Tavan Plakası Armstrong Bajkal / Orjinal bir çözüm

Armstrong bajkal board 600x600x12 mm taşyünü tavan paneli

Asma tavan sistemleri, hem özel hanehalklarında, dairelerde hem de konut dışı binalarda temel tavanları süslemenin yaygın bir yoludur. Dünyadaki en büyük ve en ünlü tavan üreticisinden Baykal tavan plakası (Bajkal) gibi bitirme malzemeleri de dahil olmak üzere bunları yaratmak. Bu ürünler ekonomi sınıfı süspansiyon sistemlerinin satışında lider tarafından tüketiciler tarafından tanınmaktadır.

Şık Armstrong Bajkal tavan döşemeleri (fotoğrafa bakın), eşsiz kaliteleri ve gerekli akustik etki yaratma yetenekleri nedeniyle yaygın olarak talep görmüştür. Bu tür tavanlar, yardımcı programları kolayca yerleştirmenize izin verir, bu nedenle genellikle endüstriyel ve ofis binalarına monte edilirler.

Yararları

Baykal tavan plakasının sahip olduğu avantajlar aşağıdaki özelliklerdir:
  • Basit tasarım, geniş bir doku seçimi, renk tasarımındaki fark;
  • Bu tavanın, bu odanın tasarımının özel gereksinimleri olmaması şartıyla, çoğu endüstriyel işletmede, alışveriş merkezlerinde, tıp ve ofis kurumlarında vb.Kurulum için kullanılması tavsiye edilir. Armstrong tarafından üretilen asma tavanlar, hijyen, yangın güvenliği, güvenilirlik, ses emilimi ve ses yalıtımı için artan gereksinimlerle ilgilidir, bu nedenle catering işletmelerine, restoranlara, çocuk bakım tesislerine ve birçok halka açık alana kurulurlar.
  • Görünümü nedeniyle - çeşitli doku, Armstrong Baykal tavan plakalarının sahip olduğu her türlü çizgi ve kenar, otel kompleksleri, barlar ve eğlence komplekslerindeki çeşitli aydınlatma armatürleri ile birlikte birçok tasarım fikrini somutlaştırmak mümkün hale geldi.

Bajkal Taşyünü Tavan Plakalarının Özellikleri

Standart olarak Armstrong Baikal tavan plakası 600x600x12 mm boyutunda yapılır. Bazı durumlarda, geleneksel ürünlere ek olarak, organik reçinelerden yapılmış bağlayıcılara sahip yüksek mukavemetli fiberglastan yapılır, böyle bir karo 40 mm bir kalınlığa sahiptir. Bu durumda, yüzey dayanıklı fiberglas ile boyanır veya astarlanır, sonuç olarak su itici özellikler kazanır.
Ayrıca, ürünler gürültü azaltıcılı darbeye dayanıklı versiyonda üretici tarafından üretilmektedir. Bu nedenle, spor tesisleri ve yüzme havuzlarındaki tavanları süslemek için kullanılır. Tavan döşemelerine ek olarak, müşterilere bu odalarda kullanılmak üzere duvar ürünleri sunulmaktadır.
Avrupa şirketi Armstrong tarafından üretilen tavan Bajkal plakası, Rus GOST 30244-94 gereksinimlerini karşılayan özelliklere sahiptir: D1 (duman üretimi), G1 (düşük yanıcı malzemeler), B1 (yanıcılık) standartlarına göre yanıcılık standartlarını karşılar.
Armstrong üreticisinden ekonomi sınıfı Bajkal çinli kalitesi övgü ötesinde, Çin sahte hakkında söylenemez. Çinli işletmelerin ürünleri çok daha ucuzdur, ancak panellerin kalınlığı sadece 8 milimetredir ve ayrıca işlevsellik açısından kalite özellikleri ile ilgili Avrupa standartlarına uymamaktadır.
Yangına dayanıklılık konusundaki tüm ürünler uygun sertifikaya sahiptir - Baykal tavan plakası bir istisna değildir. Hava nemi doksan dereceye ulaştığında bile, plakalar sarkmaz, ancak panel panellerinin% 70'indeki bu gösterge ile deforme olmaya başladığı için bu tür durumlardan kaçınılması önerilir. Çalışma koşulları yerine getirilirse, yaklaşık 15 yıl sürecektir. Tavan döşemesi Baykal CE işaretlidir. Bu işaret, herhangi bir ürünün Avrupa pazarına girme hakkını sağlar. Bu, ürünün Avrupa Direktifinin gerekliliklerine tam olarak uyduğu anlamına gelir.
Tanınmış bir üretici tarafından sunulan ürünler antibakteriyel özelliklere sahiptir ve bildiğiniz gibi, tıbbi ve anaokullarının ihtiyaçları için bitirme malzemelerinin kullanımı için belirleyici koşullardan biridir. Bu nedenle uzmanlar Armstrong Bajkal tavan döşemelerini hastanelere, kliniklere ve anaokullarına kurmanızı tavsiye ediyor. Bu tür kurumlarda kullanım için şirket, Bioguard sonkatlı ürünler üretir - virülan suşların koloniler oluşturmasına izin vermez ve mantar ve küf oluşumunu önler. Kaplanan tavanlara dezenfektanlar kullanılarak bakılabilir.
Yüzeyi özel bir fiberglasla kaplı olmayan sıradan ürünler bir elektrikli süpürge, fırça ile temizlenebilir ve nemli bir bezle silinebilir. Kullanılamayan, aşındırıcı parçacıklar içeren deterjanlardır. Armstrong tipi tavanın monte edildiği oda, içinde Baykal paneller takılı olarak, her şeyden önce insanların sağlığına ve güvenliğine yönelik olan Avrupa ülkelerinde kabul edilen tüm standartları karşılar ve bu, bunların en iyi kullanım seçeneği olduğunu gösterir. günlük yaşam.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.