Rockfon

Rockfon asma tavan

Dünyanın en büyük taş yünü üreticilerinden biri olan ROCKWOOL International Group'un tavan sistemleri bölümü olan Rockfon, tüm uygulamalar ve sektörler için geniş bir yelpazede akustik tavan ve duvar çözümleri sunmaktadır.

Rockfon akustik tavan ve duvar çözümleri, modern binalar ve yenileme projeleri için güzel, konforlu alanlar yaratmanın hızlı ve basit bir yoludur. Kurulumu kolay ve dayanıklı, sürdürülebilir bir geleceğe yapıcı bir katkı yaparken, insanları gürültüden ve yangının yayılmasından korurlar.

Taş yünden elde edilen ilave faydalar,% 100'e varan bağıl nemde bile boyutsal stabilite ve küf, mantar ve bakteri gibi zararlı mikro organizmalara zarar vermeyen higroskopik olmayan bir yüzey içerir.

Rockfon tavan döşemeleri tamamen geri dönüştürülebilir ve tavan çözümlerimiz dış çevreyi de koruyan üstün iç ortamlar yaratarak inşaat sürecine değer katar.

Tüm Rockfon tavan döşemeleri, aynı volkanik patlamanın ilkeleriyle oluşturulan taş yünün temel malzemesi kullanılarak oluşturulmuştur. Kendi teknolojilerini kullanarak, daha sonra mevcut tavan plakaları aralığını oluşturmak için eğrilen, kesilen ve şekillendirilen yün tipi bir yapı oluşturmak için taş erir; Daha sonra çekici ve temiz bir yüzey elde etmek için son bir terbiye işlemi uygulanır.

Rockfon tavanlar, estetik görünümleri, kullanım kolaylığı ve yangın, akustik ve hijyen ile ilgili performanslarını bilir. Eğrilmiş kaya yünü inşaatları nedeniyle sarkmadıkları için nemli şartlar için de çok uygundurlar.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.