Rockfon Taş Yünü Asma Tavan Panelleri

Rockfon Taşyünü Asma Tavan Panelleri

Rockfon Taşyünü Tavan, yıllarca bina dolduran geleneksel asma tavanlara kıyasla sayısız faydaya sahiptir. İyi tasarlanmış bir ofis, çalışanların dikkat dağıtıcı şeylere odaklanıp engelleyebilecekleri bir ofisdir. Rockfon taşyünü tavan çözümleri sıra dışı akustik performans ile ünlüdür ve aynı zamanda güzel estetik sağlar. Ayrıca, Rockfon Asma Tavan yangının yayılmasını engellemek, bir felaket durumunda kurtarma görevlilerinin yanı sıra insanlarınızı ve mülkünüzü korumak için inşa edilmiştir.

Dayanıklı ve güvenilir Rockfon Taşyünü Asma Tavan , neme dayanacak şekilde tasarlanmıştır; bu, aşırı koşullarda bile suyu emmez veya nemi koruyamaz. Bu, Rockfon taşyünü tavanınızın tehlikeli küf veya bakteriler için çürümesi, sarkması, aşınması veya üreme alanı olmaması anlamına gelir. Binanız için belirli bir tasarım öngörürseniz, Rockfon taşyünü asma tavan döşemeleri hayata geçirebilir. Rockfon Taşyünü Asma Tavan istisnai olarak pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.

Pürüzsüz yüzeyi sayesinde sıfır kusur veya yarık içerir ve herhangi bir odaya şıklık katar. Floresan bıktınız mı? Rockfon Sonar tavan panelleri, ışığın% 85'ini yansıtabilen düz beyaz bir yüzeye sahiptir, bu sayede odanızı sakinleştirici düşük ışıklarla donatabilir ve hala iyi aydınlatılmış bir odaya sahip olabilirsiniz. Ağırlık olarak daha hafif oldukları için, Rockfon akustik taşyünü asma tavan ve metal çözümleri kolayca kurulabilir. Hiçbir zaman iyi görünmeyen ve sesi kesen tamamen kişiselleştirilmiş bir kişisel alanınız olacak.

Rockfon asma tavan. Uygun kalite

Rockfon Rockwool Corporation, asma tavanların üretiminde uzmanlaşmıştır. Rockfon tavan plakaları, akustik tavan üreticilerinin diğer markalarından farklı olan taş yünden yapılmıştır. Rockfon akustik tavanları, çeşitli odalarda asma tavanlar oluşturmak için hafif, teknik sınıf panellerdir.

Rockfon plakaları. Özellikleri

  • Tavan döşemeleri için çeşitli kenar seçenekleri
  • Renkli tavan plakaları
  • Ölçüsel durağanlık
  • Yangın Güvenliği
  • Işık yansıması
  • Uzun yaşam
  • Akustik konfor

Rockfon tavan karolarının kenar seçenekleri ve renk paleti, cesur tasarım projelerinin gerçekleştirilmesini sağlar. Bir dizi renkli tavan döşemesi, alanı orijinal ve iş için rahat hale getirecektir. Rockfon kartlarının yüksek nem direnci, 40 ° 'ye kadar hava sıcaklığında% 100'e kadar bağıl nemde panellerin sabit geometrik parametrelerini sağlar. Tüm tavan panelleri yangın güvenliği ve yangına dayanıklılık açısından test edilmiştir. Atanan yangın tehlikesi sınıfı KM1'dir. Beyaz Rockfon panoları, tavan panelinin dışındaki modern kaplamalar sayesinde% 87 ışık yansıması sağlar.

Rockfon panelleri çoğu durumda, ses emici işlevler yerine getirir ve odalarda yankıyı azaltır. Bir Rockfon tavanını sadece şirketin resmi temsilcileri aracılığıyla satın alabilirsiniz. Tavan Sistemleri tavan mağazasının sitesi en iyi fiyatlarla Rockfon tavan plakaları sunmaktadır.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.