlayan faktörler; PVC yer kaplama alanında teknolojinin ilerlemesi ve üretilen ürünlerin kalitesinin yüksek seviyelere ulaşmasıdır. Artık bireyler de kaliteli ürün tercihinde hassas davrandıkları için bu ürünlerde oluşan müşteri memnuniyeti sayesinde bilhassa Avrupa'da olmak üzere ticari ortamlardaki pazar payı ciddi bir yere gelmiştir. Türkiye'deki pazar payı ise henüz istenen düzeyde olmasa da artış içerisindedir. Bu payın gelecekteki birkaç sene içerisinde yükseleceği düşünülmektedir. Bu yükselmeyi yavaşlatan tek etken ticari kaygılardır. Ticari kaygılardan ötürü sektöre yeterli teknoloji ve niteliğe sahip olmayan ürünler sokulmaktadır.
Diğer ticari grup ürünlerde olduğu gibi PVC yer kaplama ürünlerinde de hijyen, bakımının kolay olması ve sağlamlık önemlidir. Bütün ihtiyaçların üstünde kalınlığa sahip, gerçek saf PVC'den oluşan ya da az bir oranda katkı materyali bulunduran aşınma yüzeyleri ile ticari tip yer kaplamaları neredeyse bütün kullanım yerlerinde yüksek miktarda sağlamlık göstermektedir.
Sağlık, eğitim, ev, endüstri, ofis, mağaza gibi değişik sektörlerde, bütün mekanların gereksinimine uygun PVC zemin kaplama malzemesi çözümleri ile bütün ihtiyaçlara yanıt verebilmek amacıyla, PVC ürün gruplarında temizlik ve bakım rahatlığı sağlayan farklı yüzey korumaları geliştirildi.
Şirketimizin ürün gamında her çeşit kapalı alan için farklı spor kategorilerine uygun olan tecrübeli ve yarı tecrübeli sistemler mevcuttur. Bu kısımda yalnızca PVC temelli spor ürünlerini inceliyoruz.
PVC kapalı mekan spor döşeme gereksinimlerini karşılayan, harika bir materyaldir. Üretimi fabrikada olduğu için sahip olduğu nitelikler sürekli teftiş edilebilmektedir. Bu sayede çok iyi bir homojenliğe ulaşmış olur. Firmamızca geliştirilmiş olan özel üretim sürecinde bu tarz ürünlerde mevcut olması gereken boyutsal stabilize, dayanıklılık gibi mekanik özelliklerin elde edilmesi sağlanır. Eldeki materyalin eskimeye karşı çok fazla sağlam olması tercihlerde belirleyici bir etmendir. Normal kullanımda Omnisports var olan çıplak beton döşeme üzerine uygulamak amacıyla üretilmiştir. Bu yapılandırmada esas uygulanabilir standartların zorunluluklarını karşılar. Lumaflex Support, PVC ile birlikte kullanılırsa, yoğun egzersiz veya profesyonel yarışmalar için gerekli olan iç mekan spor döşemelerinin en iyi performans seviyelerine ulaşmasına olanak sağlayacaktır

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.