Mutfak, evin en çok kullanılan alanlarından biridir. Genellikle evin kalbi olarak adlandırılır, yemeklerinizi hazırladığınız ve misafirlerle vakit geçireceğiniz yerdir. Mutfak tadilat ve tadilat için en popüler odalardan biridir. Mutfak yenileme hizmetimiz, çarpıcı bir mutfak yaratmak için gerekli bileşenleri içermektedir. Mutfak tadilatınızı gerçeğe dönüştürmek için beceri ve deneyime sahibiz.

Mutfağınızı yeniden şekillendirmek yardımcı programı, konforu ve hissi artırır, ancak mutfak tadilatları da evinizin değerini arttırır.

Bir mutfağı yeniden şekillendirirken, maliyeti hesaplamanın bir çok yolu vardır. Çoğu proje için, işin en azından bir kısmını tamamlamak için bir yüklenici bulundurmak gerekli olacaktır. Ev sahipleri, genellikle mutfak yenileme projelerinin maliyeti ile gizlenirler iyi bir sebeble. Örneğin her tadilat, kendi benzersiz tuhaflıkları, özellikleri ve ihtiyaçları ile birlikte gelir ve diğer projelerle tam karşılaştırmaları zorlaştırır. Bunun da ötesinde, farlı lokasyondaki tedarikçiler ve montajcılar benzer ürün ve hizmetler için farklı ücretler talep etmektedir.

Mutfağınızı Yeniden Düzenlemek İçin En İyi İpuçları

Son zamanlarda her kabini, çekmeceyi ve tezgahı temizlemeyi içeren mutfak dolaplarımızıboyadık. Gıda maddelerini ve mutfak gereçlerimizi tozdan arındırmaya devam etmenin yanı sıra, mutfağın yeniden düzenlenmesi için altın bir fırsat sunuldu. Bizim durumumuzda, sadece çalışacak daha verimli bir mutfak ile değil, aynı zamanda hiç kullanmadığımız eşyaları da boşaltıyoruz! Elbette, mutfağınızı yeniden düzenlemek için dolapları yeniden boyamanız gerekmiyor. Sadece aşağıda belirtilen adımları izleyin.

Mutfak İhtiyaçları saklamak için 10 Yeni Yolları

Durum değerlendirmesi yapmak. Dolapları, çekmeceleri ve dolapları boşaltmadan önce mutfağınızın nasıl çalıştığını düşünün. Çoğu mutfak, yemek hazırlama, yemek pişirme ve temizlik gibi temel faaliyetler için bölgeye ayrılmıştır. Okul öğle yemeği, fırıncılık, geri dönüşüm, ev ofisi ve kediyi beslemek gibi daha özel aktiviteleri de göz önünde bulundurun. Yeniden düzenleme yaparken, her etkinliğe en iyi şekilde hizmet edecekleri öğeleri sakladığınızdan emin olun.

Organizasyonu akılda tutun. Yeniden düzenleme gününüze (veya günlere) kadar, mutfak organizasyonunuza ince ayar yapmanıza yardımcı olacağını düşündüğünüz küçük sepetler, teneke kutular, kutular ve çekmece organizatörleri toplayın. Dolaplarınızı ve çekmecelerinizi önceden ölçün, böylece raflarınız ve kabin açıklıklarınız için çok büyük olan kaplarla son bulmayın. Ek olarak, nadiren kullanılan eşyaları bodrumda veya tavan arasında saklamak istiyorsanız, bazı büyük kutuları ve ambalaj malzemelerini toplayın.

Eşyaları mantıklı bir şekilde saklayın. Eşyaları mutfağa geri döndüğünüzde, en uygun olacakları yerleri ve grupla ilgili öğeleri mümkün olduğu kadar kutu ve sepetlerde bir araya getirin. İçecek hazırlama alanında, en sevdiğiniz çayları birlikte bir sepete ve başka bir tatlandırıcıya koyun. Yemek hazırlama alanında, pişirme baharatlarınızı mezeler için baharatlardan ayırın. Atıştırmalık depolama alanınızda, yetişkinler dışındaki çocuklar için atıştırmalıkları gruplandırın. Bu tür ikincil depolama grupları, kullanım kolaylığı açısından kritik öneme sahiptir.

Mümkünse temizleyin. Kullanmadığınız eşyalardan kurtulmak konusunda kararlı olun. Mutfaktaki duşta aldığın ıstakoz kabını ya da ikinci gözleme demliğini saklamana gerçekten gerek var mı? Bu büyük düdüklü tencereyi kullanmayı planlıyor musun? Birçok mutfakta, kullanılabilir alanın yarısı kadar seyrek olarak veya hiç kullanılmayan bulaşık ve tencere ile doldurulur.

© 2019, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.