Ticari Karo Halı

Ticari halı karoları, adından da anlaşılacağı gibi, suni rulolar yerine karo formunda gelen halıdır. Konut halindeki karolardan daha dayanıklıdır, çünkü günlük müşterilerin veya işçilerin aşınmasına ve yıpranmasına dayanır.

Ticari halı, ticari alanınıza uyacak şekilde çeşitli desen ve renklerde gelir. Berber, ev sineması halısına, cesur renklere, ticari halı karoları çeşitli görünümlere sahiptir.

Karo Halı Faydaları

Bu noktada, belki de neden piyasadaki ticari halı döşemesini tercih edeceğinizi merak ediyorsunuz. Gerçek şu ki, halı karoları geniş alandan çok yönlüdür ve ofisiniz ya da perakende alanınız için daha uygun olabilir.

Ticari halı karolarının birkaç faydasına bakalım.

  • Ticari halı karoların kurulumu çok kolaydır ve saatlerce yapılabilir. Döşeme ve bazen yapışkan karoya dahil edildiğinden, ekstra gizli maliyetler yoktur.
  • Farklı renkler kullanarak ya da yalnızca döşemeyi döndürerek özel desenler ve dokular oluşturun. İsterseniz Picasso oyna.
  • Ticari halı kiremitinin değiştirilmesi de çok kolaydır. Sadece hasarlı kiremitleri kaldırın ve yenisiyle değiştirin. Yeni gibi iyi.
  • Ticari halı karoları, broadloom halı döşemekten daha az atık üretir. Çünkü karo farklı boyutlarda gelir, böylece uzaya sığacak kadar az kesim yaparsınız.
  • Ticari halı karoları konut halı karolarına göre daha dayanıklıdır. Bunlar yoğun trafik alanlarına dayanacak şekilde inşa edilmiştir.

TİCARİ HALI KAROSU KURULUMU

Ticari halı karolarını 3 yoldan birini kurabilirsiniz: kilitleme, kabuk ve çubuk veya tutkalsız.

Tek ihtiyacınız olan bir T kare, yapışkan tırnak, bir bıçak ve çift taraflı bir halı bandı. Kolay.

İşte bir başka ipucu, halının taktığınız odaya alıştırmasına izin vermelisiniz. Bu ipuçlarından başka, halı döşemelerini yüklemek için bu 3 yola bakalım.

Birbirine
kenetlenmiş halı karoları iki yoldan birini arar: dev bir bulmaca parçası gibi, ya da yanlardaki plastik ataşmanlarla birbirine geçmek için.

Bulmaca benzeri bir desen kullanarak birbirine kenetlenen fayanslar dikkatli bir şekilde ortaya konulur ve bir bulmacayı bir araya getiriyormuşsunuz gibi birleştirilir. Bu karoları bitmiş bir kenara sahip olacak şekilde kesebilir veya bazen bitmiş bir kenar ile gelirler.

Karonun plastik bir desteği varsa, yandaki kilitleme mekanizmalarını kullanarak bunları birlikte tıklamanız yeterlidir.

Soyma ve Sopa Halı Karoları Kolaylık
istiyorsanız, sıva ve sopa halı karoları kurulumu en kolay olanıdır. Yapıştırıcı zaten her bir karoya uygulanır ve yapmanız gereken tek şey plastik tabakayı ortaya çıkarmaktır. Kabuğu ve sopa halı döşemesini zemine yerleştirin ve yere yapıştırmak için aşağı doğru bastırın.

Tutkal
içermeyen halı karoları Birçok tutkal içermeyen halı karo seçeneği vardır. Takmak için, daha kalıcı bir tutuş için çift taraflı halı bandı veya basınç yapıştırıcısı satın almanız yeterlidir. Bant yöntemini kullanarak karoları sabitlerseniz, ısmarlama bir alan halısı oluşturabilirsiniz.

Trafiğin yoğun olduğu bir odada, karoları yerinde tutmak için basınca duyarlı bir yapıştırıcıya veya yapıştırıcıya ihtiyacınız olacaktır. Bantlama yöntemiyle bir odayı rekor sürede bitirebilirsiniz.

TİCARİ HALI KAROSU DESTEĞİ

Ticari halı karoları, hepsi aynı tür bir işlevi yerine getiren çok sayıda sırtlığa sahiptir: halı karolarını ve zemini bir arada tutarlar.

PVC, Plastik, Poliüretan Minder, Polyester Keçe, Bitüm, Kauçuk ve Köpük alanlarında ticari halı karoları sunuyoruz. Tüm bu sırtlar halı döşemesine stabilite sağlar ve ayrıca konfor da ekleyebilir. Kauçuk ve köpük destekli karolarımız size en rahatı sağlayacaktır.

ÖZEL TİCARİ KARO HALI

Sadece oturma odanızda veya yatak odanızda durmayın. Halı karosu, bunun ötesinde bir çok kullanım alanına sahiptir.

  • Açık Halı Karo: Eğer merak ediyorsanız, evet, dışarıda ticari halı olabilir! Kapalı / açık halı, küflenmeyi ve küflenmeyi önleyen ve aynı zamanda da solmayanözel özelliklere sahiptir . Bir verandaya ya da açık yemek alanına kolayca yerleştirebilirsiniz.
  • Spor Salonu Halısı: Kilitli halı karoları harika spor salonu döşemesi yapar! Spor salonunuzda makineler için bir alan veya germe ve yoga için bir alan kurmak istiyorsanız, ticari halı karoları mükemmel bir seçenektir!
  • Tiyatro Halısı: İşletmenizde bir tiyatro veya oyun odası varsa ve halınız yoksa, kayıpsınız demektir. Biz bu tatlı tatlı surround ses kadar iliklerine kadar ticari sınıf tiyatro halı karoları var. Gerçek şu ki, sert yüzeyler odanın etrafında ses çıkarır. Halı sesi emer ve sizin için yüksek ses çıkarır. Sesini yükseltmek için tiyatro duvarlarındaki halı karolarını bile kullanabilirsiniz. Ayrıca, bazıları karanlıkta bile parlıyor!

NEDEN TİCARİ HALI KAROSU SEÇMELİSİNİZ?

Ticari halı karo, duvardan duvara halı modern bir versiyonudur. Artık bir sonraki halı rulonuzu yüklemek için bir profesyonel aramak zorunda kalmamanız bir avantajdır.

Ayrıca, yepyeni bir döşemeyle hasar görmüş bir döşemeyi değiştirebilirsiniz. Geleneksel geniş halı ile yapamayacağınız bir şey.

Herkes hayatında biraz sadelik ister ve ticari halı karoları basittir. Bütün odayı bir gün içinde sevdiğin gibi almak güzel bir şey.

Stres yok, yabancı yok, sadece sen ve yeni yerin.

© 2021, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.