Taşyünü Tavan

Asma Tavan Taşyünü

Taşyünü tavan

Taşyünü tavan levha asma tavan sistemleri yüksek yansıtıcılı ve estetik görünüme sahip ürünlerden biridir. Taşyünü tavan sistemlerinin kullanıldığı yerlerde, tavan ek ses emilimi (ses yalıtımı) sağlar. Taşyünü asma tavan destek sistemi olarak T-24 taşıyıcı kullanır. Asma tavan sistemlerinde yaygın olarak kullanılan ürünler, basit ve hızlı uygulamayı ekonomik maliyet avantajı ile birleştiren ürünlerdir.

Taşyünü tavan ("asma tavan taşyünü" veya "tavan taşyünü"), metal bir Profilden ve mineral fiber panellerden (plakalar) yapılmış bir çerçeve olan pratik asma yapılardır. Ofisler, alışveriş merkezleri, spor salonları, okullar için uygun olan bu tasarım, işin içine sorunsuz bir şekilde sığar, aydınlatma sisteminin kurulumunu kolaylaştırır, yardımcı programları gizlemenizi sağlar.

Dek-Mar şirketi dünyaca ünlü üreticilerin mineral tavanlarını sunar - Armstrong, AMF, OWA, Rockfon. Web sitemizde, odanızın genel iç mekânı ile birleştirilecek renk ve doku panellerini alabilirsiniz.

Taşyünü tavan modelleri

Panellerin teknik ve operasyon el özelliklerine bağlı olarak, mineral asma tavanlar şunlardır:

  • Evrensel - çok çeşitli odalar için uygundur. Çevresel faktörlerin etkilerine dayanırlar, küçük mekanik yüklere dayanırlar, uzun bir hizmet ömrüne sahiptirler (en az 15 yıl).
  • Akustik - bu tür modüler tavanlar sınıflar, konferans salonları, sınıflar ve ses emilimi için yüksek gereksinimleri olan diğer odalar için uygundur.
  • Neme dayanıklı - yüksek nemde bile (% 95'e kadar) görünümlerini korur. Yüzme havuzları, saunalar, kafeterya alanlarında kurulum için önerilir.
  • Hijyenik - tıbbi ve çocuk kurumları için uygun, plakaların özel bir emprenyesi olarak mantar, küf ve patojenlerin gelişmesini önler.
  • Tasarım - özel form ve renk şemalarının tavan yapıları, pahalı otellerin, restoranların, lüks butiklerin ve başarılı şirketlerin ofislerinin dekorasyonunda kullanılır.

Taşyünü tavan satın almak veya herhangi bir sorunuz varsa, sizin için uygun olan herhangi bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.