müdahale kapağı

Alçıpan Müdahale Kapakları

Estetik gerçekten önemli olduğunda, Alçıpan Müdahale Kapağı üstün kaliteli alçıpan erişim panellerinden birini seçin. Bu sıra dışı kaliteli paneller, neredeyse görünmez, kesintisiz bir görünüm sağlar, ancak temel bina hizmetlerine engelsiz erişim sağlar.

Alçıpan müdahale kapağı, hem duvarlarınızda hem de tavanlarınızda etkili bir şekilde çalışacak, dekorunuzla mükemmel bir şekilde karışacak ve işlev kaybı olmadan tasarlanmıştır. Saçtan, çelikten üretilirler ve hem yangına dayanıklı hem de yangına dayanıklı olmayan tiplerde gelirler. Standart kilit, her panelde standart olarak bir bütçe kilidi ile güvenli hale getirir.

Alçıpan Müdahale Kapağında Bol Seçenek

Alçıpan müdale kapağı, 30x30 alçıpan müdahale kapağı, 40x40 alçıpan müdahale kapağı, 50x50 alçıpan müdahale kapağı, alçıpan müdahale kapağı 60x60, ve istenilen ölçülerde üretim imkanı

Asma Tavan Müdahale Kapağı Kolay kurulum

Revizyon müdahale kapağı montajı hızlı ve kolaydır ve toz boya kaplı yüzeyleri sayesinde temiz, göze çarpmayan estetik ve mükemmel bir yüzey için çevredeki alana uyacak şekilde dekore edilebilirler.

Sıhhi tesisat, elektrik ve alarm sistemleri de dahil olmak üzere temel bina hizmetlerine hızlı ve kolay erişim sağlamak istiyorsanız, ancak tesisin genel dekoruna girmek istemiyorsanız, alçıpan müdahale kapakları arasından seçim yapın.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.