Kartal Belediyesi

Mesh Asma Tavan İşleri yapılmıştır

Mesh, Genişletilmiş, Dokuma ve kaynaklı galvanizli çelik, toz boyalı, döşeme tavan panelleri Dek-Mar inşaat tarafından pazarlama ve uygulama yapılmaktadır.

Kurulum zamanı, kirlenme riski nedeniyle, tavan panellerinin montajı yalnızca büyük miktarda toz üreten işlerin tamamlanmasından sonra konulmasında fayda vardır. Tavan plakaları sadece tozsuz ve kuru bir yerde saklanmalıdır. Malzemenin herhangi bir mekanik etkiye maruz kalmasını sağlamak ve stoklama ve paket yerleşim için önem göstermek gerekir. Mesh plakaların dikkatli bir şekilde depolanması gerekli.

Mesh tavan plaka kesim prosedürleri;

Piyasada bulunan tel kesiciler yâda yan kesici el aletleri ile kesilebilir.

Bakım

Mesh tavan plakaları istediğiniz zaman temizlenebilir. Mesh tavan plakalarına zarar görmesi durumunda değiştirilebilir. Mesh asma tavan sistemleri içinde değiştirme gereksinimi durumunda, özellikle uzun süreli kullanımlarda, tek tek mesh tavan plakaları değiştiği zaman renk farklılığı oluşabilir. Ilık suda hafif bir deterjan ile karıştırılarak yumuşak bir bezle yıkanır ve kurulanır.

Pırıltılı örgü cepheler, enerji tasarruflu güneş koruma elemanları olarak kullanılır veya rüzgâr ve yağmuru filtreler. Asma tavan kafesleri oda akustiğini geliştirir. Yarı saydam kafes oda bölücüler yapı oda ve alanları. Kablo ağından yapılmış panjurlar hırsızlığa karşı koruma sağlar.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.