Tasarımcı Asma Tavanlar

Tasarım Asma Tavanlar

Tasarım Asma Tavanlar çok uygundur - montajı kolaydır ve işletme maliyetleri minimumdur. Bu kalite sayesinde, bu tür tavanlar ofislerde ve endüstriyel tesislerde geniş uygulama alanı bulmuştur. Bununla birlikte, bir ev , diskolar, oteller, barlar ve restoranlar için asma tavan monte edilirse , bunun için genellikle alışılmadık bir tasarım kullanılır. Tasarım asma tavanlar, ilginç desen ve doku sayesinde tavana belirli bir stil verebilir. Örneğin, benzersiz bir geometrik desen, odada tek bir boşluk oluşturabilir ve süslü gölge efektleri oluşturabilir.

Ek olarak, isteğe bağlı olarak farklı desenlerle plakaları birleştirebilirsiniz - bu tavanınıza benzersiz ve sofistike bir görünüm kazandıracaktır. Aynı zamanda, sadece bir resim seçmekle kalmaz, aynı zamanda kendi imalatınızı da sipariş edebilirsiniz. Kavisli asma tavan , alçıpandan yapılmış başka bir tasarımcı asma tavan türüdür. Bu sayede tavana ilginç üç boyutlu şekiller oluşturabilirsiniz - bunlar çeşitli kemerler ve kemerlerdir. Ek olarak, bu formlar doğrusal plakalarla birleştirilebilir ve ayrıca alternatif olarak mat ve ayna paneller de kullanılabilir.

Asma tavanlar için doku da çok çeşitlidir - pürüzsüz, kabartmalı, grafikli yüzey, mikro delikli, plakaların ilginç bir şekilde dekore edilmiş kenarları ve çok daha fazlası. Bu plakaları kullanarak, çok seviyeli asma tavanların yanı sıra herhangi bir karmaşıklığın dahili aydınlatmasını oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte, estetik niteliklere ek olarak, tasarımcı asma tavan yardımıyla elektrik kablolarını, yangın alarmlarını ve diğer kurulum sistemlerini kolayca maskeleyebilirsiniz.

Neredeyse her yıl, sadece tasarımcıların cesur fikirlerini değil, aynı zamanda iyi işlevselliği birleştiren yeni ve yeni asma tavan modelleri piyasaya çıkıyor . Örneğin, kanat şeklindeki ses emiciler, odaya sadece iyi ses yalıtımı sağlamakla kalmayıp aynı zamanda estetik görünümünü de geliştiren pazara girmiştir. Ses yalıtımı özellikle ofis binalarında ve dairelerde önemlidir, bu nedenle bu yenilik pazarda çok popüler hale gelmiştir. Asma tavanları aydınlatmak için kullanılan açık bir çerçeveye sahip tavanlar da ilginç görünüyor.. Pratik olarak bu çerçeveye her türlü fikstür kolayca monte edilebilir. Bu tür tasarımcı asma tavanlar genellikle çok etkileyici görünen birkaç seviyeye sahiptir. Buna ek olarak, asma tavanlar odanın yüksekliğini azaltır ve buna bağlı olarak ısıyı daha fazla tutar ve biraz konfor yaratır.

Metal asma tavanlar, metal asma tavan ağırlıklı olarak ofislerde ve dairelerde kullanılır. Odada eşit derecede benzersiz bir atmosfer yaratabileceğiniz, ustaca seçip kullanarak birçok metal tavan vardır. Renk paleti, oda için en ilginç ve uygun seçeneği seçmenize izin veren son derece çeşitlidir.

Tasarımcı asma tavanların geliştirilmesi için, ayna dekoratif kaplamalı levhalar sıklıkla kullanılır. Böyle bir tavan çok ilginç ve gizemli görünüyor. Bununla birlikte, böyle bir fikri uygularken, güvenlik önlemlerine dikkat etmek gerekir: ayna panelleri camdan yapılmamalıdır - bu çok tehlikelidir. Bir tasarımcının hayal gücü böyle bir malzeme olmadan gerçekleştirilemiyorsa, özel bir sistem de kurulmalıdır. Mekanik dahil olmak üzere her türlü darbe için panel kaybını yapıdan koruyabilir.

Ayrıca , standart dışı hücreler içeren bir levha olan Petek asma tavan asma tavan hakkında da konuşmak istiyorum . Bu tür plakalar sadece diğer plakalarla birlikte değil, aynı zamanda ayrı olarak da çok iyi görünür. Tavanı, hücrelerin birbirine dik olarak birleşecek şekilde yerleştirirseniz, bu, odanın hacmini görsel olarak artırmaya yardımcı olacaktır. Esas olarak büyük salonları, ticaret katlarını, otellerde ve diğer kalabalık yerlerde dekorasyon için kullanılırlar.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.