Otomatik Garaj Kapısı

Eşleşen Kapı Takımları

Otomatik garaj kapısı, sadece herhangi bir çevrimiçi mağazada bulunan en geniş garaj kapısı yelpazesine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda Türkiye'de ve çoğunlukla garaj kapıları ile aynı üreticiler tarafından üretilen en yüksek kalitede yaya ve ön giriş kapılarına da sahiptir.

Ev gereksinimlerine ve bütçelere bağlı olarak çeşitli işlemler, bitişler ve güvenlik seviyelerinde mevcuttur. Seçenekler arasında yüksek yalıtım sağlayan seksiyonel kapılar ve sarmal kapılar bulunmaktadır.

Gittikçe daha fazla ev kapıları, pencereleri ve diğer mimari özellikleri koordine ediyor ve sunduğumuz birçok kapı ile renk ve koordinasyon stilleri ve tasarımlarında mükemmel bir uyum sunabiliyoruz. İster tek cidarlı çelik yaya yan kapısıyla uyumlu tek cidarlı çelik, ister ön giriş kapısıyla eşleşen tam yalıtımlı seksiyonel kapı olsun, olasılıklar sonsuzdur.

Garajınız bir bütün olduğu için evinize yüksek yalıtımlı bir seksiyonel garaj kapısı takmaya çalışıyorsanız, o zaman neden aynı tarz, renk ve yalıtım ve güvenlik özelliklerine sahip bir yaya yan kapısı ile kapıyı eşleştirmeyesiniz?

Evinizin ön cephesini renkler ve tasarım açısından koordine etmek için zaman ve çaba harcadıysanız ve bu cephede ön kapınız veya başka bir kapı ile birlikte bir garaj kapınız varsa, neden koordine etmeyesiniz? Renkler mükemmel mi?

Eşleşen kapılar, bu kadar geniş bir kapı yelpazesinde her zaman belirgin değildir, bu nedenle herhangi bir tavsiye veya fiyat için lütfen e-posta gönderin veya renk, tasarım ve spesifikasyon tercihlerinizi ve sahip olabileceğiniz veya üzerinde çalıştığınız herhangi bir boyutla ilgili olarak bizi arayın. Yeni yapı ve mükemmel eşleşmeyi bulmaya çalışacağız.

Amaca Özel Garaj Kapıları

Yeni bir garaj kapınız varsa ve bunun nadiren yapacağınız bir satın alma olduğunu anlıyorsanız, garajınızın kullanımını en üst düzeye çıkarmak için hem özellik hem de boyut açısından paranızın karşılığında mümkün olan en iyi kapıyı almanız gerektiğine inanıyoruz.

Sattığımız kapıların çoğu, standart olduğu kadar amaca yönelik olarak da mevcuttur, ancak aynı zamanda kapıların çoğu, mükemmel bir uyum için ekstra ücret ödemeden standart olarak özel olarak yapılmıştır!

Çoğu şirket, standart olmayan bir açıklığa takıldığında genişlik ve yükseklikten ödün vererek standart bir kapı satmaya çalışacaktır.

Türkiye'deki neredeyse tüm garaj açıklıkları standart değildir, çünkü ilk sorun her zaman tuğla sıralarının garaj kapıları için kullanılan standart yükseklik boyutlarına uymadığı ve Türkiye'nin her yerinde birçok sayıda garaj kapısı görmüşünüzdür. Otopark Kapısı, kafa çerçevesinin üstündeki dolgu bölümü

Bu artık gerekli değildir ve Türkiye'deki tuğla sıra yüksekliklerine uygun yüksekliğe veya yüksekliğe sahip kapılara bakarak maksimum açılma yüksekliğine sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Garaj Kapısı renkleri

Otomatik garaj kapısı RAL renk kartelasını kapsayan renklerden laminat, damarlı ahşap ve folyo kaplamalara kadar çok çeşitli kaplamalarda garaj kapıları satıyoruz ve farklı kapı seçenekleri mevcuttur.

RAL Renk Kartelası

RAL tablosu, boyalar, vernikler, plastik yüzeyler ve toz boyalar için renkleri tanımlamak için yaygın olarak kullanılan, Almanya'da oluşturulan bir renk eşleştirme sistemidir. Garaj kapısı endüstrisinde yaygın olarak kullanılır ve Avrupa renk eşleştirme standardıdır ve bu nedenle birlikte çalıştığımız üreticilerin çoğu tarafından kullanılmaktadır.

Sistem, birini görsel olarak göstermek yerine, renkleri tanımlamayı ve değiştirmeyi daha kolay hale getirmeye geldi, sadece kullanmakta olduğunuz tam gölge veya renk tonunun kodunu vermeniz yeterli.

Ne yazık ki, bilgisayar ekranları RAL renklerini her zaman doğru bir şekilde gösteremeyebilir, bu nedenle gerçek hayatta görüldüklerinde çok az farklılık gösterebilirler ve mümkün olduğunca yakın olmalarını sağlamak için her türlü çaba gösterilecek olsa da, bu her zaman göz önünde bulundurulmalıdır. Otomatik Garaj kapılar sipariş vermek.

Birlikte çalıştığımız üreticilerin çoğu kabaca 16-20 standart renge sahiptir, ancak gibi bazıları küçük bir ücret karşılığında belirli ürünlerde herhangi bir RAL rengi sunarak bu sistemlerin herhangi bir binaya veya çevreye mükemmel bir şekilde uyum sağlamasına veya gerektiğinde öne çıkmasına olanak tanır. Görsel bir açıklama yapmak için. Bunun hangi ürünler için mevcut olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Bunun yanı sıra bazı üreticiler de renk kartelası tablosundaki herhangi bir rengi seçmenize izin verecek. Bu, standart kaplamaları inci ve metalik renklerle birleştiren ve binalar ve dekoratif boyalar için kullanılan ve kodları adlarla birleştiren Türk Standardı renk şemasıdır, ancak ilgili adlardan bazıları üreticiden üreticiye farklılık gösterebilir.

Kaplama için diğer seçenekler arasında, normal ahşap kadar fazla bakım gerektirmeden bir evin estetik çekiciliğini gerçekten tamamlayabilen damarlı ahşap ve laminat yer alır. Bunlar, ahşap bir kapıya benzeyen, paradan ve bakımdan tasarruf sağlayan bir çelik kapıyı içerir. Ahşap kapılar doğal olarak güzel görünür, ancak tutarlı bakım ve işlem olmadan iyi durumda tutulması zor olabilir ve Otomatik garaj kapıları kaplaması gibi bu seçenekler, sağlamlık, pratiklik ve sağlamlık ile bir ahşap kapının doğal güzel görünümünü elde etmenizi sağlar. Çelik kapıdan.

Bu tür kapılar için genellikle birden fazla seçenek vardır, örneğin Dek-Mar otomatik garaj kapısı, "Ceviz" veya "Altın Meşe" ile kaplanabilir. Bununla birlikte, aynı adı taşıyan her cilanın üreticiler arasında aynı olmadığını, örneğin bir "altın meşenin diğerinden farklı olacağını belirtmek önemlidir.

© 2021, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.