ROCKFON Sofit Tavan Döşemesi


Rockfon Sofit tavan panelleri, odadaki sesi emme ve ses basıncını azaltma doğal yeteneğine sahip mineral yünden yapılmıştır . Gürültü seviyelerini azaltır ve konuşma anlaşılırlığını geliştirir.

Rockfon Sofit modüller, yanmaz mineral yünün yangının yayılmasını önlediği için güvenlik sağlar . Ayrıca, odadaki hijyen seviyesini artırarak küf, mantar ve bakteri gelişimini önlerler. Panellerin pürüzsüz beyaz yüzeyi, iç mekanın estetiğini ve ışığın yansımasını ( % 85 dağınık yansıyan ışık ) olumlu yönde etkiler , bu da odanın daha iyi aydınlatılmasına ve elektrik maliyetlerinin azalmasına neden olur.

Rockfon Sofit Taşyünü levhaları 600x600 mm boyutlarında mevcuttur ve RockLink sistemi ile hızlı kurulumları kolaylaştırılmıştır. Hat, sözde ile kurulum için tasarlanmıştır. kenar A, yani her modülün etrafında estetik bir kenarlık ile. Düşük sıcaklıklarda bile, örneğin bina henüz ısıtılmadığında ve HVAC (klima ve havalandırma) sistemi henüz başlatılmadığında kurulabilir. Levhalar nemli havaya karşı artan direnç ile ayırt edilir.

ROCKFON SOFİT ÜRÜN TANIMI:

Sofit Kaya mineral taş yünü levha, mutfaklar, banyolar, yüzme havuzları, vb. Gibi hafiflik ve artan neme karşı artan direnç ile karakterizedir
. Döşemenin görünür tarafı : üniforma, renkli

beyaz peçe
Kenarlar A15, A24
Boyutlar 600 x 600 mm
Renk Beyaz
Yüzey Pürüzsüz
Işık yansıması % 85 αw 0.60 - 0.65 NRC 0.75
Yangına tepki A1

Paket Adet: 32

Paket M2 : 11,52

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.