Rockfon Taş Yünü Asma Tavan Panelleri

ROCKFON Taşyünü Tavan , yıllarca bina dolduran geleneksel asma tavanlara kıyasla sayısız faydaya sahiptir. İyi tasarlanmış bir ofis, çalışanların dikkat dağıtıcı şeylere odaklanıp engelleyebilecekleri bir ofisdir. ROCKFON taşyünü tavan çözümleri sıra dışı akustik performans ile ünlüdür ve aynı zamanda güzel estetik sağlar. Ayrıca, ROCKFON yangının yayılmasını engellemek, bir felaket durumunda kurtarma görevlilerinin yanı sıra insanlarınızı ve mülkünüzü korumak için inşa edilmiştir.

Dayanıklı ve güvenilir ROCKFON , neme dayanacak şekilde tasarlanmıştır; bu, aşırı koşullarda bile suyu emmez veya nemi koruyamaz. Bu, ROCKFON taşyünü tavanınızın tehlikeli küf veya bakteriler için çürümesi, sarkması, aşınması veya üreme alanı olmaması anlamına gelir .

Binanız için belirli bir tasarım öngörürseniz , ROCKFON taşyünü tavan döşemeleri hayata geçirebilir. ROCKFON istisnai olarak pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.

Pürüzsüz yüzeyi sayesinde sıfır kusur veya yarık içerir ve herhangi bir odaya şıklık katar. Floresan bıktınız mı? ROCKFON'un Sonar tavan panelleri, ışığın% 85'ini yansıtabilen düz beyaz bir yüzeye sahiptir, bu sayede odanızı sakinleştirici düşük ışıklarla donatabilir ve hala iyi aydınlatılmış bir odaya sahip olabilirsiniz.

Ağırlık olarak daha hafif oldukları için, ROCKFON'un akustik taş yünü ve metal çözümleri kolayca kurulabilir. Hiçbir zaman iyi görünmeyen ve sesi kesen tamamen kişiselleştirilmiş bir kişisel alanınız olacak.

© 2020, Dek-Mar | Asma Tavan | Taşyünü Tavan | Metal Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.