Owa Taşyünü Asma Tavan

Owa Taşyünü Tavan

Akustik tavanlar, yangından korunma tavanları, hijyenik tavanlar, tasarım tavanlar, metal tavanlar, ... Planladığınız her şey - çözümümüz var. Tüm bileşenler birbirine uyuyor, testlerden geçiyor ve tarafımızdan teslim ediliyor.

Mineral yün ve ızgaraları ve aksesuarlarından yapılmış asma tavanları 50 yılı aşkın bir süredir geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. Müşterilerimize özel projelerinin zorlu kullanım gereksinimlerine uyarlanmış komple tavan sistemleri sunuyoruz. Bu gereksinimler özellikle OWA Tavan sistemleri , oda akustiği, çekici tasarım ve yangından korunmanın yanı sıra hijyen, nem direnci ve hava saflığını içerir.

Temiz ve net bir şekilde tanımlanmış oda akustiği, hoş ve üretken bir konuşma kültürü yaratır, konfor odaklı eylem sağlar, yaşam tarzı yaratıcı ve modern bir ortam yaratır. İster basit ister anlamlı bir şekilde özlü olsun, sürekli gelişen ürün ailelerimiz her görev için doğru ve şık bir çözüme sahiptir.

Tavanlarda En Yüksek Standart

OWA tavan sistemleri, perakende alanlarına, ofislere, sağlık ve eğitim tesislerine ve dünya çapında bir dizi farklı ortama stil ve işlevsellik katar. OWA, herhangi bir alana mükemmel şekilde uyarlanmış klasik, modern ve tamamen benzersiz tasarımlar sunar.

Tavanların Neler Yapabileceğini Görün

Binanız ister akustik kontrol ister doğal elementlere ve kimyasallara dayanıklılık isterse steril ortamlar için dezenfekte edilebilir tavanlar gerektiriyor olsun, OWA estetik çekiciliğin yanı sıra her türlü pratik işlevi yerine getirebilecek bir tavana sahiptir.

Akustik tavan panelleri, gürültü kontrolü ve konuşma anlaşılırlığının önemli olduğu sert yüzeyli mekanlar için idealdir. Projenizin özel ihtiyaçlarına bağlı olarak değişen performans derecelerinde mevcutturlar. Akustik tavanlar, havadaki gürültüyü ve yankılanmayı azaltmanın yanı sıra, tavan kusurlarını gizleyerek bir alanın görünümünü iyileştirebilir ve ayrıca bir binanın yalıtımına ve genel konforuna katkıda bulunabilir.

Akustik tavanlar ayrıca dış sesin tavan boşluğundan girmesini engelleyerek, hastaneler ve ofisler gibi yolcuların konforunun öncelikli olduğu alanlar için mükemmel olmasını sağlar. Küçük hasta odalarından geniş lobilere kadar her büyüklükteki odada son derece etkili olabilirler.

Neden OWA'yı Seçmelisiniz?

OWA, akustik tavanların nasıl görünebileceğine dair beklentilerinize meydan okuyan görsel olarak çekici ve iyi tasarlanmış ürünler yaratır.

İYİ TAT

Klasik akustik tavan döşemeleri veya alanınızı iyileştiren tamamen devrim niteliğinde bir tasarım arasından seçim yapın.

SPESIFIKASYONLARINIZA

İster yangına dayanıklı ister kolayca dezenfekte edilebilen akustik bir tavan isteyin, OWA bunu yaratabilir.

HERHANGI BİR BİNA, HER YERDE

OWA, dünyanın her yerindeki projelerde öne çıkan tavanlarla, hemen hemen her sektör için ürünler yaratmıştır.

SORUMLU ÜRETİLMİŞ

OWA, hammaddelerin sorumlu kullanımına ve çevre dostu operasyonlara kendini adamıştır.

Düşük Gürültü

OWA Akustik tavan döşemeleri, pek çok avantaj ve düşük bir profile sahiptir. Okullar, perakende satış alanları, stüdyolar, oditoryumlar ve restoranlar gibi ince gürültü kontrolünün istendiği çok sayıda alan için idealdirler.

Yalnızca kurulumu kolay değil, aynı zamanda bakımı, değiştirilmesi ve değiştirilmesi uygun maliyetlidir. Akustik tavanlar son derece özelleştirilebilir ve geniş bir renk, stil ve doku yelpazesinde yapılabilir, bu da tasarımcıların ve mimarların bir proje için istedikleri görünümü daha sıkı bir bütçeyle elde etmelerini sağlar.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.