Yatak odası için metal tavan döşeme tasarım fikirleri

Metal tavan döşemeleri” ismi oldukça aldatıcı olabilir. Bu karo fayans aslında çok güzel ve çok çeşitli tasarımlar, desenler ve renk gelir. Sundukları güzellik nedeniyle, tavanlarla sınırlı kalmamalıdırlar. Aslında metal tavan döşemeleri birçok tasarım için kullanılabilir. İster inanın ister inanmayın, çalışabilecekleri yerlerden biri gerçekten odanız.

İşte odanız için 8 farklı metal tavan döşemesi tasarım fikirine bir göz atın:

  • Sanat eseri - Aşık olduğunuz birkaç alüminyum metal tavan bulursanız, bunları yatak odanıza sanat eseri olarak asmayı düşünün. Saldırgan veya gürültülü değiller ve yatak odanızda oluşturmaya çalıştığınız huzurlu ve sakin ortamdan uzaklaşmayacaklar. Hemen hemen her türden görünüm oluşturmak için desenleri, renkleri ve bitişleri karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Vintage görünümden moderne, geometrikten çiçeğe, bakırlardan kırmızılara, hayal gücünüzü serbest bırakabilirsiniz!
  • Başlık - Metal tavan döşemeleri seçtiğinizde yatağınız anında değişime uğrayacaktır. Her gece uykuya dalmakta memnun olduğunuz eşsiz bir görünüm oluşturmak için bir stil tavan döşemesi veya karışım seçip eşleştirebilirsiniz. Bu metal panellerin duvara veya mevcut başlığınıza takılması son derece kolaydır. Proje bir hafta sonu tamamlayacak kadar kolaydır ve anında yatak odanızda daha olgun ve özgün bir görünüm elde etmenizi sağlar. Döşemelerinizi seçip kurduktan sonra, projeyi birbirine bağlamaya yardımcı olmak için uygun bir taç kalıp parçası ekleyin.
  • Şifonyer ve Dolaplar - Metal tavan döşemeleri, bir yatak odasındaki her türlü mobilyaya bağlanabilir. Mobilyalarınız odanızın genel temasına uymuyorsa, anında herhangi bir kapıya veya ön cepheye metal paneller yerleştirerek yapabilirsiniz. Çirkin mobilya parçaları anında vintage cazibesini alabilir.
  • Bülten Tahtaları - Çoğu çocuk odası, takvimi düzenleyebilecekleri bülten panoları ve ev ödevleri ve diğer önemli aile etkinlikleri hakkında önemli hatırlatıcılar içerir. Bir ilan panosu olarak metal bir tavan döşemesi kullanmak, çocuğunuzun bireysellik özelliğini bir standart mantar ilan panosuna göre çok daha fazla ifade etmesine izin verebilir. Eğlenceli bir ebeveyn / çocuk bağı projesi arıyorsanız, bir hafta sonu geçirin ve çocuğunuzun yeni bülten panosunu boyamasına yardımcı olun. Çıldırıp kendilerini ifade etmelerine izin verin - sonuçta onların odasında olacak! Büyüdükçe, mevcut tasarımı kolayca boyayabilir ve ilgi alanları değiştikçe güncelleyebilirler. Metal tavan döşemeleri, aynı zamanda çok yönlü ve kolayca yerleştirilebildikleri için harika bir bülten tahtası seçeneği de sunar.
  • Vanity'nin Etrafındaki Ters Patlamalar - Metal tavan döşemelerinin temizlenmesi kolaydır, tipik olarak nemli bir bez ile basit bir silme işlemi gerektirir. Makyaj, kirlenmeye eğilimli ve makyaj, ruj ve benzeri ürünlerle işaretlenmiş bir yerdir. Metal tavan döşemeleri kurarak makyaj duvarınızın etrafındaki çirkin izleri önleyin. Metal tavan panelleri sadece pratik bir amaca hizmet etmekle kalmayacak, aynı zamanda odanın hayati bir parçasına karakter verecekler.
  • Aynalarınızı Çekiştirin - Yatak odanızda ayna varsa, garip bir acıyan parmak gibi dışarı çıkmamalıdır. Metal tavan döşemeleri çerçevesini oluşturarak aynalarınıza anında bir asansör verebilirsiniz. Sıkıcı bir ayna hemen odanızın güzel bir odak noktası haline gelecektir.
  • Duvarlar - Metal tavan döşemeleri, boyama veya duvar kağıdı yerine duvarınıza asılabilir. Ayrıca, önceki iki seçenekten daha az zaman alırlar ve bu da onları bir yatak odasını anında canlandırmak için mükemmel bir yol haline getirir. Çok dayanıklıdırlar ve çizilmeye ve çizilmelere karşı dayanıklıdırlar, bu da onları bir çocuk odası için ideal seçimdir. Belki de en önemlisi, uygun şekilde nemlendirildiğinde, sesi azaltır. Oğlunuz bir sonraki büyük gitarist veya kızınız bir sonraki Amerikan Idol ise, nemlendirilmiş metal tavan döşemeleri ucuz bir doğal ses yalıtıcısı olarak işlev görebilir.
  • Tavan - Tabii ki, tavanda metal tavan döşemeleri kullanılabilir! Metal tavan döşemeleri oldukça dayanıklıdır, yani asma tavanları hafta sonundan birkaç yıl sonra tavanınızı yeniden boyama ihtiyacınızı ortadan kaldırabilir. Kullanılabilecek birçok farklı tür vardır ve yatak odasının geri kalanıyla mükemmel bir şekilde eşleşecek şekilde bulabileceğiniz herhangi bir döşemeyi boyayabilirsiniz. Antika bir his ya da modern bir başarısızlık için gidiyor olsanız da, tavanınıza metal panel asmak amacınıza ulaşmanıza yardımcı olabilir.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.