Renkli Tavanlı Oda Temanızı Tamamlayın

Evdeki bir alana karakter ve renk eklemek için bakıldığında, muhtemelen birçok farklı tasarım ve stil seçeneğinden geçiyorsunuz. Kullanabileceğiniz çok fazla seçenek olduğundan, alan ve tema için seçimleri doğru olana kadar daraltmak zor olabilir. Projenizi renkli bir tavan ile nasıl bitireceğinize bir göz atın:

Renkli metal tavan döşemeleri, evdeki herhangi bir oda temasına etkili bir şekilde katkıda bulunabilir ve düz beyaz bir tavanın başarabileceğinden daha fazla stil ve karakter sunabilir. Aşağıda, popüler oda renkleri ve temaları için seçebileceğiniz bazı renk seçeneklerinin birkaç örneği verilmiştir.

Oturma Odasını Şekillendirmek

Oturma odası için insanlar nötr renklere veya hem ılık hem de dünyevi olan daha derin tonlara yönelme eğilimindedir. Bu sessiz renk paletini seçmeye karar verirseniz, arzu ettiğiniz renk poposundan ödün vermenize gerek kalmaz.

Birçok renk griler, maviler, taba ve beyaz gibi derin ve nötr renkler ile iyi gider. Koordinasyon renkleri seçerken bu renklerin alt tonlarını unutmayın. Örneğin, bej bir renk pembe, ten rengi veya altın alt tonlarını içerebilir ve bunlar oturma odanızın tavanı için büyük bir vurgu yapar.

Yatak Odasını Şekillendirme

Yatak odası için, mevcut olan rengin ince ipuçlarını yakalayabilirsiniz. Örneğin, yorganınızda, yastıklarda ya da diğer aksesuarlarda hangi renkler bulunabilir? Sarı, lacivert veya hatta bordo ipuçlarınız varsa, o zaman bir orman yeşili renkli metal tavan döşemesi, daha önce odada bulunan daha küçük renk ipuçlarını toplarken ve tamamlarken, arzu ettiğiniz renk popunu da ekleyebilir.

Mutfağı Şekillendirmek

Mutfağınız için hangi temayı veya tasarımı seçerseniz seçin, mekanı daha modern ve uyumlu bir şekilde bir araya getirmek için renkli metal tavan döşemeleri kullanabilirsiniz. Mutfak için beyaz bir temelle başlarsanız, renkli bir backsplash kullanabilir ve ardından tavan döşemelerine dahil etmek için renk çekebilirsiniz.

Bir kırmızı veya yüksek parlaklık kırmızı metal tavan karosu , örneğin, mutfağa bazı dramatik efekt eklemek ve birlikte beyaz dolaplarının temiz çizgilerle tüm diğer unsurları getirebilir.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.