Alüminyum Müdahale Kapağı

Alüminyum Müdahale Kapağı ve Panel Uygulamaları

Alüminyum müdahale kapağı ve Panelleri, çok çeşitli ticari, endüstriyel, kurumsal ve konut uygulamaları için duvar ve tavanlardaki kritik alanlara verimli ve güvenli hizmet erişimi sağlamak için tasarlanmıştır. Sağlam, hava koşullarına dayanıklı yapı sunan alüminyum erişim kapılarımız, korozyon ve nemin bir faktör olduğu dış ve iç mekanlar için mükemmel bir seçimdir. Hem yeni hem de sonradan bina projeleri için mükemmel olan alüminyum erişim kapılarımız, ısıtma, klima, sıhhi tesisat, elektrik ve diğer bina sistemlerine kolay erişim sağlar.

Alüminyum Müdahale Kapağı ve Panelleri için Ebatlar ve Seçenekler

Alüminyum Müdahale Kapağı, ortak yapı boyutlarına uyacak şekilde özel ebat ve modifikasyonlara uyacak şekilde tasarlanmış çok çeşitli ebatlarda mevcuttur ve talep üzerine modifikasyonlar yapılabilir. Ayrıca yalıtım, kilitler ve contalar gibi birçok ek özellik sunuyoruz.

Alüminyum Müdahale Kapağı Panel Kalitesi

Alüminyum müdahale kapaklarımıza getirdiğimiz farklılıklardan gurur duyuyor. İmalat kalitesine olan bağlılığımız bizi, Türkiyenin en iyi müdahale kapakları ve panelleri isteyen inşaat şirketleri, mimarlar ve mühendisler için tercih yapıyor. Dek-Mar İnşaat tan talep edebilirsiniz.

Alüminyum Müdahale Kapağı Ürün Özellikleri

Conta Alüminyum Müdahale Kapağı İzoleli: Alüminyum Müdahale Kapağı, korozyon veya nemin önemli olduğu dış mekanlar veya iç mekanlar için idealdir. Bu hafif alüminyum erişim kapısı poliizosiyanürat ile yalıtılmıştır ve duvar ve tavanlardaki büyük açıklıklar için mükemmeldir.

Hafif Genel Amaçlı Alüminyum Müdahale Kapağı: Genel amaçlı hafif alüminyum erişim panelimiz, alüminyum erişim panelinin gerekli olduğu genel amaçlı uygulamalar için mükemmeldir.

Alüminyum Müdahale Kapağı T Profil : Serisi alüminyum serisi asma tavan erişim paneli, bir T profil asma tavanının bulunduğu asma tavan uygulamaları için mükemmeldir.

© 2021, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.