Tadilat Dekorasyon İstanbul

Ev Tadilat Dekorasyon Fikirleri 2017

Eski ile birlikte ve yeni ile birlikte! 2017' yi en değerli varlığımız için bir telafi yötemiyle yapamaktan daha iyi bir yol var mı ?

Tam bir ev tadilatı için hazır olun ya da sadece bir kaç kozmetik değişiklerle evinizi güncel chipper getirmek istiyorsanız, en son trendl ere ayak uydurmak isteyeceksiniz. Bütçenize yatırım yapın. İşte paranızın iyi harcanmasını sağlamanıza yardımcı olabilecek en iyi yenileme dekor fikri.

Çevre dostu alın.

İnsanlar daha sürdürülebilir konutlar istiyorlar ve çevre dostu tadilat eski evlerin daha sürdürülebilir olmasını sağlıyor. Temel hususlar sürdürülebilir bir şekilde üretilen tavan ve duvar yalıtımı, malzemelerinin genel kullanımı, dahili atık yönetim sistemleri, yağmur suyu depoları ve geri dönüşüm sistemleri, güneş enerji panelleri, yeşil duvarlar ve yapraklı cepheler. Doğal ışık veren ve ısıtma soğutma maliyetlerini azaltan çatı bahçeleri ve pasif tasarım elemanları da popülerdir. Muhtemelen bulaşık makinesinde veya klimanın tamamında olduğu kadarıyla gitmek istemeyeceksiniz, ancak mümkün olduğunca enerji tasarruf cihazlarına yatırım yapmalısınız.

Daha fazla alan yaratın ve daha ilginç hale getirin

Daha geniş evler (veya daha geniş görünen evler) günümüzde ev alıcılarıyla popülerdir, bu nedenle evinize ekstra odalar eklemek veya ilave etmekte dahil olmak üzere yenileme çalışmaları 2017'de değer katmak, için hala harika yollardır. Ancak, odaklanmak yerine tüm küçük odaları bir büyük açık plan ortak mekana dönüştürerek yeni trend, insanların kişisel teknolojik cihazlar ile kaçabilecekleri ve kendi işlerini yapabilecekleri ilginç köşeler ve kranglar sunan mekanlarla gizlilik için seçeneklerde sunacak. Çatı odaları ve çatı katı tadilatları 2017 yılında popüler olacak çünkü bir ilgi noktası ve fark yaratma fırsatı sunuyorlar. Açık, geniş görünüm hala moda, ancak karakter ve teklik eklemek için de yollar bulmakta moda.

Daha verimli depolama alanları.

Depolama alanınızı oluşturmak ve en üst düzeye çıkarmak için çamaşırlarınızı yenilemeye yatırım yapmak, geçtiğimiz yıl ev yenileme çalışmaları için çok popüler bir seçenekti ve bu da 2018'e kadar devam edecek. Depolama alanlarınızı en üst düzeye çıkarmak, dağınık dağınıklığınızı gözünüzün önünde tutabileceğiniz anlamına geliyor. Evinizdeki herhangi bir ölü alanı kullanan akıllı depolama alanı eklemek, mülkünüz bir aile evi ise özellikle önemli bir değer katmaktadır.

Banyoda doğal ol.

Evinizdeki mutfak ve banyoyu güncellemek, denenmiş ve test edilmiş ve değer katma yötemlerinden biridir ve birçok ev sahibi için yenilemeyi seçmenin ana mativasonlarından biridir. 2018 yılında banyo makyajı, modern, temiz hatları doğal malzemlerle ve organik sıcaklığıyla birleştiren ve yeni iç tasarım trendine de takip edecek. İşlevsellik aynı zamanda ev alıcıları için de önemli bir husustur. Bu nedenle, en kolay şekilde üretilmesi ve bakımı kolay olan malzemeleri tercih edin. Klasik, zarif, temiz hatlara sahip lavabo ve banyoların daima zamansız favoriler olduğunu unutmayın. Aksine, mobilyaya veya aksesuarlara sıcak tonlarda ahşabı kullanarak bu doğal dokunuşu ekleyin. Banyoda asma tavanıda unutma banyo tavan larında en çok tercih edilen 30x30 cilip in sistem alüminyum asma tavan lardır.

Yenileme finansmanı ve bütçeleme hakkında konuşalım

Kapitalizasyonun üstesinden gelmek, ev yenileme yaparken en büyük tehlikelerden biridir, bu yüzden pratik bir bütçe belirlemeye ve çok sayıda tasarımcı veya büyük marka ürün üzerinden kışkırtmaya karşı koymaya karşı dikkatli olun. Neleri yarattığınız konusunda iyi hissetmenize neden olabilirler, ancak daha fazla değer katmayacaklar ve satmaya karar verirseniz para kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacaksınız. Yenileme projenize ne kadar para harcayacağınız konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizi arayın ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Pratik bir bütçe belirledikten sonra, yenileme projenize nasıl finanse etmeyi planladığınıza ilişkin ileriye dönük planlamada bir akılcı fikirdir.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.