Tıbbi Tesislerde Asma Tavan Kullanımı

TAVAN DÖŞEMELERİNİN TIBBİ OFİSİNİZDE ETKİSİ

Hastalarınızı rahatlatmak en önemli önceliktir. Ancak çoğu zaman endişe ve stres olacağı konusunda yardım edilemez. Ya sinirlerini sakinleştirmenin ve rahatlamalarına yardımcı olmanın yenilikçi bir yolunu bulursanız? Ambiyans, hastalarınız için bu konfor seviyesine ulaşmanıza yardım etmede büyük rol oynayabilir. Ve bunu başarabilirseniz, ofisinizdeki deneyimlerini olumlu bir hale getirmek için çok şey yaptınız.

Tıbbi bir tesisin klinik hissini almanın harika bir yolu tavan döşemeleridir ve Asma tavan sistemleri, hastalarınızı kapıdan içeri girdikleri andan itibaren rahatlatacak çok çeşitli ve çoğu zaman nefes kesici desenlerden oluşan geniş bir seçki sunar. Bu paneller, herhangi bir odaya büyülü bir etki yaratan huzurlu bir ortam oluşturur. Aydınlatmayı yumuşatır, duvarlara sıcaklık verir ve odayı daha az sınırlı havalandırılmış bir hava ile açar ve birçok hasta için daha az klostrofobiktir.

Çalışmalar, renklerin ve desenlerin ruh halini ve davranışını büyük ölçüde etkilediği sonucuna varmıştır. Bu nedenle, yalnızca hastalarınızdan daha sağlıklı bir duygusal tepki vermenizi sağlayacak görsel olarak çekici bir ortam sunmak mantıklıdır. Ya tepesinde gördükleri ilk şey beyaz kabarık bulutlu parlak mavi gökyüzü olsaydı? Ya da sonbahar renkleri bir kaleydoskop yemyeşil bir orman? Veya Asma Tavan detaylarla sıcak bordoda rahatlatıcı, sade tasarım? Ne hayal ederseniz edin, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve hastalarınızı deneyimleriyle daha rahat hale getirecek bir döşememiz var.

BEKLEME ODANIZDAKİ TAVAN PANELLERİ

Bekleme Alanı, hastalarınızın kapıdan girdiği ilk deneyim olacak, bu rahatlatıcı vibe oluşturmak için en önemli yer olabilir. Örneğin bahar çiçekleri gibi sakin bir çayırla karşılaşırlarsa, onlar için genellikle tıbbi tesislere yerleştirilen tipik akustik karolardan çok daha olumlu bir karşılaşma yaşanır. Bekleme Alanınızda Kaplıcalar, Plastik Cerrahlar ve estetiğe odaklanan diğer ofisler için en öncelikli olan rahatlatıcı bir dekor zaten mevcutsa, tavanınızı unutmamanızı öneririz! Renk düzeninize iltifat etmek için harika bir çini yelpazemiz var ... ve bu ekstra milin gitmesi tesislerinizin güzelliğini ve şıklığını tamamlayacak.

MUAYENE ODANIZDA TAVAN PANELLERİ

Bu, hasta zaten sınav sandalyesinden o yöne baktığından, tavan döşemesinin fark edilmesinin muhtemel olduğu ortamdır. Aynı zamanda hastanın kaygı seviyesinin en yüksek olabileceği ortamdır. Dikkatlerini olumlu bir görsel imaja odaklamalarına yardımcı olmak, sınav deneyimlerine nasıl tepki verdikleri konusunda büyük fark yaratabilir. Hastalarınız üzerinde bu sakinleştirici etki yaratmanın yanı sıra, doktoru görmeyi beklerken onlara eğlenmeleri için bir şeyler verir.

HASTA BAKIMINA YAKLAŞIMINIZDAKİ TAVAN DÖŞEMELERİ

En son teknolojiyi edinmiş, bilgili bir kadroda, en son eğitimi almak ve sürdürmek için yaptığınız yatırım, tümüyle hastanın bakımının sizin önceliğiniz olduğunu göstermektedir. Ofisinizin havasını artırarak bu ekstra rahatlığı sağlamak, nispeten küçük bir yatırımdır. Ancak, bu karoların hastalarınızın genel deneyimi üzerinde ne gibi olumlu bir etkisi olacağını gördüğünüzde sonuçlar etkileyici olacaktır.

TIBBİ OFİSİNİZ İÇİN TAVSİYE EDİLEN TAVANLAR

Tavan döşemelerimize demeyi seviyoruz çünkü her ortamda harika görünüyorlar. İster Diş Hekimliği, ister Ortodonti Uygulaması, Cerrahi Merkezi, Kadın Sağlığı veya Genel Uygulaması olsun, ofis ortamınız fayanslarımızla çarpıcı biçimde iyileştirilebilir. İşte bazı öneriler!

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.