Rockfon' Un Faydaları

Modern tasarım ve mimarideki gelişmeler, ROCKFON ürünüyle akustik olarak geliştirilmiş tavan döşemeleri kurmak için ülke çapındaki işletmelerin gözlerini açtı . ROCKFON çözümleri ses dalgalarını emmek için ustaca tasarlanırken, aynı zamanda bir binadaki konuşma netliğini güçlendirir.

Her bina benzersiz şekilde tasarlandığından, ROCKFON tavanları , istediğiniz akustik özelliklere uyum sağlar. Modaya uygun düşmemiş tavan döşemelerinin aksine, ROCKFON binanızın öne çıkmasını sağlayacak stil ve işleve sahiptir. İşte nedeni:

Hafif

ROCKFON tavan panelleri ve ilgili ürünler, taş yünden imal edilmiştir; bu, alçı veya ıslak keçeli mineral elyaf gibi eski sanayi zımbalarından% 50'ye kadar daha hafif olması için tasarlanmıştır. Bu malzeme avantajları, kurulumda da birçok pozitifliğe katkıda bulunur. Mükemmel bir ofis ortamı oluşturmak işleminizi tamamlamanızdan çok daha az zaman alır ve bu sayede işleminizde zaman ve para tasarrufu sağlar. Ayrıca, bu ürünlerin fiziksel olarak monte edilmesi, vücuda çok daha az vergi verir ve bu da yaralanmaları önleyebilir.

Afetlerden Güvenli

ROCKFON ürünlerinin gizli avantajlarından biri, binanızı felakete karşı korumaktır. ROCKFON , elyaf 1000 ° C'nin altında erimeyeceğinden, ısı transferinin yangından etkilerini azaltır. Yanıcı malzemeden farklı olarak, ROCKWOOL hasarları bastırır ve yangının yayılmasına neden olmaz. Bu adımlar, mülk sahiplerinin ve ilk müdahalenin ve ayrıca mülkün bütünlüğünün korunmasında kritik öneme sahiptir.

Çok yönlü

Geçmişte, yapısal olarak sağlam bir tavan döşemesi üretmek çoğu zaman biraz karışıklık anlamına geliyordu. Birçok durumda, malzeme fazla çaba göstermeden parçalanacak. Diğer zamanlarda tavan döşemesine bir testere alarak rahatsız edici, sağlıksız tozlarla kaplı bir oda bıraktı. ROCKFON'un güzelliği, kesmenin bile etkili olmasıdır. Tek yapmanız gereken en uygun hassasiyeti elde etmek için tek bir harekettir ve binanızı daha az atık ve maliyetle bırakır. ROCKFON , bozulmamış bir tavan elde etmek için mükemmel şekiller yaratma konusunda da kendisini ödünç veriyor.

Sürdürülebilir

ROCKFON ürünlerini kullanmanın diğer bir avantajı, karbon ayakizinin azaltılmasıdır. ROCKWOOL şu anda dünyanın en büyük taş yünü üreticisidir ve bir asırdan daha iyi bir süredir faaliyet göstermektedir. ROCKWOOL grubunu farklı kılan, kullandıkları hammaddedir. Volkanlardan ve plaka tektoniğinden kaynaklanan aktivite nedeniyle dünya genelinde bol miktarda bulunan Bazalt Kayası, taş yünü bir bileşendir. ROCKWOOL, yalnızca dünyadaki Bazalt kaynaklarının küçük bir kısmını kullanır ve şirket, malzemeyi kaynaklara yakın bir yere taşımak için lojistik olarak düzenlenir.

Hammaddeler üzerinde minimal bir etki yapmakla birlikte, tüm ROCKFON'un % 40'ından fazlası geri dönüştürülmüş üründen geliyor. Bu nasıl olur? ROCKWOOL ve ROCKFON atıklarının % 95'i dahili olarak geri dönüştürülmekte veya hammadde olarak diğer endüstrilere üretim amacıyla hammadde olarak satılmaktadır.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.