Stüdyo Ses Yalıtımı

Bir Ev Veya Profesyonel Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır

Müzik Stüdyosu / Uygulama Odası

Burada, Ses Yalıtım Mağazasında, ev stüdyolarından profesyonellere kadar Kayıt Stüdyoları ve Uygulama Odaları için ses yalıtım sistemlerinin tasarımı ve tedarikinde çok deneyimliyiz.

Yüksek seviyede güçlendirilmiş müzik için bir odanın ses yalıtımı çok göz korkutucu olabilir, bu yüzden endişelenmeyin, yalnız değilsiniz. Özel stüdyo ekibimiz, stüdyonuzun ses yalıtımı ve akustik işleminin tam olarak tasarlanmasına yardımcı olabilir ve stüdyonuzun ses yalıtımı / akustiğinin tüm yönleri hakkında teknik önerilerde bulunabilir. Ekibimiz bu uzmanlık alanında oldukça eğitimli ve çok deneyimlidir.

Sistemimiz, alan kaybını minimumda tutarken çok yüksek performans gösterir; bu, birden fazla beton duvar katmanı inşa etmenin bir seçenek olmadığı ev stüdyoları, garaj dönüşümleri gibi daha küçük alanlar için idealdir.

Ofis ses yalıtımı, genellikle göz ardı edilebilecek bir şeydir, ancak akustiğin etkisi ve üretkenliği ve refahı nasıl etkilediği konusunda çok fazla araştırma ve çeşitli çalışma yapılmıştır. İşçilerin, daha az gürültülü veya akustik olarak işlenmiş bir ortamda daha üretken olabileceklerini düşündükleri, bunun dikkate alınması gereken önemli bir konu haline geldiği kabul edilmektedir.

Aşırı yankılanmanın veya basitçe 'aşırı gürültünün' bariz bir göstergesi, ofisler veya restoranlar gibi dolu alanlarda arka plan veya ortam sesleri nedeniyle konuşmaların doğru olarak duyulmamasıdır. Bazen bir konuşmayı ve kelimeleri, o kişi yakınınızda olsa bile anlamak zor olabilir. Sesler, kahkahalar, bardakların tıkırdaması ve tabakların takırtısı nedeniyle yanınızdaki kişiyi duyamadığınız zaman hiç restorana gittiniz mi? Bu sesler, restoranın içindeki masalar, duvarlar ve tavan gibi tüm iç sert yüzeylerden aşırı derecede yankılanıyor ve müşterinin deneyimi olarak bizim 'çok gürültülü' olarak sonuçlanıyor.

Ofislerde de durum aynıdır ve kaynağa göre sert yüzeylerin nerede olduğunu düşündüğünüzü belirlemek ve o sert yüzeyden ve birinin çalışma alanına sıçrayan gürültü veya ses dalgalarını hayal etmek önemlidir. Bu yankılar veya sıçramalar önlenebilir mi? Eğer öyleyse, ortam gürültüsünün daha yumuşak olması nedeniyle iletişimi kolaylaştıran herkes için çalışma ortamını kesinlikle iyileştireceklerdir.

Aksi takdirde, uygun akustik çözümler uygulanmadan bu seslerin sönmesi uzun zaman alabilir. Akustik çözümler bu yankıları absorbe edecek şekilde tasarlanmıştır ve çoğu, gerçekten oldukça etkili olduklarını kanıtlamak için bilimsel olarak test edilmiştir.

Artık çok çeşitli akustik tedaviler sunuyoruz ve bazı durumlarda, gürültüyü ortadan kaldırmak ve azaltmak için tüm doğru akustik unsurlara sahip olduğunuzdan emin olmak için size ücretsiz bir akustik araştırma sağlayabiliriz.

Stüdyo ekibimizin bir üyesiyle konuşmak isterseniz, lütfen ofis saatleri içinde +90 216 499 0892 numaralı telefondan bizi arayın veya butona tıklayarak iletişim formumuzu doldurabilirsiniz, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

© 2022, Dek-Mar | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan. Tüm Hakları Saklıdır.