Stüdyo Ses Yalıtımı

Bir Ev Veya Profesyonel Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır

Müzik Stüdyosu / Uygulama Odası

Burada, Ses Yalıtım Mağazasında, ev stüdyolarından profesyonellere kadar Kayıt Stüdyoları ve Uygulama Odaları için ses yalıtım sistemlerinin tasarımı ve tedarikinde çok deneyimliyiz.

Yüksek seviyede güçlendirilmiş müzik için bir odanın ses yalıtımı çok göz korkutucu olabilir, bu yüzden endişelenmeyin, yalnız değilsiniz. Özel stüdyo ekibimiz, stüdyonuzun ses yalıtımı ve akustik işleminin tam olarak tasarlanmasına yardımcı olabilir ve stüdyonuzun ses yalıtımı / akustiğinin tüm yönleri hakkında teknik önerilerde bulunabilir. Ekibimiz bu uzmanlık alanında oldukça eğitimli ve çok deneyimlidir.

Sistemimiz, alan kaybını minimumda tutarken çok yüksek performans gösterir; bu, birden fazla beton duvar katmanı inşa etmenin bir seçenek olmadığı ev stüdyoları, garaj dönüşümleri gibi daha küçük alanlar için idealdir.

Stüdyo ekibimizin bir üyesiyle konuşmak isterseniz, lütfen ofis saatleri içinde +90 216 499 0892 numaralı telefondan bizi arayın veya butona tıklayarak iletişim formumuzu doldurabilirsiniz, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

© 2021, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.