Rockfon Nedir?

Taş yünü tavana gelince, sadece bir isim var: ROCKFON .

Ürünlerimiz ve çözümlerimizle övgülerimiz, bina içlerinde modern sorunların ele alınmasında kritik öneme sahiptir. İç mekan ses yönetmeliğine uygunluk ya da çağdaş bir çalışma alanı yaratması halinde, ROCKFON taş yünü tavan döşemeleri işi halleder.

ROCKFON , yıllarca bina dolduran geleneksel asma tavanlara kıyasla sayısız faydaya sahiptir. İyi tasarlanmış bir ofis, çalışanların dikkat dağıtıcı şeylere odaklanıp engelleyebilecekleri bir ofisdir. ROCKFON çözümleri sıradışı akustik performans ile ünlüdür ve aynı zamanda güzel estetik sağlar. Ayrıca, ROCKFON yangının yayılmasını engellemek, insan ve mülkün yanı sıra kurtarıcıları felaket durumunda korumak için inşa edilmiştir.

Dayanıklı ve güvenilir ROCKFON , neme dayanacak şekilde tasarlanmıştır; bu, aşırı koşullarda bile suyu emmez veya nemi muhafaza etmez. Bu, ROCKFON tavanınızın tehlikeli küf veya bakteriler için çürümesi, sarkması, aşınması veya üreme alanı olmaması anlamına gelir .

Binanız için belirli bir tasarım öngörürseniz , ROCKFON tavan döşemeleri hayata geçirebilir. ROCKFON istisnai olarak pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.

Pürüzsüz yüzeyi sayesinde sıfır kusur veya yarık içerir ve herhangi bir odaya şıklık katar. Floresan bıktınız mı? ROCKFON'un Sonar tavan panelleri, ışığın% 85'ini yansıtabilen düz beyaz bir yüzeye sahiptir, bu sayede odanızı sakinleştirici düşük ışıklarla donatabilirsiniz ve yine de iyi aydınlatılmış bir odaya sahip olabilirsiniz.

Ağırlık olarak daha hafif oldukları için, ROCKFON'un akustik taş yünü ve metal çözümleri kolayca kurulabilir. Hiçbir zaman iyi görünmeyen ve sesi kesen tamamen kişiselleştirilmiş bir kişisel alanınız olacak.

1900'lü yılların başlarında Hawai Adaları'nda keşfedilen taş yünü, volkanik aktivite ve plaka tektoniğinin bir yan ürünü olan doğal, yeniden kullanılabilir ve bol bir kaynaktır. ROCKFON , dünyanın en büyük taş yünü üreticisi olarak 75 yıldan fazla deneyime sahip olan Danimarka ROCKWOOL International'ın bir yan kuruluşudur. Şu anda, ROCKWOOL Grubu dünya genelinde 27 fabrika işletiyor ve yaklaşık 10.000 kişiyi istihdam ediyor.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.